Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Risen 2: Mroczne Wody - dokończ opowiadanie i zgarnij wspaniałe nagrody

187 postów w tym temacie

Najwyraźniej to przeoczyłem XD

Może już gdzieś dali te wyniki, ale (niekoniecznie tu), ale jeszcze nikt nie zauważył nowego tematu z wynikami (tak jak ziomek z 1 strony komentarzy, który nie wiedział gdzie są wyniki poprzedniego konkursu) może zapomnieli xD a może czekają aż emocje naszego wyczekiwania sięgną zenitu poczekamy zobaczymy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 18:56, Dearien napisał:

A więc niecierpliwie czekamy ;) Jak ktoś natknie się na wyniki w innym temacie, to mam
nadzieje, że da reszcie znać, co? ;)

Damy, damy. Moim zdaniem pojawi się tutaj, albo na stronie konkursu. Zwykle tak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie powinna być wystosowana informacja, kiedy możemy spodziewać się wyników, bo na razie cały czas czekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 19:09, I3ig napisał:

W każdym razie powinna być wystosowana informacja, kiedy możemy spodziewać się wyników,
bo na razie cały czas czekamy...

Powinni czy nie powinni - cierpliwości :) Pamiętaj, że gram.pl moze zmienić warunki konkursu (w tym termin ogłoszenia wyników) kiedy tylko chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nawet jak zmienią datę podania wyników to powinni o niej poinformować, chociażby o samym fakcie.
Czyli na 1 wyjdzie.
Poza tym ja bym się już nie łudził, że dzisiaj będą wyniki, w regulaminie napisali, że DO 23, czyli teoretycznie wczoraj upływał termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 20:34, lonek11 napisał:

Ale nawet jak zmienią datę podania wyników to powinni o niej poinformować, chociażby
o samym fakcie.
Czyli na 1 wyjdzie.
Poza tym ja bym się już nie łudził, że dzisiaj będą wyniki, w regulaminie napisali, że
DO 23, czyli teoretycznie wczoraj upływał termin.

Też mnie to trochę zastanawiało, ale (może zbyt optymistycznie) uznałem, że to do 23 włącznie. No nic, jak poczekamy jeszcze kilka dni to się świat nie zawali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale powinno coś być o tym wspomniane i byłoby ok, a to można potraktować jako troszkę niepoważne podejście do konkursu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Do 23", nie jest podane, czy zbiór lewostronnie domknięty, czy nie, ale w takim wypadku zakład się, że jednak włącznie. Ale i tak wyników nie będzie dzisiaj, bo oni siedzą do 20. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 21:37, SerwusX napisał:

"Do 23", nie jest podane, czy zbiór lewostronnie domknięty, czy nie, ale w takim wypadku
zakład się, że jednak włącznie. Ale i tak wyników nie będzie dzisiaj, bo oni siedzą do
20. :)

Lewo czy prawostronnie? Jak na moje oko to prawo, ale ja nie jestem matematykiem... i odróżnianie prawej od lewej też nie zawsze mi wychodzi, skoro już o tym mowa :P Czy ja wiem, Pepsi potrafi dodawać posty po 22 :) Ale jak już pisałem, tragedii nie ma, zobaczymy jutro. Póki co, pozdrawiam ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Czyli już po premierze Risena będą wyniki. Więc jeśli ktoś martwi się o swoją edycję kolekcjonerską, zamówi tak czy siak, ponieważ nie będzie pewien czy wygra w konkursie. Jednocześnie możliwe jest, że po ogłoszeniu wyników konkursu już nie zostanie edycji kolekcjonerskich.
Może to i scenariusz ciemnymi barwami malowany, lecz chciałem tylko zauważyć pewny dysonans pomiędzy tymi dwoma wydarzeniami, czyli premierą Risena i ogłoszeniem wyników konkursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 10:38, pobite_gary napisał:

to sa faktycznie problemy pierwszego swiata, tez chcialbym nie miec wiekszych zmartwien...


Pomódl się do Boga to może Ci zmniejszy ilość Twoich problemów,
No i może da Ci trochę więcej rozumu, żebyś bezmyślnie nie rzucał wszystkiego co Ci ślina na jęzor przyniesie bo pewnego dnia możesz kogoś naprawdę głęboko urazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować