Zaloguj się, aby obserwować  
Raffiti

Grand Theft Auto 4 na X360 i PS3 [M]

3251 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2009 o 20:47, choper napisał:

I co? Zgadnijcie. Znowu NIC. Naciskam pulsacyjne, bez przerwy, przytrzymuje A i to samo
próbuje z X. Już szału można dostać z tą misją...

Ja nie miałem z tym żadnego problemu . Wystarczy tylko szybko wciskać "A" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 21:32, Prateorian napisał:

> I co? Zgadnijcie. Znowu NIC. Naciskam pulsacyjne, bez przerwy, przytrzymuje A i
to samo
> próbuje z X. Już szału można dostać z tą misją...
Ja nie miałem z tym żadnego problemu . Wystarczy tylko szybko wciskać "A" ;]

A miałeś tak, że po naciśnięciu a kamera ustawia się z innej perspektywy? Bo mi za każdym naciśnięciem się tak zmienia właśnie i jak szybko naciskam A to tylko mi obraz miga pomiędzy różnymi kamerami, a Niko dalej wisi po czym za chwile spada, a ja po raz kolejny dostaje szały, że tylko mi chyba ta wspinaczka nie działa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 21:58, choper napisał:

/.../


Hm... w przypadku wersji na PS3, za włączenie kamery telewizyjnej odpowiada "kółko". Natomiast wtedy, gdy jesteśmy na krawędzi helikoptera, trzeba klepać X - przycisk, który odpowiada za sprint, bądź alternatywny ręczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 22:09, master matrox napisał:

> /.../

Hm... w przypadku wersji na PS3, za włączenie kamery telewizyjnej odpowiada "kółko".
Natomiast wtedy, gdy jesteśmy na krawędzi helikoptera, trzeba klepać X - przycisk, który
odpowiada za sprint, bądź alternatywny ręczny.

Tylko klepać? Czy jednocześnie joystickiem iść do góry? I jeśli o to klepanie chodzi to ma to być takie np co sekundę spokojne, czy błyskawiczne bez wytchnienia? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wniósł patch do GTA 4 w wersji na xboxa 360? Bo wczoraj jak włączyłem gta to wyskoczyła mi aktualizacja, a jedyną zmianą, jaką zauważyłem, jest pojawienie się informacji o nowej zawartości do pobrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 13:43, trombocylek napisał:

Co wniósł patch do GTA 4 w wersji na xboxa 360? Bo wczoraj jak włączyłem gta to wyskoczyła
mi aktualizacja, a jedyną zmianą, jaką zauważyłem, jest pojawienie się informacji o nowej
zawartości do pobrania.

Ten "patch" to chyba "The Lost and Damned".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem. Ja nie kupowałem TLaD, a jak włączyłem ostatnio to wyskoczyła aktualizacja, która na pierwszy rzut oka dodaje w lewym górnym rogu informację o dodatkowej zawartości do pobrania (tak jak pokazywało np. samouczek na początku gry). Dlatego się pytam, czy coś jeszcze wniósł ten patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 13:50, trombocylek napisał:

Nie rozumiem. Ja nie kupowałem TLaD, a jak włączyłem ostatnio to wyskoczyła aktualizacja,
która na pierwszy rzut oka dodaje w lewym górnym rogu informację o dodatkowej zawartości
do pobrania (tak jak pokazywało np. samouczek na początku gry). Dlatego się pytam, czy
coś jeszcze wniósł ten patch.

Tak, wiem. Mi też się to wyświetliło i jedyną nowością do ściągnięcia jaką znalazłem okazał się być TLAD. Wydaje mi się, że to właśnie o to chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakiś sposób na achievementa TLAD: Full Chat? Próbowałem już wzywania jako backup Terry'ego i Claya i jeżdżenia z nimi w szyku, ale w żaden sposób toughness im nie wzrasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam co prawda angielski, ale mam male problemy ze zrozumieniem pewnych kwestji. Szczególnie jak jest to zrusyfikowany angielski, czy jak cos mowi rasta ;) Jest może gdzieś opis fabuły co oni tak dokładnie gadają? Gram chyab trzeci raz, a dalej nie wiem czemu zabiłem Faustina ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 15:01, Ceteris Paribus napisał:

Znam co prawda angielski, ale mam male problemy ze zrozumieniem pewnych kwestji. Szczególnie
jak jest to zrusyfikowany angielski, czy jak cos mowi rasta ;) Jest może gdzieś opis
fabuły co oni tak dokładnie gadają? Gram chyab trzeci raz, a dalej nie wiem czemu zabiłem
Faustina ;p

Włącz sobie napisy. Będzie o niebo lepiej, bo jeżeli chcesz zrozumieć fabułę słuchając postaci to masz prawo nie rozumieć kto, gdzie i dlaczego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 15:05, Igor FCBayern napisał:

Włącz sobie napisy. Będzie o niebo lepiej, bo jeżeli chcesz zrozumieć fabułę słuchając
postaci to masz prawo nie rozumieć kto, gdzie i dlaczego :D


W sumie tak, ale podczas jazdy samochodem to trochę rozprasza.Może poszukam jakiejś solucji gdzie będzie opisane co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 15:30, Ceteris Paribus napisał:

W sumie tak, ale podczas jazdy samochodem to trochę rozprasza.Może poszukam jakiejś solucji
gdzie będzie opisane co i jak.

Też mi to przeszkadzało więc nie śledziłem większości tekstów, które padały podczas jazdy. Mimo to fabuła trzymała mi się kupy i dobrze wiedziałem o co chodzi. Jeżeli nie jest to misja na czas to zawsze możesz zwolnić lub zjechać na pobocze i czytać napisy tak długo aż towarzysze skończą rozmawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak nawiasem, to gdzie się włacza te napisy ? :D Mnie to denerwuje ,że nie dosłyszę wszystkiego i mam luki w fabule, a jak bym mógł czytać to było by wszystko spoko :P

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam WIELKI problem. Ale w sumie to on dotyczy wszystkich graczy na PS3.

Widzieliście że R* wyzerował wszystkim poziomy każdy ma po 0 lvl. Jak nabiłem znowu do 4 to wyłączyłem i jak włączyłem znowu 0. A przed tym całym zajściem miałem 9. Czyli tylko jeden poziom do trofea złotego i platyny.

No jak %$*^^%#+ się ******** tyle grania ^@%#^# NA NIC! Teraz w ogóle nie można nic zrobić.

Na X360 też gracze mają ten problem? R* coś pogrzebał? To chwilowe? Mam nadzieje że wrócą levele. ^$#*&$%@# no tak BLISKO do platyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno widze tu nikt nie pisał... Gdzie najlepiej teraz kupić GTA IV na xboxa? Na allegro? Czy gdzieś indziej jakaś promocja jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować