Zaloguj się, aby obserwować  
Raffiti

Grand Theft Auto 4 na X360 i PS3 [M]

3251 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2009 o 15:05, albinskia napisał:

PS: Udało mi się zrobić aczika ,,Finish Him". Wcale nie był taki trudny jak się mogło
wydawać. :P


Podchodziłem do tego osiągnięcia 4 razy i ani razu mi się nie udało - oglądałem na YT, robiłem tak samo i nadal go nie zdobyłem. Najbardziej denerwująca jest policja, bo praktycznie jak przyjedzie nie mamy kompletnie żadnych szans. I tak najgorsze będzie zdobycie najwyższego levelu w multi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 12:16, master matrox napisał:

Podchodziłem do tego osiągnięcia 4 razy i ani razu mi się nie udało - oglądałem na YT,
robiłem tak samo i nadal go nie zdobyłem. Najbardziej denerwująca jest policja, bo praktycznie
jak przyjedzie nie mamy kompletnie żadnych szans. I tak najgorsze będzie zdobycie najwyższego
levelu w multi ;/

Zrób na Heli Port ,tam nie ma policji i do zrobienia za pierwszym razem .Stań za tymi pachołkami ,tak jak w pewnym filmiku na YT .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 12:18, jackass napisał:

Zrób na Heli Port ,tam nie ma policji i do zrobienia za pierwszym razem .Stań za tymi
pachołkami ,tak jak w pewnym filmiku na YT .


Za każdym razem tam robię. I policja jest, to znaczy - często ktoś przez telefon wzywa... a przy tych barierkach też nie zawsze chcą ludzie chodzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam podeszłem do jednego, cios, on się zamachnął ja A potem B i jedno kombo potem na tej samej osobie drugie i tak dwie osoby załatwiłem i pobiegłem na strażników którzy stali pod koniec tego ,,molo" i po problemie było. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z skokiem nr 20. Robię wszystko tak jak na filmiku... rozpędzam się z tego samego miejsca i też ląduję na tym brązowym kontenerze czy co to jest(przyczepa?) no i pisze ,ze nie zaliczony... Próbowałem samochodem i motorem, dalej i bliżej i nic. Może ktoś wie w czym problem ?

Pozdr.

http://www.gamesradar.com/f/nail-all-50-stunt-jumps-in-gta-iv/a-200805021829984050/p-4

20090208125226

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 12:54, albinskia napisał:


Nie bierz tego filmiku tak dosłownie .Nie musisz lądować na kontenerze .Bierz ścigacz i próbuj aż się uda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 12:54, albinskia napisał:

/.../


Wiesz, czas temu zabrałem się za robienie stunt jumpów - i dokładnie na tym samym utknąłem. Ponad 20 oddanych skoków i ani razu gra mi nie uznała. Sam już nie wiem jak to zrobić - nawet jak ląduje na kontenerze, to i tak nie jest uznane... robiłem różnego typu motorami, próbowałem autem - ale bez rezultatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 13:45, albinskia napisał:

Mo?e te? sie liczy z jakiego kątu na wyskocznie wjechaliśmy ? ^^

Musisz wyskoczyć tak, aby wylądować na ulicy którą zaznaczyłem ci żółtym kolorem.

20090208184034

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, działa i dzięki. ;) Niestety nie wyświetliło mi się ,ze był tu jakiś post i samemu się domyślałem. xD

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i problem mam... Mam mapkę na której zaznaczałem skoki które wykonywałem. Gdzie tutaj problem ? W tym ,że mam zaznaczone 50 skoków a został mi jeszcze jeden... :( Chyba na to nie ma żadnej rady i muszę praktycznie od nowa szukać tego czego nie zrobiłem ? Może są jakieś takie skoki które łatwo pomylić i źle zaznaczyć ?

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego dodatek do gta 4 jeszcze niewyszedl przeceiz na social club jest podana data 17 lutego.A i jeszcze jedno czy bedzie dodatek na pc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 17:50, kucu4 napisał:

A dlaczego dodatek do gta 4 jeszcze niewyszedl przeceiz na social club jest podana data
17 lutego.A i jeszcze jedno czy bedzie dodatek na pc?

Wyszedł .Wczoraj .Kosztuje 1600 MSP .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do ostatniej misji w GTA 4.
Gdy gonimy

Spoiler

Jimmiego Pagorino

to wyskakujemy motorem z wyskoczni i łapiemy się helikoptera. Jak się na niego wspiąć? Naciskam wielokrotnie ,,A,, i kierunek do góry ale nic. Mam przytrzymać przycisk? Bo ja wg tego co tam pisze zrozumiałem, że wielokrotnie klikać ,,A,,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wersji na PS3 musiałeś tylko w odpowiedni momencie wjechać na ten podest. W sumie tylko tyle. Niko sam się chwyta helikoptera i potem klepiesz odpowiedni buton i bohater powinien się wspiąć do śmigłowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 19:28, Łeber napisał:

W wersji na PS3 musiałeś tylko w odpowiedni momencie wjechać na ten podest. W sumie tylko
tyle. Niko sam się chwyta helikoptera i potem klepiesz odpowiedni buton i bohater powinien
się wspiąć do śmigłowca.

Co masz na myśli mówiąc klepiesz? Bo na x360 tym buttonem jest A tylko nie wiem czy mam go przytrzymać czy naciskać wiele razy. Bo próbowałem to i to, a nie mam już nerwów bo ta misja jest długa, a ten moment gdzieś w połowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klepiąc mam namyśli klikając bez ustanku. Gdy już Niko złapię się śmigłowca, używasz tego przycisku, aby on się podciągnął. To samo było w przypadku misji z taką ciężarówką, o ile pamiętasz. Niko wylądował na jej dachu i musiałeś nim pokierować tak, aby dotarł do kabiny. Gdy spadł i chwytał się krawędzi. Klikałeś cały czas button by nasz obcokrajowiec się wspiął z powrotem na dach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 19:10, choper napisał:

ale nic. Mam przytrzymać przycisk? Bo ja wg tego co tam pisze zrozumiałem, że wielokrotnie
klikać ,,A,,.


Tak, zgadza się. Musisz klepać dość szybko przycisk, wtedy Niko wdrapie się do

Spoiler

helikoptera

. Potem uważaj na rakiety, bo bardzo szybko możesz zakończyć misję, a wymaga ona trochę czasu - jej powtarzanie może doprowadzić do szału ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed minutą znowu spadłem z tego .... helikoptera. Niko trzyma się śmigłowca i gdy naciskam wielokrotnie ,,A,, to tylko kamera się zmienia... Tak jak podczas jazdy samochodem jak przytrzymamy A to kamera się nam ustawia taka jakby do kręcenia filmiku. I tu też się tylko kamera zmienia, a Niko się nie wspina..
EDIT: U mnie Niko na ściany itp wspina się X to tym razem spróbuje tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co? Zgadnijcie. Znowu NIC. Naciskam pulsacyjne, bez przerwy, przytrzymuje A i to samo próbuje z X. Już szału można dostać z tą misją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować