Zaloguj się, aby obserwować  
Raffiti

Grand Theft Auto 4 na X360 i PS3 [M]

3251 postów w tym temacie

słyszliscie o tym??
Data premiery została wstępnie ustalona na 16 października 2007 roku w USA oraz na 19 października 2007 roku w Europie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku zostanie wydane na PlayStation 3 oraz Xbox 360. Po około 9-ciu miesiącach zostanie wydane na PC, a wszystko przez te konsole :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 23:00, Raffiti napisał:

słyszliscie o tym??
Data premiery została wstępnie ustalona na 16 października 2007 roku w USA oraz na 19 października
2007 roku w Europie!

Zwróć uwagę że to premiery wydania gry na Xboxa 360 i Playstation3 . Na PCecie sobie nie pograsz(przynajmniej na razie). Chyba że masz Xboxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 23:13, Darkstar181 napisał:

> słyszliscie o tym??
> Data premiery została wstępnie ustalona na 16 października 2007 roku w USA oraz na 19
października
> 2007 roku w Europie!
Zwróć uwagę że to premiery wydania gry na Xboxa 360 i Playstation3 . Na PCecie sobie nie pograsz(przynajmniej
na razie). Chyba że masz Xboxa.

zgadzam się poza tym Xbox 360 i PS3 to diabelne a wręcz szatańskie maszyny, który komp im podoła... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciez komputer jest silniejsza maszyna od konsoli... Jesli w tym momencie przewyzszaja piece troche technicznie, to za pol roku beda daleko w tyle. I z tego co wiem nie zostalo ejszcze powiedziane nic o wersji na PC, ale wierze w to, ze bedzie. Nie beda chcieli zrezygnowac z tysiecy/milionow sprzedanych kopii. No i jak wyjdzie na PC bedzie jeszcze lepsze. Nie smuci mnei ten fakt, ze bedzie pozniej wiec. Zastanawia mnie w tym momencie najbardziej w jakich klimatach zostanie osadzona kolejna czesc serii. Macie jakeis pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie zapominajcie że to robocza nazwa, więc w każdej chwili może się zmienić na chociażby GTA: *ItalianFamily czy inne.

*rozszerzenie tytuły jest jedynie wymysłem autora.

pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh konsole nie przewyzszaja technicznie kompow. Najlepszym dowodem jest to, ze same aby wiecej oferowac staja sie powoli kompami. gdyby ktos posiadal high-end kompa(a jak jesczze 2 grafiki w SLi to huh) to by smial sie z konsol. Tylko, ze to kosztuje. Konsole sa tansze(sprzedawane "po kosztach") bo odrabiaja sobie grami. gry na pc mozna dostac juz za 20zl a na konsole? ;> Nie mniej jednak konsole maja swoje + ale to i tak nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzienks - czyli taki plotek i logo.. hmm ciekawe =P no ale czuje ze to benda klimaty troche przeszlosciowe =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 00:39, Dark SMG napisał:

Może w końcu Europa??? Paryż, Londyn... ale jak znam Rockstar to będzie to Waszyngton i detroit+Chickago


Cos juz slyszalem w szkole spekulacje na temat Londynu, ale to jzu bylo... Waszyngton, Detroit, Chicago? Dla mnie super! :) Tylko kim bedziemy tym razem? Znow czarnoskorym gangsterem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 14:10, Wiadroman napisał:

> Może w końcu Europa??? Paryż, Londyn... ale jak znam Rockstar to będzie to Waszyngton
i detroit+Chickago

Cos juz slyszalem w szkole spekulacje na temat Londynu, ale to jzu bylo... Waszyngton, Detroit,
Chicago? Dla mnie super! :) Tylko kim bedziemy tym razem? Znow czarnoskorym gangsterem?


a kim jak nie gangsterem? na tym ta seria polega. a w serii GTA najczęściej się było białoskórym więc można teraz kilka razy dać do gry czarnoskorego bohatera chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to mogli by akcje raz przenieść do europy, i to do kraju słowiańskiego(no w tym wypadku to Rosja bo to potężny kraj..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 14:10, Wiadroman napisał:

> Może w końcu Europa??? Paryż, Londyn... ale jak znam Rockstar to będzie to Waszyngton
i detroit+Chickago

Cos juz slyszalem w szkole spekulacje na temat Londynu, ale to jzu bylo... Waszyngton, Detroit,
Chicago? Dla mnie super! :) Tylko kim bedziemy tym razem? Znow czarnoskorym gangsterem?

może azjata??
było by ciekawie, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 15:18, Dark SMG napisał:

było by ciekawie, nie?


Jeżeli gra byłaby utrzymana nadal w tym stylu to nie za bardzo;) Przy GTA4 marzę o przejściu na większy realizm. Najwyższa pora skończyć z wybijaniem policjantów calymi setkami. Tego właśnie miałem dość w GTA 3, GTA: VC oraz GTA:SA. Co to za frajda ścinać n-tego policjanta z chaingun''a. Żeby było śmieszniej, to zawsze stróże prawa biegali tymi samymi ścieżkami. Seria mogłaby odbić trochę od tego kreskówkowego podejścia do popełnienia przestępstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie popieram shinian.
W poprzednich GTA wynijało się psów setkami.
Raz był jakiś tam quest że trzeba posprzątać po zabiciu policjantów (dwóch).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować