Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Risen 2: Mroczne Wody - dokończ opowiadanie i zgarnij wspaniałe nagrody

187 postów w tym temacie

Przepraszam, zrobię trochę offtop, ale chciałbym coś wyjaśnić.

Nie żale się z moich problemów, więc pobite_gary nie ma zielonego pojęcia o moich problemach. Sugestia jakobym nie miał większych zmartwień niż to czy uda mi się uzyskać edycję kolekcjonerską gry Risen 2 po prostu mnie zabolała, poza tym była to zwyczajnie chamska uwaga.

Proszę też zauważyć, że to co napisałem (nawet to zaznaczyłem) nie jest kierowane do kogoś, ale do firmy gram.pl, w związku z tym nikogo tym nie uraziłem, a zaznaczyłem możliwy problem. Dlatego też odpowiedź pobite_gary była zwyczajnie chamska i rażąca.

Ciężko pracowałem na to, żeby uzbierać na tą grę, a nie mam 15 lat i nie czekam aż mi rodzice z kieszonkowego wyłożą (to nie jest sugestia, że pobite_gary ma 15 lat, lub nie jest to uwaga kierowana do niego. Jeśli pobite_gary lub ktokolwiek inny przyjął tę uwagę za obraźliwą, nie było to moją intencją).

Tyle, jeszcze raz przepraszam za offtop.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczyliście nas wszystkich ilością prac i Cenega miała więc twardy orzech do zgryzienia przy wyborze laureatów - tym bardziej, że fajnych tekstów jest sporo... ale takie życie, nagrodzić wszystkich nie możemy. I tak zwycięzcami zostają:

Vanaloon
Erivan
Szatanski


Serdecznie gratulujemy! Skontaktujemy się z Wami droga mailową. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Były wg mnie zdecydowanie ciekawsze prace które chciało się czytać i zostawały w pamięci ale cóż o gustach się nie dyskutuje xD.

Gratulacje zwycięskim pracom .


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się nawet czytać, bo nie mam czasu, ale i tak gratuluję. :) Nie liczyłem na wygraną, bo pewnie byli tacy co lepiej się do tego zabrali, a nie jak ja - w jedno popołudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować