Zaloguj się, aby obserwować  
Raffiti

Grand Theft Auto 4 na X360 i PS3 [M]

3251 postów w tym temacie

Kolejne pytanie. ;]

Wie ktoś, gdzie w mieście jest jakiś parking? Tak, żeby znalazło się 10 aut. Ukradłbym każde poustawiał koło siebie bardzo blisko i boooom ;D

Bo jak robiłem ten korek, to nic nie wychodziło, raptem z 5-6 aut wysadziłem a pozostałe się nie zapaliły nawet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 14:43, Union Pacific napisał:

Czy ta pani ma 5 czy 6 palców? xF

Sześć, chyba że ma połamany kciuk i trzyma w dziwny sposób lizaka. Zresztą to już było na Kotaku dzisiaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 14:56, Ecko09 napisał:

5 palców, te thumb, na które pokazuje to patyczek od lizaka.

Tak to patyczek, ale czym ona go trzyma skoro wszystkie palce są przed patyczkiem?

PS: Pamiętam, że kiedyś był koncept Art z GTA SA (oficjalny) i tam jeden z bohaterów miał 6 palców. R* przyznało się do błędu i zwolniło rysownika (może powrócił?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając wcześniejsze strony można odnieść wrażenie, że największe problemy sprawia misja Three Leaf Clover. Otóż ja ją przeszedłem za pierwszym razem bez problemu. Byłem zaopatrzony w kilka granatów ( którymi rozwaliłem najpierw wozy policyjne) i zdobytego M4, który jest super bronią do koszenia Oddziałów Specjalnych. Naprawdę, wystarczy od czasu do czasu schować się za murkiem i rzucić granat w stronę policji i już po kłopocie. Tak więc granaty w tej misji są nawet ważniejsze od kamizelki ( którą notabene można znaleźć po drodze ). To chyba jedne z najłatwiej zarobionych pieniędzy w GTA 4. Zawiodłem się, bo myślałem, że będzie trudniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 15:05, fcbarca91 napisał:

4-warty palec jest "zawinięty" wokół patyczka, dlatego to tak wygląda ;]
pzdr.

Widocznie ma różnej długości palce, i nienaturalnie wykrzywiony i długi kciuk xD.
Tak czy siak dziwnie trzyma tego lizaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie gra jest o dużo łatwiejsza od poprzednich części. Może to i dobrze... przynajmniej gra ani razu mnie nie irytowała :).
Chociaż jednak wolał bym się dłużej pomęczyć nad tą grą, główny wątek zaliczyłem w 27,40 min. Co w porównaniu z poprzednimi częściami jest śmieszne xD. 3 przechodziłem prawie miesiąc ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 15:14, ja33no napisał:

Ogólnie gra jest o dużo łatwiejsza od poprzednich części. Może to i dobrze... przynajmniej
gra ani razu mnie nie irytowała :).
Chociaż jednak wolał bym się dłużej pomęczyć nad tą grą, główny wątek zaliczyłem w 27,40
min. Co w porównaniu z poprzednimi częściami jest śmieszne xD. 3 przechodziłem prawie
miesiąc ;).

Ja mam obecnie 18 godzin na liczniku i jestem w 41,50 procentach gry. Mam jeszcze sporo misji do wykonania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 15:18, Budyn napisał:

Ja mam obecnie 18 godzin na liczniku i jestem w 41,50 procentach gry. Mam jeszcze sporo
misji do wykonania :)

Główny wątek kończy się w okolicach 60% :).
Więc pewnie będziesz mieć zbliżony wynik do mojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 21:06, destro177 napisał:

> 2 gołębie daje rady jak wejde do środka tej statuły i drabiną na góre (easter Egg)
Właśnie, jak się tam wchodzi?


Tak, używając Heli. mówisz wypaść lewitując w powietrzu koło stóp statuły (czy -Y;p), na poziom tuż pod stopami - to jest taki poziom (kwadrat), gdzie pośrodku z każdej strony są drzwi, a tam gdzie obok drzwi na ścianie są plakietki z dostrzegalnymi napisami "No Hidden Content Here" (bodajże, not siur 100%) możesz zwyczajnie przeniknąć przez drzwi i jak kolega Falconer wspominał jest tam drabina i niespodzianka na górze :p

A teraz ponowie pytanie, czy ktoś wie jak to z tą statystyką celności jest w grze ? :[
(wcześniejszy post)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć gdzie znaleźć heli ?
Wiem że noobowskie pytanie ale nie umiem znaleźć a chcę zrobić aczika na 6 gwiadzek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 15:33, lama123 napisał:

Może mi ktoś powiedzieć gdzie znaleźć heli ?
Wiem że noobowskie pytanie ale nie umiem znaleźć a chcę zrobić aczika na 6 gwiadzek :P


Jak chcesz zrobic 6 gwiazdek to wejdz do szpitala i rozpetaj 3 wojne światową ja tak zrobiłem. Heli są na lotnisku i na tunelu pomiędzy 2 i 3 wyspą, i na prawie każdym posterunku policji na 2 wyspie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Może mi ktoś powiedzieć gdzie znaleźć heli ?
> Wiem że noobowskie pytanie ale nie umiem znaleźć a chcę zrobić aczika na 6 gwiadzek :P

Jak poznasz Playboya X, to odblokujesz tym samym drugą wyspę. Teraz wsiadaj do taryfy i jako cel wybierz wycieczki helikopterami. Podbiegnij tam i możesz być pasażerem lub możesz porwać helikopter. ;]

Ps. Wie ktoś gdzie w grze jest jakiś duży parking? Jakikolwiek... przy centrze handlowym, w centrum jakiś komunalny, przy lotnisku może gdzieś jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chryste, a po kij Ci parking? Podleć helikopterem pod jakiś niższy budynek osadzony zaraz naprzeciwko świateł sygnalizacyjnych, ustaw się z RPG, policz, czy na światłach jest co najmniej 10-12 samochodów i wal ile wlezie. Jak nie wiesz, to wejdź na jutub i sobie zobacz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 16:16, Budyn napisał:

Chryste, a po kij Ci parking? Podleć helikopterem pod jakiś niższy budynek osadzony zaraz
naprzeciwko świateł sygnalizacyjnych, ustaw się z RPG, policz, czy na światłach jest
co najmniej 10-12 samochodów i wal ile wlezie. Jak nie wiesz, to wejdź na jutub i sobie
zobacz :P


Tak, tylko jak wczoraj grałem w GTA IV i tak chciałem zrobić, to nie da rady tak szybko (w 10 sekund) rozwalić 10 aut. Strzał -> przeładowanie -> drugi strzał (z RPG) to trwa już z 3 sekundy. ;/ A na światłach tez nie ustawia się aż 10 aut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie widzę ,że wiele osób ma problem z aczikiem One Man`s Army .Oto chyba najprostszy sposób jak go zrobić :
Jeszcze przed odkryciem drugiej wyspy udaj się na tory pod mostem Algonquin Bridge -da się tam wdrapać z dachu jednego budynku ,lub ze stacji kolejki.Teraz idziemy torami w stronę zablokowanej dzielnicy ,a w połowie drogi automatycznie wyskoczy 6 gwiazdeczek.Przyklejamy się do jednego z filarów i czekamy 5 minut.Jeśli dobrze staniemy to nawet żaden policjant nas nie draśnie.
(źródło : PSX Extreme) .....panowie konsolarze ,a takiej prasy nie czytują ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować