Zaloguj się, aby obserwować  
Torquemada_Varenkorn

Crusader Kings II: Mroczne Wieki

94 postów w tym temacie

Opłaca się kupować za 30zł więcej CK2 Collection (+21dlc) ? Zmieniają one cokolwiek poza estetyką? I czy będzie mi działał dlc Old Gods bez nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2014 o 23:08, Accid napisał:

Opłaca się kupować za 30zł więcej CK2 Collection (+21dlc) ? Zmieniają one cokolwiek poza
estetyką? I czy będzie mi działał dlc Old Gods bez nich?

Czy opłaca zależy od ciebie,a co dodają skórki dla wojsk nową muzykę i nacje ,
Tak Old Gods będzie działał bez nich w tej grze na początku wybierasz jaki dodatek ma działać i tu masz dowolność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy te dlc poza Old gods dodają coś do Skandynawii i wysp brytyjskich? Jeśli nie to nie są mi potrzebne bo nastawiam się na epokę Wikingów głównie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2014 o 16:04, Accid napisał:

Czy te dlc poza Old gods dodają coś do Skandynawii i wysp brytyjskich? Jeśli nie to
nie są mi potrzebne bo nastawiam się na epokę Wikingów głównie.

Celtick unit Pack -skiny wojsk Irlandii
Hymns to the Old Gods-Motywy muzyczne z epoki wikingów (około 10 minut nowych utworów)
Norse unit Pack-Skiny wojsk krajów skandynawskich (w tym Wikingów)
Saxson Unit Pack-Skiny wojsk wysp Brytyjskich
Songs of Albion -Motywy muzyczne -dla Wysp Brytyjskich
Warriors of Faith Unit Pack-Skiny wojsk Barbarzyńskich (Czyli np z Warmii i Mazur)

Spoiler

Jak chcesz to mam spolszczenie tak do wersji 2.02 w pełni spolszczone old gods




Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Jak by co to na stem szukaj =[[H]]=Carter Będzie szybciej odpowiem na wszystkie pytania co do gry jak tylko będę umiał najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Gram w Crusiders Kings II (Mroczne wieki II - Steam) i mam problem - Gram jako Książę Sabaudii (niezależny po wojnie o niepodległość) i staram się wypowiedzieć wojnę Genui w celu przyłączenia ich (oni jako republika) , mam dyplomatę na poziomie 17 i ciągle nie mogę znaleźć casus belli na wojnę o terytorium ciągle mogę tylko embargo. Pomoże ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2014 o 13:24, jacek1985a1 napisał:

Witam
Gram w Crusiders Kings II (Mroczne wieki II - Steam) i mam problem - Gram jako Książę
Sabaudii (niezależny po wojnie o niepodległość) i staram się wypowiedzieć wojnę Genui
w celu przyłączenia ich (oni jako republika) , mam dyplomatę na poziomie 17 i ciągle
nie mogę znaleźć casus belli na wojnę o terytorium ciągle mogę tylko embargo. Pomoże
ktoś ?


Użyj dyplomaty do fabrykowania roszczeń, nie powinno to trwać długo jeżeli ma on poziom 17.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Jest jakiś sposób by przedłużyć czas gry? postanowiłem spbie ambitnę zadanie podbicia całej mapy czytałem, że jest to słabo wykonale ale chce spróbować. Chodzi o to, że mam rok 1211 i już wiem że do 1434 nie uda mi się to. Rozpoczalem grę jako nieznaczący hrabia z Polski, i w 150 lat udało mi sie zostać cesarzem Imperium Wendyjskiego i Karpatii. Mam za mało czasu by dokonać podboju wszystkiego wiec czy jakąś modyfikacją mogę to zmienić?

W jaki sposób zmienić religię? Obecny władca z racji zamordowanych rodziców w młodym wieku był wychowywany przez babkę która pochodziła z Rosji i zmienił religię na prawosławię. Sprawia mi to problemy gdyż chce dokonać ekspansji na wschód (Rosja i okolicę) i kiedy walczę z tą samą wiarą masa wasali i prowincji nie jest z tego zadowolona. Próbowałem nawet kodami zmienić religię ale też nie idzie możę coś zle wprowadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czołem!

Dnia 07.08.2014 o 23:42, Wilzyg napisał:

Witam.
Jest jakiś sposób by przedłużyć czas gry?


Są od tego mody na przedłużanie gry, ale w sumie na forum paradoxu powinno coś o tym być. Ja tam nie zmieniałem więc tutaj za bardzo Ci nie pomogę.

Dnia 07.08.2014 o 23:42, Wilzyg napisał:

W jaki sposób zmienić religię?


No cóż, religii swojego włodarza tak łatwo teraz nie zmienisz. Religie zmienia wiele czynników jak eventy, to przez kogo było się wychowywanym i tak dalej. Powinieneś poczekać na pierwszego męskiego potomka i dać go pod opiekę jakiegoś katolika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.08.2014 o 00:02, Kerethzimierz napisał:

Są od tego mody na przedłużanie gry, ale w sumie na forum paradoxu powinno coś o tym
być. Ja tam nie zmieniałem więc tutaj za bardzo Ci nie pomogę.


Wyczytałem trochę na temat przedłużenia gry i widziałem opcje zmieniania wpisu w jakimś pliku gry. Łatwo i szybko ale nie znalazłem nic na temat tego czy trzeba będzie zaczynać nową grę, a tego wolałbym uniknąć.

Dnia 08.08.2014 o 00:02, Kerethzimierz napisał:


No cóż, religii swojego włodarza tak łatwo teraz nie zmienisz. Religie zmienia wiele
czynników jak eventy, to przez kogo było się wychowywanym i tak dalej. Powinieneś poczekać
na pierwszego męskiego potomka i dać go pod opiekę jakiegoś katolika.


Potomków wolę wychowywac sam gdyż już kilka razy trafuły mi sie zgniłe jajka wychowane przez ciotki itp.
To już nie wiem co gorszę mieć religię której się nie chce czy władcę z beznadziejnymi cechami.

Dlaczego mój następca ma w rubryce kochanka wpisaną żonę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.08.2014 o 00:09, Wilzyg napisał:

Dlaczego mój następca ma w rubryce kochanka wpisaną żonę?

pewno dlatego,że zakochali się w sobie od nowa są takie wydarzenia po Polsku proponuje w to grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2014 o 00:38, Carter napisał:

pewno dlatego,że zakochali się w sobie od nowa są takie wydarzenia po Polsku proponuje
w to grać


Po polsku? W CK2 gdzie polska wersja nie jest aktualizowana przez Cenegę od dawna i są różne w niej błędy? Nie warto, polecam przerzucić się na angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, kupiłem CK 2 w ostatnim humble bundle i chciałem zagrać po raz pierwszy w tę grę, ale nie dane mi było bo pierwsze problemy z jakimiś bibliotekami, jak się z tym uporałem to przy wczytywaniu gry za każdym razem się crashuje. Szukałem w googlach, stosowałem się do porad po których niektórym zadziałało, ale koniec końców nic z tego :/.

Ktoś zna jakiś złoty środek na to? Reinstalowałem itd. Sprawdzałem spójność, nic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, oczywiście jako ze Paradox nie potrafi robić gier tak żeby wszystko działo po wprowadzeniu nowego patcha, co chwile mam runtime error podczas co półrocznych auto save''ów, wie ktoś jak to naprawić? Bo przez to praktycznie nie da się grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2014 o 17:16, Xsaw napisał:

...


Dziwne, u mnie po wgraniu nowej łatki nie było żadnych problemów z zapisem/wczytywaniem stanu gry. Mogę nawet powiedzieć, że wczytywanie/zapisywanie zabiera mniej czasu niż wcześniej. Może to wina grania na wcześniejszym stanie gry? U mnie patch powywracał rządców wielu sektorów i pozmieniał liczbę prowincji, więc zmuszony byłem zacząć od początku. Dla pewności sprawdź integralność plików CK2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2014 o 20:18, damienthorn napisał:

Dla pewności sprawdź integralność plików CK2.


Zrobiłem to parę razy, tak samo reinstall. Jednakże znalazłem bardzo prosty sposób na to, wyłączyłem autosave''y i zapisuje manualnie szybkim zapisem, bo na szczęście ten sposób działa (zwykły zapis także mi crashuje grę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2014 o 20:41, Xsaw napisał:

> Dla pewności sprawdź integralność plików CK2.

Zrobiłem to parę razy, tak samo reinstall. Jednakże znalazłem bardzo prosty sposób na
to, wyłączyłem autosave''y i zapisuje manualnie szybkim zapisem, bo na szczęście ten
sposób działa (zwykły zapis także mi crashuje grę)


Niestety, okazało się , iż pomimo ze quick save nie crashuje gry, to również jej nie zapisuje :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2014 o 13:09, Xsaw napisał:

> > Dla pewności sprawdź integralność plików CK2.
>
> Zrobiłem to parę razy, tak samo reinstall. Jednakże znalazłem bardzo prosty sposób
na
> to, wyłączyłem autosave''y i zapisuje manualnie szybkim zapisem, bo na szczęście
ten
> sposób działa (zwykły zapis także mi crashuje grę)

Niestety, okazało się , iż pomimo ze quick save nie crashuje gry, to również jej nie
zapisuje :?
Mi pomogło to jak wyskakiwał mi run time error w CK2( http://www.youtube.com/watch?v=I3HE3EgGjOY)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować