Zaloguj się, aby obserwować  
Torquemada_Varenkorn

Crusader Kings II: Mroczne Wieki

94 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2014 o 00:34, GodOfLiar napisał:

> > Gram słowianami.
> Nie ta religia. Cel świętej wojny wybierany jest na podstawie tej tabelki:
> http://www.ckiiwiki.com/Crusades,_jihads_and_great_holy_wars
> Wyprawę zawsze ogłasza przywódca religijny, w przypadku np. religii nordyckiej tak
się
> szczęśliwie składa , że jest to władca który zreformował religię i jego następcy.
Niestety
> w przypadku Słowian zostaje Ci czekanie na AI.

Jak do tej pory arcykapłan ogłosił wojnę o Niemcy, Bułgarię i Chorezm, tak więc nie mam
co liczyć na np: Anglie?

Jest jakiś inny sposób( kody czy coś) żeby wywołać Wielka Święta Wojnę?


ps. Kiedy mam się spodziewać Azteków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2014 o 00:34, GodOfLiar napisał:

Jest jakiś inny sposób( kody czy coś) żeby wywołać Wielka Święta Wojnę?

Nic o czym wiem. Przejrzałem pobieżnie spis eventów na wiki i też nie widzę żadnego odpowiedzialnego za krucjatę, ale może przeoczyłem:
http://www.ckiiwiki.com/Event
Aztecy pojawiają się ~1350 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem na dziwny problem. Kiedyś sporo grałem w CKII, raz dotarłem do samego końca gry. Teraz kupiłem dodatek ze starymi bogami i trafiłem na dziwną sytuację. Nie mogę zawrzeć małżeństwa... Władca jest kawalerem, ma te obrączki pod swoim portretem. Klikam na nie, pojawia się lista kandydatek, ale nie mogę żadnej wybrać. To znaczy mogę wejść w jej profil (klikając na portret) albo wyświetlić jej drzewko dynastyczne. I nic poza tym. Czy dodatek zmienił mechanikę? A może to jakiś bug?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy patch zmienił mechanikę dyplomacji. Usunęli oddzielne, jej dedykowane okno, a zamiast tego, po kliknięciu na portret prawym przyciskiem myszy wyświetla się menu z dostępnymi akcjami dyplomatycznymi.
To menu wygląda dokładnie tak samo jak stare, które pokazywało się w oknie dyplomacji.

Pierwsza pozycja w sekcji "Patch features":
http://www.ckiiwiki.com/Way_of_Life#Patch_features

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2015 o 12:22, Macios napisał:

Najnowszy patch zmienił mechanikę dyplomacji.


Dziękuję, to rozwiązało problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do was pytanko czy jest spolszczenie Crusader Kings II The Old Gods ?? czy poraz kolejny raz beda musiał sobie kolejny dlc spolszczać w plikach ;/ ? jezeli ktoś ma informacje o takim spolszczeniu wlasnie tego dlc prosze o linka z gory dzieki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2015 o 12:44, Assassin3 napisał:

Witam mam do was pytanko czy jest spolszczenie Crusader Kings II The Old Gods ?? czy
poraz kolejny raz beda musiał sobie kolejny dlc spolszczać w plikach ;/ ? jezeli ktoś
ma informacje o takim spolszczeniu wlasnie tego dlc prosze o linka z gory dzieki ;)


Zerknij na tą stronę

https://spolszczenieck2.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2015 o 12:44, Assassin3 napisał:

Witam mam do was pytanko czy jest spolszczenie Crusader Kings II The Old Gods ?? czy
poraz kolejny raz beda musiał sobie kolejny dlc spolszczać w plikach ;/ ? jezeli ktoś
ma informacje o takim spolszczeniu wlasnie tego dlc prosze o linka z gory dzieki ;)

Nie wiem czy można ale na chomiku jest gostek Shogun999 on tą gre spalszcza Old gods jes w 100% a i za nowe dlc sie zabiera .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam pytania odnośnie Azteków.
1. Czy da się ich jakoś przyśpieszyć, np zmnieniając cos w jakimś pliku?
2. Czy zawsze się pojawiają? Czytałem, że żęby event z pojawieniem się ich zaskoczył trzeba być zachodnim władcą z dostępem do morza czyli Anglia, Francja, Hiszpania itp. Gram Polakami od 800r i udało mi sie skutecznie podbić Skandynawię, Rocje i Tatarię ale na zachód sie jeszcze nie zapuszczałem. Tak więc czy inwazja Azteków u mnie nastąpi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować