Zaloguj się, aby obserwować  
Raffiti

Grand Theft Auto 4 na X360 i PS3 [M]

3251 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2008 o 14:27, Ryan Kam napisał:

Podobno w GTA 4 jest muzyka z Queena . Czy mogłby ktos podac jakie tam utwory sie znalazły
?


Radio LRR 97,8 Liberty Rock Radio
Queen - One Vision

Więcej utworów od Queen nie znalazłem - w instrukcji są wymienione wszystkie utwory danych stacji, od Queen znalazł się tylko jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OD pierwszych dni premiery gra nie dość, że sprzedaje się jak ciepłe bułeczki, to do tego zgarnia wspaniałe recenzje z największych światowych serwisów poświeconym grą. Jest nad realistyczna, a klimat po prostu wygina wszystko. Siadacie do konsoli, wstajecie i już minęło 7 godzin. Czuć gangsterską atmosferę niczym w jakimś filmie. Bije nawet na głowę wersję beta Mafii 2. Nie ma co, panowie z Rockstar postawili wysoko poprzeczkę > teraz twórcy Mafii 2 kiedy ujrzeli GTA IV szczeny im opadły aż do ziemii.
Ta gra bez dwóch zdań przejdzie do historii i długo bedziemy czekać na coś co ją "pobije".
pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 14:44, fcbarca91 napisał:

OD pierwszych dni premiery gra nie dość, że sprzedaje się jak ciepłe bułeczki, to do
tego zgarnia wspaniałe recenzje z największych światowych serwisów poświeconym grą. Jest
nad realistyczna, a klimat po prostu wygina wszystko. Siadacie do konsoli, wstajecie
i już minęło 7 godzin.


Zgadza się, ja mam ponownie.
Wczoraj wstałem o 6:40 i grałem sobie, po jakimś czasie patrzę na zegarek, a tu 11:30 :P GTA IV bardzo wciąga, ale nie ma się co dziwić, jest to znakomita produkcja.

Dnia 03.05.2008 o 14:44, fcbarca91 napisał:

Czuć gangsterską atmosferę niczym w jakimś filmie. Bije nawet
na głowę wersję beta Mafii 2. Nie ma co, panowie z Rockstar postawili wysoko poprzeczkę
> teraz twórcy Mafii 2 kiedy ujrzeli GTA IV szczeny im opadły aż do ziemii.
Ta gra bez dwóch zdań przejdzie do historii i długo bedziemy czekać na coś co ją "pobije".
pzdr.


Hm, tutaj akurat to się dopiero okaże. Mafia wychodzi za rok, a więc 2K Czech / Illusion Softworks ma jeszcze duże pole do popisu. Według mnie Mafia 2 ma szansę być tak dobrą produkcją jak Rockstar, ale na pewno aż tak wiele jej egzemplarzy się nie sprzeda. Seria Grand Theft Auto jest dłużej na rynku, a każda część przyciąga milionów graczy na całym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 14:52, master matrox napisał:

Hm, tutaj akurat to się dopiero okaże. Mafia wychodzi za rok, a więc 2K Czech / Illusion
Softworks ma jeszcze duże pole do popisu. Według mnie Mafia 2 ma szansę być tak dobrą
produkcją jak Rockstar, ale na pewno aż tak wiele jej egzemplarzy się nie sprzeda. Seria
Grand Theft Auto jest dłużej na rynku, a każda część przyciąga milionów graczy na całym
świecie.


-Premierę Mafii 2 ustalono na grudzień tego roku.
-Pewnie przedłużą premierę Mafii 2 ze względu na wysoko postawiony próg GTA IV. I tak wątpie, że ją przebije, ale cóż cuda są możliwe :].
-Mafia 2 nie tylko nie dorównuje narazie pod względem oprawy wizualnej, ale także pod względem fizyki > jazdy samochodem, poruszania się postacią, praw grawitacji itp.
-Ciężko będzie producentom M2 zaspokoić potrzeby graczy > kiedy wychodziła Mafia 1, wcześniej wyprodukowano GTA3 lecz tam nie było ani możliwości latania samolotem (wyklucz Dodo), ani takich efektów jakie mamy dzisiaj. Mafia przebiła w tamtych czasach GTA3 dlatego iż miała niepowtarzalny klimat mafijny, czuło się, że na prawdę jest się gangsterem.
Teraz czasy się zmieniły. W Mafii 2 nadal nie bedzie możliwości latania samolotem, helikopterem, pływania łodziami(mogę się mylić), jazdy metrem, czy pływania kraulem ;] W GTA IV to wszystko już mamy, więc możliowści są ogromne.
pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co sie stało ale gdy włożyłem płyte lecą obrazki z gta i póżniej jest LOADING - BLOW YOUR COVER i cały czas sie ładuje chyba już z 15 minut a jeszcze 3h temu taki nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 15:03, pompa69 napisał:

nie wiem co sie stało ale gdy włożyłem płyte lecą obrazki z gta i póżniej jest LOADING
- BLOW YOUR COVER i cały czas sie ładuje chyba już z 15 minut a jeszcze 3h temu taki
nie było


Gra się zawiesiła. Zrestartuj konsole, a jak kłopot nadal będzie występować to odłącz internet w konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 15:07, master matrox napisał:

> nie wiem co sie stało ale gdy włożyłem płyte lecą obrazki z gta i póżniej jest
LOADING
> - BLOW YOUR COVER i cały czas sie ładuje chyba już z 15 minut a jeszcze 3h temu
taki
> nie było

Gra się zawiesiła. Zrestartuj konsole, a jak kłopot nadal będzie występować to odłącz
internet w konsoli.

ok wszystko już działa dzięx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że wszyscy mieli ostatnio bzika na temat wszystkich nowinek na temat GTA IV ale koło mnie to jakoś obok przeszło :P Ale jedna rzecz mnie ciekawi. Słyszałem że w niektórych krajach niektóre elementy gry ocenzurowano. Czy w polsce GTA IV też jest w jakiś (nawet najmniejszy) sposób ocenzurowane?
Czytałem pierwszego posta ale myślę że mogę skorzystać z sytuacji ( żeby nie pisać drugiego posta) i spytać się czy są już jakieś wieści na temat GTA IV na PC ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 18:22, Grizzly. napisał:

Wiem że wszyscy mieli ostatnio bzika na temat wszystkich nowinek na temat GTA IV ale
koło mnie to jakoś obok przeszło :P Ale jedna rzecz mnie ciekawi. Słyszałem że w niektórych
krajach niektóre elementy gry ocenzurowano. Czy w polsce GTA IV też jest w jakiś (nawet
najmniejszy) sposób ocenzurowane?

W Australii ocenzurowano jedną cut-scenkę w której Niko wsadza pistolet w pewne miejsce jakiemuś facetowi. A przynajmniej coś takiego pamiętam z newsa, który był na gram.pl. W Polsce nie słyszałem nic o cenzurowaniu GTA 4.

Dnia 03.05.2008 o 18:22, Grizzly. napisał:

Czytałem pierwszego posta ale myślę że mogę skorzystać z sytuacji ( żeby nie pisać drugiego
posta) i spytać się czy są już jakieś wieści na temat GTA IV na PC ?

Nie ma nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo i niestety problem się powtarza, wstyd dla Rockstar. Na PC takie rzeczy mają prawo się zdarzać, ale na konsoli ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 18:51, Pablor napisał:

Czy jeżeli jestem podłączony bezprzewodowo, też powinno się poprawić po wyłączeniu net-u
?


No raczej tak. Wtedy konsola nie łączy się z PSN chociażby, pracuje sama gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 19:29, master matrox napisał:

> Czy jeżeli jestem podłączony bezprzewodowo, też powinno się poprawić po wyłączeniu
net-u
> ?

No raczej tak. Wtedy konsola nie łączy się z PSN chociażby, pracuje sama gra.


Popróbujemy, swoją drogą programiści i testerzy dali ciała, żeby taki tytuł się wieszał to jakieś nieporozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 19:35, Pablor napisał:

> > Czy jeżeli jestem podłączony bezprzewodowo, też powinno się poprawić po wyłączeniu

> net-u
> > ?
>
> No raczej tak. Wtedy konsola nie łączy się z PSN chociażby, pracuje sama gra.

Popróbujemy, swoją drogą programiści i testerzy dali ciała, żeby taki tytuł się wieszał
to jakieś nieporozumienie.


mam połączenie bezprzewodowe gra również mi sie zacinała na moim PS3 po wyłączeniu netu problem zniknął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanie. Czy w nowym Grand Theft Auto bohater nauczył się pływać czy też ginie po wpadnięciu do wody, jak to było w poprzednich odsłonach cyklu? Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 20:56, Lex napisał:

Małe pytanie. Czy w nowym Grand Theft Auto bohater nauczył się pływać czy też ginie po
wpadnięciu do wody, jak to było w poprzednich odsłonach cyklu? Dzięki za odpowiedź.


Potrafi pływac :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować