Zaloguj się, aby obserwować  
Raffiti

Grand Theft Auto 4 na X360 i PS3 [M]

3251 postów w tym temacie

Dnia 25.05.2008 o 21:21, destro177 napisał:

Ale wg. mnie jest to tak samo potrzebne w grze akcji, co nawigacja GPS w simsach, żeby
lepiej do łazienki trafiały i najkrótszą trasą:)

Ale pomyśl że może w tej grze akcji chciałbym grać napakowanym madafaką, z tatułażem smoka na głowie?
Albo może chciałbym żeby moja postać wyglądała jak Hitman?
Możliwość wyboru to nie jest zła rzecz. A kolejna sprawa jest taka że dziwi mnie zachowanie Rockstar''a, skoro coś było rozbudowane w poprzedniej części to dlaczego to podcinać w sequelu? To tak jakby zrobić grę z olśniewającą grafiką a kolejna część tej gry miałaby wyglądać gorzej.
Ogólnie to szczegół, gra jest ciekawa i dosyć grywalna, ale dla mnie to zwyczajnie jest dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty byś wolał grę rozbudowaną jeszcze bardziej jak SA, ja jestem za minimalizmem, bo to dla mnie bzdury. I na tej różnicy zdań zakończmy, bo tylko nasze upodobania i oczekiwania co do gier, każdy ma inne:) Wiesz, że moją ulubioną częścią jest PIERWSZE GTA? Tak, to dwuwymiarowe:) I to moje podejście do gier, prostota w akcji, a od komplikacji to RPG i strategie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej chłopaki .Ta gra została stworzona wokół Niko .Serbskim emigrancie szukającym zarobku .Ze swoją charakterystyczną fryzurą ,wyglądem "rusko mafijnego" gangola ,a nie obdziaranego ,z warkoczykami na głowie albo napakowanego jak Pudzian zwyrola .Niko nawet przywdziewa garniturek i wtedy czuć ,że jest kimś .Może jest drechem ,ale jest za dobrze wykreowaną postacią ,żeby jej klimat zlikwidować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mam ukończyć wszystkie wyścigi od brucie''go skoro dzownie do niego a on ciągle gada żeby zadzwonił później, wygrałem chyba z 4 wyścigi i jak chce teraz wziąść następny to niemogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnośnie wersji na Ps3 (chociaż nie wiem czy to ma znaczenie, ale ową posiadam), otóż czy ktoś mi może wyjaśnić jak to jest z celnością w grze, jestem zagorzałym zwolennikiem perfekcyjności ino jestem na 2 wyspie i wykonuje sobie wpierw rzeczy poboczny takie jak właśnie ''utylizacja gołębi'' "Flying Rats". I teraz tak dlaczego tylko granatami celność nie spada i można sobie rzucać nimi na free aim''ie do woli (w ten sposób wykańczam te gołębie). Doszedłem do momentu z pseudo Statuą Wolności, a na jej szczycie jest 5 gołębi porozstawianych i kurde strzałem ze snajpery b. łatwo zestrzelić gołębia ale traci sie % celności no i na domiar złego również z RPG traci się celność nawet gdy trafi się prosto w gołębia. WTF?! To nie powinno sie wcale wliczać do statystyki celności kurde molek :p :x 2 gołębie daje rady jak wejde do środka tej statuły i drabiną na góre (easter Egg), ale ten na szczycie głowy i dwa na ''pochodni'' nie da rady, już nawet próbowałem lądować zeskoczyć z heli na czubek głowy i sprzątnałem dwa na pochodni (granatami), ale z zejściem na dół nie daje rady jak narazie i jest x_X kaput; Czy to oznacza że nie można utrzymać 100% celności do końca gry ??? Znajdzie sie jakiś hardcore''owy śmiałek, który podołał temu zadaniu używając samych granatów :> ?
One love me bredas. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.05.2008 o 10:28, destro177 napisał:

Edit: most na środkowej wyspie, przechodzący przez park NIE jest do zaliczenia. A męczyłem
się z nim, bo myślałem że też trzeba pod nim przelecieć. Zawiodłem się kiedy przeleciałem
pod nim i nic się nie pokazało... Myślałem że jak to jest achiev za 40 gs, to będzie
trudniejszy:/


Też się z tym męczyłem... :P

I faktycznie zadanie bardzo łatwe jak na 40 punktów... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 11:55, Ratefi napisał:

Jak mam ukończyć wszystkie wyścigi od brucie''go skoro dzownie do niego a on ciągle gada
żeby zadzwonił później, wygrałem chyba z 4 wyścigi i jak chce teraz wziąść następny to
niemogę.


Tak samo mam... Zrobiłem taki wyścig z SUV`ami a potem Bruci nie ma kolejnych wyścigów do zaliczenia... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 19:03, Budyn napisał:

One Man Army to imo najłatwiejszy aczik za 40 GS i jeden z najłatwiejszych w całej grze.



Ile trzeba wytrzymać mając te 6 gwiazdek?

Ps. Ma ktoś sposób jak zrobić aczika z wysadzeniem 10 aut w 10 sekund? To chyba niewykonalne... :/ minuta to tak, ale 10 sekund lol...

Ps2. Zrobiłem cały wątek fabularny i NIE MAM nielimitowanej amunicji... Co jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CO JA MAM UBRAĆ do tego gościa na L, gdzie mam włożyć coś eleganckiego, idę w gangu, a i tak mi wyskakuje napis? To ten koleś na 3 wyspie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W One Man Army musisz nabić sobie 6 gwiazdek ( co było dla mnie arcy proste- przeleciałeś helikopterem nad mostem w Alderney i od razu je miałem, potem tylko polatałem 5 minut nad miastem i voila! :)

Chain Reactor? Ustaw się helikopterem na jakimś budynku, który znajduje się nad światłami, poczekaj aż będzie czerwone. Sprawdź czy masz 6-7 RPG w ekwipunku. Walnij w grupkę samochodów, a potem w każdy pojedynczy, byle nabić 10. Potem uciekaj przed policją i voila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 19:03, Falconer napisał:

Ps. Ma ktoś sposób jak zrobić aczika z wysadzeniem 10 aut w 10 sekund? To chyba niewykonalne...
:/ minuta to tak, ale 10 sekund lol...


Pff, robisz korek na ulicy, zaopatrujesz się oczywiście wcześniej w kilka pocisków RPG i stopniowo wysadzasz auta :D Sam dzisiaj tak próbowałem, fajna zabawa. Najpierw wszedłem do taksówki jako pasażer, potem wysiadłem - puściłem RPG i pach! Po aucie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za podwójnego posta, ale dopiero teraz ''wymyśliłem'' to pytanie ;-)
Mianowicie - czy ktoś wie, jaki tytuł nosi drugi utwór, który leci podczas napisów końcowych? Ten po "main theme", czy jakby to nazwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 19:07, destro177 napisał:

CO JA MAM UBRAĆ do tego gościa na L, gdzie mam włożyć coś eleganckiego, idę w gangu,
a i tak mi wyskakuje napis? To ten koleś na 3 wyspie.


Kup jakąś marynarkę i koszulę z krawatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 19:07, destro177 napisał:

CO JA MAM UBRAĆ do tego gościa na L, gdzie mam włożyć coś eleganckiego, idę w gangu,
a i tak mi wyskakuje napis? To ten koleś na 3 wyspie.

Warto ten napis przeczytać bo właśnie dokładnie on opisuje co masz kupić =_=

Pełen gajer + buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 17:59, Green Phoenix napisał:

2 gołębie daje rady jak wejde do środka tej statuły i drabiną na góre (easter Egg)

Właśnie, jak się tam wchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 21:06, destro177 napisał:

> 2 gołębie daje rady jak wejde do środka tej statuły i drabiną na góre (easter Egg)
Właśnie, jak się tam wchodzi?


Ja zatrzymałem się helikopterem jakoś na dole Statuy i podszedłem do drziw i Niko jakoś przynikł przez nie... i byłem w środku. Tam jest te z taka fajna drabina i... NIESPODZIANKA... ;D

IMO to trochę straszne jest, brr... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Master, jest sprawa. :>

Chodź no w ustronne miejsce. Chcesz cygaro? A sorry, Ty nie palisz. Dobra przejdźmy do rzeczy.

Słyszałem na mieście plotki, że po ukończeniu calego wątku fabularnego w GTA IV dostajemy nielimitowaną amunicję. No i wiesz... problem jest. Ja nadal mam amunicję, która się kończy. Jak jest u Ciebie, co? Bo też ukończyłeś fabulę. ;)

Pozdrawiam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 23:32, Falconer napisał:

Słyszałem na mieście plotki, że po ukończeniu calego wątku fabularnego w GTA IV dostajemy
nielimitowaną amunicję. No i wiesz... problem jest. Ja nadal mam amunicję, która się
kończy. Jak jest u Ciebie, co? Bo też ukończyłeś fabulę. ;)


Wątek fabularny ukończyłem, amunicje mam ograniczoną. Hm, może jak ma się 100% gry, co nie jest łatwym wyczynem to jest ta nielimitowana amunicja. Choć ja o tym pierwszy raz słyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować