• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Babcia939

Wirtual PC

Pytanie

Witam mam Windowsa 7 64-bit chciałbym mieć Virtual PC ale nie wiem co mam zrobić aby go mieć, system jest oryginalny mam pobranego Sp 1 ponac do Sp1 jest dolaczny program w stylu Virtual PC.
Niewiem co mam zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 06.04.2012 o 12:38, Babcia939 napisał:

Witam mam Windowsa 7 64-bit chciałbym mieć Virtual PC ale nie wiem co mam zrobić aby
go mieć, system jest oryginalny mam pobranego Sp 1 ponac do Sp1 jest dolaczny program
w stylu Virtual PC.
Niewiem co mam zrobić


Nie. Program trzeba pobrać ze strony MS. I aby to działało twój procesor musi obsługiwać system wirtualizacji. I od razu mówię, że procesory budżetowe tego nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0


Dnia 06.04.2012 o 13:42, vegost napisał:

Nie. Program trzeba pobrać ze strony MS. I aby to działało twój procesor musi obsługiwać
system wirtualizacji. I od razu mówię, że procesory budżetowe tego nie mają.


Tak owszem z strony MS. można to pobrać, rzecz w tym że ja mam Home edition, dlatego ściągałem Virtual PC teraz tylko mam utworzyć wirtualny dysk i zabotować na niego system operacyjny i w tym problem że nie mogę użyć aktualnie zainstalowanego Windowsa 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.04.2012 o 13:57, Babcia939 napisał:

Tak owszem z strony MS. można to pobrać, rzecz w tym że ja mam Home edition, dlatego
ściągałem Virtual PC teraz tylko mam utworzyć wirtualny dysk i zabotować na niego system
operacyjny i w tym problem że nie mogę użyć aktualnie zainstalowanego Windowsa 7


Wszystko można zrobić w programie. A co do Windowsa to może spróbuj innego ? Jeśli nie masz to problem. MS udostępnił za darmo Windowsa XP dla posiadaczy Windowsa 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 06.04.2012 o 15:39, vegost napisał:

Wszystko można zrobić w programie. A co do Windowsa to może spróbuj innego ? Jeśli nie
masz to problem. MS udostępnił za darmo Windowsa XP dla posiadaczy Windowsa 7.



Ok już mam działa sterowniki mam wgrane teraz tylko pozostaje problem z netem bo nie chce mi wykryć WI-FI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować