Zaloguj się, aby obserwować  
Raffiti

Grand Theft Auto 4 na X360 i PS3 [M]

3251 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2008 o 08:21, natanadler napisał:

Taka mała informacja.

GTA IV dzisiaj rozsyłana jest z siedziby firmy. Postaraliśmy się aby wszystkie egzemplarze
niezależnie od wersji zostały wysłane dzisiaj.



Hmmm dziwne... przed chwilą dzwoniłem do siedziby gram.pl aby się dowiedzieć co z tą wysyłką, i usłyszałem że wysyłka nastąpi 29.04 czyli jutro!! Już nigdy nic nie zamówię w gram.pl. oszaleć można, w ultimie mogli zacząć wysyłać już w piątek, a tu nie oczywiście muszą wysłać w dniu premiery, i co za sens z pre-ordera??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 11:22, MLODY2K6 napisał:

Ponizej zamieszczam wyniki recenzji przeprowadzonych przez kilka portali:
(...)
Jak widac GTA 4 spelnia oczekiwania wszystkich.....

No to czego się tu spodziewać jak nie murowanego hitu?
Już w niedawno opublikowanej recenzji GTA IV, którą zrobiło GameTrailers, było widać ogrom i moc tej gry. Szczególnie kiedy oglądało się ją w jakości HD. To po prostu nowe stare GTA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2008 o 15:19, Danion napisał:

Hmmm dziwne... przed chwilą dzwoniłem do siedziby gram.pl aby się dowiedzieć co z tą
wysyłką, i usłyszałem że wysyłka nastąpi 29.04 czyli jutro!! Już nigdy nic nie zamówię
w gram.pl. oszaleć można, w ultimie mogli zacząć wysyłać już w piątek, a tu nie oczywiście
muszą wysłać w dniu premiery, i co za sens z pre-ordera??


ale czego ty sie spodziewales?? normalne jest ze beda wysylac jutro bo gram.pl nie jest sklepem cenegi tylko cdprojekt i gdby to byla premiera cdprojektu to mialbys dzis. A ze gram.pl kupilo GTA 4 u cenegi to oni tez dostana to jutro i od razu beda rozsylac dalej, takze sory winetou ale dales sie zrobic w konia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 14:40, PoNgO_ napisał:

> No to by twórcy GTA4 tak zrobili, że nie które samochody by miały bardzo mało paliwa,

> tak aby starczyło na 2 minuty jazdy

Myślałem, że chodzi wam o zwiększenie realizmu. To jak w końcu? ;)

hans olo --> Już wystarczy, że przejechanie z jednego końca miasta na drugi koniec
zajmuje w grze cały dzień (1min =1h), po co dodatkowo wydłużać ten czas tankowaniem?
GTA nie jest realistycznym symulatorem, model fizyczny musi być uproszczony.

No przecież dodając paliwo biegi i licznik zwiększy się realizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysyłałem maila - zapłacimy starą cenę.
Tym czasem doczekaliśmy się wideorecenzji od ludzi, którzy znają się na takich reckach najlepiej - czyli w końcu, Panie i Panowie, Gametrailers GTA IV Review!
Wersja SD: http://www.gametrailers.com/player/33326.html?type=
Wersja HD (Wymaga Apple Quick Time): http://www.gametrailers.com/player/33327.html

Kto nie chce oglądać, niech ma oceny :
Story - 10
Design - 10
Gameplay - 9.8
Presentation - 9.4
Overall - 9.8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 15:19, Danion napisał:

Hmmm dziwne... przed chwilą dzwoniłem do siedziby gram.pl aby się dowiedzieć co z tą
wysyłką, i usłyszałem że wysyłka nastąpi 29.04 czyli jutro!! Już nigdy nic nie zamówię
w gram.pl. oszaleć można, w ultimie mogli zacząć wysyłać już w piątek, a tu nie oczywiście
muszą wysłać w dniu premiery, i co za sens z pre-ordera??


Wszystkie sklepy zaczynają wysyłać GTA IV dopiero jutro. Rockstar wyraźnie zabroniło sprzedaży gry przed 29 kwietnia pod groźbą kar pieniężnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 16:33, Łeber napisał:

Ehem, w taki wypadku dostaniemy w środę, czy jak? Bo jak nie dostanę jutro to się wku***
tego zezłoszczę.


to zależy jak zamawiałeś w sklepie cenega to dostaniesz jutro jak w innym to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 16:33, Łeber napisał:

Ehem, w taki wypadku dostaniemy w środę, czy jak? Bo jak nie dostanę jutro to się wku***
tego zezłoszczę.


Wszystko zależy od tego, w jakim sklepie i w jakim terminie złożyłeś zamówienie oraz jaki typ przesyłki wybrałeś. Osoby, które wybrały kuriera i zaklepały swoją kopię jeszcze przed kwietniem powinny dostać grę w środę; ci, którzy czekali z zamówieniem na ostatnią chwilę mogą się nie załapać na pierwszą dostawę i będą zmuszeni do poczekania do przyszłego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co Ty?! O żesz w mordę jeża! Jak otrzymam po majówce to wtedy mogę zabić ;/

Wybrałem kuriera, a poza tym zawsze było, tak, że jak pre-order to w dzień premiery powinien pojawić się u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 16:47, Łeber napisał:

No co Ty?! O żesz w mordę jeża! Jak otrzymam po majówce to wtedy mogę zabić ;/

Wybrałem kuriera, a poza tym zawsze było, tak, że jak pre-order to w dzień premiery powinien
pojawić się u mnie.


Ja swoją kopię zamówiłem równo tydzień temu w sklepie PSX Extreme i również wybrałem kuriera, jednak od pracownika firmy dostałem wiadomość, iż z racji późnego terminu zgłoszenia zamówienia istnieją nikłe szanse, że grę otrzymam przed weekendem majowym. Pamiętaj, że przede wszystkim liczy się data zamówienia - niektórzy zamówili preorder jeszcze na początku roku i to do nich w pierwszej kolejności zostanie wysłane GTA.

Jeszcze kilka słów nt. terminu wysyłki - niektóre sklepy planowały rozpocząć sprzedaż już w piątek (w tym m.in. sklep PE oraz Wirtus), jednak Rockstar wystosowało do sprzedawców list, w którym zabroniło sprzedaży przed oficjalną światową premierą. Gdyby nie odzew R*, wszyscy być może zagrywalibyśmy się w nowe GTA już dziś; teraz niestety pozostaje nam jedynie trzymać kciuki, że wszystko się uda i dostaniemy grę pojutrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć, gdzie są pytania do tego konkursu z GTA IV co sie zaczał podobno o 18? Bo jakoś jestem na tej stronie i nic nie widze nigdzie, zadnych linków, pytan itd...żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 17:59, Ecko09 napisał:

Może mi ktoś powiedzieć, gdzie są pytania do tego konkursu z GTA IV co sie zaczał podobno
o 18? Bo jakoś jestem na tej stronie i nic nie widze nigdzie, zadnych linków, pytan itd...żal.


A już jest, może jakiś błąd miałem. Ale tak patrze na te pytania i od razu zrezygnowałem, na większość nie znam odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 18:28, Siwy 1234 napisał:

myślicie że jak zamówiłem gre pre-orderem w sobote 26 to bedę miał na srodę gta...dodam
że wybrałem kuriera....mam nadzieje że sie na czas wyrobią


Jakieś szanse zawsze są ;). Gdybyś zamówił grę wcześniej, na bank dostałbyś ją w środę, a tak pozostaje Ci tylko trzymać kciuki, że znajdzie się również egzemplarz dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować