Zaloguj się, aby obserwować  
Raffiti

Grand Theft Auto 4 na X360 i PS3 [M]

3251 postów w tym temacie

Ja ukończyłem GTA IVna 68 % , gdyż postanowiłem ze nei będe gonił po miescie w poszukiwaniu gołebi , skoki to jescze co innego pare zaliczyłęm zostalo mi chyba z 29. i jescze jedyne co mnie wkurza to ze jesli jade z szybką prędkoscią i chwilowo skręceam w jakąs ulice bo auto w coś uderzyło chociaż nic tam nie było ( ale nie bo pochwili X360 wczytał :P betonowy słupek) gdy grałem u kumpla na pS3 jakos mi sie tak nie przytrafiło ( Ja mam X360 i gram z płytki) Ale i tak X360 wole bo gry tańsze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 09:40, zajacisko napisał:

> ale różnice kilku stopni nic nie pomogą w uchronieniu przed RRoD.

Mnie nie obchodzi co zrobić by uchronić, póki co to jeszcze konsolki nie mam. Prędzej
czy później wyskoczy RRoD?

Nie. Chodzi o to, że na kogo padnie, na tego bęc.

Robson - Sorki, zapamiętam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 08:40, zajacisko napisał:

Słyszałem o problemach z GTA IV na nowym dashboardzie... Może ktoś wytłumaczyć?

Mi po zainstalowaniu gra się ciągle zaieszała .Jak wjeżdżałem na lotnisko to po 2 minutach zwiecha .Potem podczas robienia jesieni średniowiecza na ulicach ,zwiecha ,średnio po 10 minutach gry .Potem już nie grałem ani razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 11:26, zajacisko napisał:

Lepiej nowego dasha nie instalować? Jak zainstaluję, będę mógł powrócić do starego?

Nie będziesz mógł wrócić do starego... Ale jak się zdecydujesz na pozostanie przy starym, będziesz musiał cały czas klikać to wkurzające "nie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 11:26, zajacisko napisał:

Lepiej nowego dasha nie instalować? Jak zainstaluję, będę mógł powrócić do starego?

Lepiej zainstalować ,tymbardziej ,że bez niego nie podłączysz się do Live.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 11:42, zajacisko napisał:

Ok, zainstaluję... jak kupię:) Możłiwe że nawet dzisiaj:)

Czytałem również, że po zainstalowaniu NXE ryzyko RRoD-a spada kilkukrotnie i konsola wolniej się przegrzewa... Lepiej dmuchać na zimne :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To taki patch. :) Zmienia interfejs konsoli, dodaje avki i w ogóle wiele przydatnych funkcji i poprawia te istniejące. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 13:23, Prateorian napisał:

Jak się trąbi w wersji na xboxa , mam zatrąbić w 3 misji i nie wiem jak ...

Naciskasz prawy, albo lewy analog ;) Nie wiem, który, ale napewno robisz to analogiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 14:47, albinskia napisał:

Czy jest jakiś numer telefoniczny by wezwać taxi ? :P

Próbowałem ten, który jest podany w środku jak siedzisz. Nie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nie działa...
Szkoda, bo czasem się przydaje. Np: gdy z kumplem pójdziesz na drinka. :P

PS: Udało mi się zrobić aczika ,,Finish Him". Wcale nie był taki trudny jak się mogło wydawać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile w grze jest dostępnych helikopterów wycieczkowych? Za każdym razem gdy podjeżdżam na lądowisko to stoją trzy - przeleciałem się każdym z nich i nie nabiło mi odpowiedniego achievementa... Czyżby gdzieś było drugie lądowisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 15:56, Igor FCBayern napisał:

Ile w grze jest dostępnych helikopterów wycieczkowych? Za każdym razem gdy podjeżdżam
na lądowisko to stoją trzy - przeleciałem się każdym z nich i nie nabiło mi odpowiedniego
achievementa... Czyżby gdzieś było drugie lądowisko?

Jest 5 wycieczke ,na pięciu różnych miejsach skąd odlatują helikoptery .Jest tylko Heli Port ,to tam można zaliczyć tego acziva .Wszystko zależy od losowego ustawienia helikopterów .Jak nie ma tych ,co ich jeszcze nie zaliczyłeś ,to odleć/odejdź na chwilę gdzieś i wróć z powrotem i pojawią się nowe ,często inne wycieczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to ,że Brucie ma wyścigi zależy od miejca w którym jesteśmy, samochodu w którym siedzimy czy od godz. o której dzwonimy ? Bo dzwonię wciągle do Bruciego, a on gada ,że nie ma wyścigów żadnych nowych. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 16:33, albinskia napisał:

Czy to ,że Brucie ma wyścigi zależy od miejca w którym jesteśmy, samochodu w którym siedzimy
czy od godz. o której dzwonimy ? Bo dzwonię wciągle do Bruciego, a on gada ,że nie ma
wyścigów żadnych nowych. :P


Na ogół to z tego co zaobserwowałem, to zależy od miejsca. Jak jeździsz ciągle po jednej wyspie i mówi, że nie ma żadnych wyścigów, pojedź na inną wyspę - tam zapewne będą wyścigi. Przynajmniej w moim przypadku tak było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować