Zaloguj się, aby obserwować  
Raffiti

Grand Theft Auto 4 na X360 i PS3 [M]

3251 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2010 o 18:20, Szejkon napisał:

A więc tak, mam athlona II x240, ddr 3 1333mhz 2 gb i geforce 9500 gt. odpalilem gta
4 na srednich i chodzi bardzo slabo. sa jakies triki itp?


Po pierwsze: GF 9500 to w zasadzie biurowa siera kart. Dla graczy to 9600 i wyżej.
Po drugie: Jeśli problem nasila się w pobliżu jakiegoś samochodu, to prawdopodobnie nie masz łatki pobranej.
Po trzecie: Jeśli nie masz łatki, to muszę zaryzykować stwierdzenie, że masz pirata.
Po czwarte: Zły wątek, od wersji PC jest ten - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35546&u=15683

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 19:33, Pile napisał:

Robię aczika w TBoGT że wszystkie misje mam mieć na 100%. Robię drugą misję i mi czas
się tylko nie zgodził a drugi raz to więcej rzeczy ale przy dwóch okienkach pisało NR.
Co to znaczy?

To skrót od "New Record"
EDIT:

WTF najpierw nie wysyłało a teraz 4 posty, jeśli ktoś może to ..mógłby usunąć te 3 posty niżej? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 19:33, Pile napisał:

Robię aczika w TBoGT że wszystkie misje mam mieć na 100%. Robię drugą misję i mi czas
się tylko nie zgodził a drugi raz to więcej rzeczy ale przy dwóch okienkach pisało NR.
Co to znaczy?

Skrót od "New Record"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 19:33, Pile napisał:

Robię aczika w TBoGT że wszystkie misje mam mieć na 100%. Robię drugą misję i mi czas
się tylko nie zgodził a drugi raz to więcej rzeczy ale przy dwóch okienkach pisało NR.
Co to znaczy?

to jest skrót od "New Record"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 18:43, destro177 napisał:

Po pierwsze: GF 9500 to w zasadzie biurowa siera kart. Dla graczy to 9600 i wyżej.

A jaki to ma związek z moim pytaniem?

Dnia 30.06.2010 o 18:43, destro177 napisał:

Po drugie: Jeśli problem nasila się w pobliżu jakiegoś samochodu, to prawdopodobnie nie
masz łatki pobranej. Nie nasila się w pobliżu samochodu.
Po trzecie: Jeśli nie masz łatki, to muszę zaryzykować stwierdzenie, że masz pirata.

mam oryginał, mam same oryginały. patcha mam zainstalowanego bo mam wersje steamowa.

Dnia 30.06.2010 o 18:43, destro177 napisał:

Po czwarte: Zły wątek, od wersji PC jest ten - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35546&u=15683

aha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 09:36, Szejkon napisał:

> Po pierwsze: GF 9500 to w zasadzie biurowa siera kart. Dla graczy to 9600 i wyżej.

A jaki to ma związek z moim pytaniem?


Gra Ci się tnie, nie oczekuj cudów na takiej karcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 10:20, destro177 napisał:

Gra Ci się tnie, nie oczekuj cudów na takiej karcie.

Nie oczekuję cudów. Wymagania minimalne spełniam raczej spokojnie i oczekiwałem, że gra jako tako będzie mi chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 14:23, kulfonito napisał:

Platyna w GTA4 :D Naskoczcie mi xD


No to gratz. :)

Ja nawet nie mam nawet zamiaru podchodzić do tej platyny. Może nie jest jakoś specjalnie trudna, ale wymaga poświęcenia duuuużo czasu. Jak sobie pomyślę o tych wszystkich gołębiach czy stunt jumpach, które trzeba zaliczyć to...

BTW. Jak jesteś taki cwany to spróbuj nabić platynę w Killzone 2. Żeby zdobyć jedne trophy musisz być wśród 1% tygodniowych najlepszych graczy w multi. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 14:23, kulfonito napisał:

Platyna w GTA4 :D Naskoczcie mi xD

Phi, ja już mam od ponad roku :P

BTW zapraszam do znajomych PSN ID: tumasz

woko27 - W K2 również mam. Wystarczyło grać intensywnie 2 godziny tygodniowy i byłeś w 1% najlepszych graczy tygodniowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 15:33, woko27 napisał:

> Platyna w GTA4 :D Naskoczcie mi xD

No to gratz. :)

Ja nawet nie mam nawet zamiaru podchodzić do tej platyny. Może nie jest jakoś specjalnie
trudna, ale wymaga poświęcenia duuuużo czasu. Jak sobie pomyślę o tych wszystkich gołębiach
czy stunt jumpach, które trzeba zaliczyć to...

BTW. Jak jesteś taki cwany to spróbuj nabić platynę w Killzone 2. Żeby zdobyć jedne trophy
musisz być wśród 1% tygodniowych najlepszych graczy w multi. ;]


Dużo czasu + zglitchowane Auf Wiedersehen Petrovic (wygraj każdy rodzaj gry w multi 12 rodzajów non-races + 108 wyścigów i czasami trophy nie wpada :/)
A stunty są fajne, gorzej z gołębiami, które są cholernie nudne.

@Cascad
Gołębie wymagają tylko troszkę czasu, wystarczy robić po kilkadziesiąt dziennie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie nic nie wnoszące pytanie - czy Wam też grafika w Lost and Damned wydawała się taka brzydka? Ja po przejściu podstawki i odpaleniu dodatku nie mogłem patrzeć na tę grafikę ;D Za to w The Ballad of a Gay Tony grafika znowu ładna ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2010 o 10:26, Mikex napisał:

Mam takie nic nie wnoszące pytanie - czy Wam też grafika w Lost and Damned wydawała się
taka brzydka? Ja po przejściu podstawki i odpaleniu dodatku nie mogłem patrzeć na tę
grafikę ;D Za to w The Ballad of a Gay Tony grafika znowu ładna ;D


To pewnie wina tej lekkiej "ziarnistości" grafiki która tylko dodawała klimatu.
Mi się nawet podobała :)
--------

*kulfonito --> Gratuluje platyny. Ja bym nigdy w życiu się do tego nie zbliżył. Chociaż nabijanie punktów mnie kręci i zawsze mam zamiar wyciskać 100% z danej gry, jak przychodzi koniec gry i czas "grindowania" to gra po dwóch dniach leci na aukcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkim

Mam pytanie do osób które są dość dobrze rozeznane w temacie a mianowicie o co chodzi i jak zdobyć pucharek

AUF WIEDERSEHEN PETROVIC

Wygrałem już w każdym z trybów a pucharku jak nie było tak nie ma.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 10:15, Dargemier napisał:

Witam wszystkim

Mam pytanie do osób które są dość dobrze rozeznane w temacie a mianowicie o co chodzi
i jak zdobyć pucharek

AUF WIEDERSEHEN PETROVIC

Wygrałem już w każdym z trybów a pucharku jak nie było tak nie ma.


Wszystkie wyścigi na każdej trasie musisz wygrać w zwykłych wyścigach i GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki spróbuje

A jeszcze jedno pytanko w związku z tym czy zwycięzca które SA poprzez zostanie jako jedyny gracz w rozgrywce zaliczają dany tor ? . Bo jak wiadomo gracze jak przegrywają to najczęściej wychodzą -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować