Zaloguj się, aby obserwować  
Raffiti

Grand Theft Auto 4 na X360 i PS3 [M]

3251 postów w tym temacie

Dnia 23.07.2008 o 14:11, allor10 napisał:

Mam Xbox 360 i GTA IV i zastanawiam czy można u nas grać w nią w sieci. Z tego co czytałem
no to potrzebne jest konto Xbox Live Gold, a podobno ta usługa nie jest u nas jeszcze
dostępna. Jak to jest?

Teoretycznie nie jest jeszcze dostępna, ale w praktyce wygląda to inaczej :D. Musisz założyć konto LIVE! na jakiś kraj który tą usługę posiada USA, UK, Irlandia. Następnie musisz kupić Xbox Live! Gold na Allegro 1 miesiąc=20zł i cieszyć się grą. Sam gram przez sieć w GTAIV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 14:21, allor10 napisał:

eee... czy to napewno w pełni legalne?

skoro nie ma innego sposobu ,a MS nie banuje takich kont ,więc co w tym złego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezupełnie.

Ale że niestety Xbox Live Gold nie można się zarejestrować na Polskę bo nie bierze jej w ogóle pod uwagę to trzeba na jakiś inny.

Może się to kiedyś zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 23:29, Orteos napisał:

> eee... czy to napewno w pełni legalne?
legalne, legalne tysiące ludzi to robi


Tysiące ludzi przegrywa też płyty, nagrywa pirackie pliki na płyty, ściąga nielegalnie pliki z internetu itp. i czy to też jest legalne? Jeśli coś robi masa ludzi, to nie znaczy, że staje się to legalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, uruchomiona gra nie przeszkadza w możliwości ściąganiu zawartości Marketplace.
Chyba, że korzystasz z trybu multiplayer - w przypadku wersji X360 ściąganie przechodzi w stan wstrzymania (po prostu - zatrzymuje się).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler:::...

Ja mam takie pytanie odnośnie fabuły. Mam zadanie w którym muszę wybrać "DEAL OR REVENGE"
Czytałem na pewnej stronie, że jeżeli wybiorę" DEAL" zginie kuzyn Roman, a jeżeli wybiorę "REVENGE" zginie Kate.
Co lepiej wybrać? No i co się bardziej opłaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 15:07, Tal441 napisał:

Spoiler:::...

Ja mam takie pytanie odnośnie fabuły. Mam zadanie w którym muszę wybrać "DEAL OR REVENGE"
Czytałem na pewnej stronie, że jeżeli wybiorę" DEAL" zginie kuzyn Roman, a jeżeli wybiorę
"REVENGE" zginie Kate.
Co lepiej wybrać? No i co się bardziej opłaci?



To jest wybór moralny! Wybierz to co ci bardziej odpowiada. Sprzedanie się tej męskiej dz*wce czy też zabicie! Różnic nie ma prawie żadnych, pozatym że Revenge ma fajną misję na koniec :-). No i Deal daje więcej kasy (ale ta się wogule nie przydaje w tym GTA).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 15:07, Tal441 napisał:

(...)


Spoilery odnośnie zakończenia gry

Ja najpierw wybrałem deal i gdy zobaczyłem co się stało, wolałem wczytać wcześniejszy save. Wtedy wybrałem drugą opcję, według mnie lepiej ją wybrać - nie wiem jak Ty, ale ja jakoś w grze nie miałem ochoty spotykać się z Kate. Nie ma to jak wypić flachę z Romanem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dół :P Główna fabuła ukończona :/ Teraz pozostaje tylko czekać na GTA V :)
Jeszcze mam takie pytanie. Od czego zależy "Addiction level" u mnie pisze "Jonesing Bad"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 18:40, Tal441 napisał:

Ale dół :P Główna fabuła ukończona :/ Teraz pozostaje tylko czekać na GTA V :)


Heh, do 100% gry jeszcze sporo Ci brakuje. Ale ja szczerze mówiąc tych zadań dodatkowych, typu zabicie gołębi nie wykonuję - zwyczajnie nie mam na to ochoty. A i czasu sporo potrzeba, by wszystkie znaleźć. Do tego dochodzą spotkania ze znajomymi, misję od przechodniów, skoki na motorze - oj, sporo tego.

Dnia 25.07.2008 o 18:40, Tal441 napisał:

Jeszcze mam takie pytanie. Od czego zależy "Addiction level" u mnie pisze "Jonesing Bad"?


Tutaj nie umiem pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Któryś z bumperów, prawdopodobnie lewy.
Bumper - Kojarzysz te 4 przyciski na górze? Dwa są z tyłu, dwa z przodu. Te "Bliżej Ciebie" to bumpery, te z tyłu to Triggery (spusty).
Zawołaj taksówkę jak będziesz pijany - sporo śmiechu :)
"Yeellloooooow caaaar !"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 20:08, MasterOfBlaster napisał:

Przyciski kojarze :) (kosnole mam od wczoraj i powiem że podobają mi się spusty :D szczególnie
gdy jeździ się autem).
Dzięki za pomoc.


Taxi zatrzymujesz przyciskiem "LB". Jeżeli ktoś już jest w taksówce nie zatrzyma się i pojedzie dalej no chyba, że będzie stała na czerwonym świetle to można wyciągnąć pasażera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOJLER
Mam pytanie.

Chodzi mi o trailer 2 "Looking For That Special Someone" i tam w jednym momencie mówi kobieta "Please, no more killing" i to była żona Mikhaila Faustina, i było ją widać koło diabelskiego młynku czyli w wesołym miasteczku na południu pierwszej wyspy.

Czy po zabiciu Faustina lub w ogóle ktoś z was ją tam spotkał i może chciała zadanie dać albo coś? Bo ja jej nigdy nie spotkałem.
KONIEC SPOJLERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować