Zaloguj się, aby obserwować  
Raffiti

Grand Theft Auto 4 na X360 i PS3 [M]

3251 postów w tym temacie

Dnia 15.02.2011 o 15:19, wsaadman napisał:

> Da się wyłączyć autonamierzanie w tej grze ?
Może wystarczy wejść w opcje i znaleźć takie ustawienie...
No błagam, to dosłownie sekunda szukania.


Problem w tym, że szukałem i nic nie znalazłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówisz o wersję na x360 to mogę pomóc.
Autonamierzanie w singlu jest automaytcznie ustawione, a w mutli to już zależy od hosta jak ustawi :). Multi jest miodzio, bardzo przyjemnie się pyka, szczególnie gdy w naszym teamie jest kilka osób które ogarniają grę b.dobrze :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do tych co mają edycję Complete Edition na Xbox 360. Czy w pudełku oprócz płyty z grą i instrukcją do gry jest dołączona jakaś mapa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mam misję w TBoGT że jadę do klubu i muszę tańczyć z tą babką. Ni cholery nie czaje tego tańca. Raz udało mi się jakoś cudem napełnić ten pasek ale nic się nie działo. Pomoże ktoś i napisze mi jak się tańczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może save po ukończeniu głównego wątku w GTA IV? Chciałbym powykonywać misje dodatkowe, ale niestety moje save''y skasowałem ;D Chodzi mi o wersję na Xa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2011 o 17:45, BartexooN napisał:

Mam takie pytanie. Otóż czy w TBoGT ktoś w ogóle gra w multi? O_o? Nie posiadam GTA IV
standard już.


Jak grałem jakieś 3 miesiące temu to ludzi trochę było. Nie wiem jak teraz, ale ze 100 osób na serwerach powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2011 o 18:04, BartexooN napisał:

Oki. To mi podpowiedz jaki serwer wybrać, czy muszę ustawiać jakiś region w opcjach i
takie tam. Wiem,że tam było kilka trybów.


Nie ma tam serwerów dedykowanych, tylko matchmaking, gdzie wybierasz multiplayer i system sam dołącza Cię do innych. Nie ustawiasz chyba żadnych regionów w opcjach itp. Nie pamiętam dokładnie jak to wszystko dokładnie wyglądało, ale wchodziło się w komórkę, multiplayer i były do wyboru różne tryby rozgrywki. Jak chcesz jeszcze coś wiedzieć to pytaj, mam konsolę właśnie pod ręką to mogę szybko sprawdzić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dobrze pamiętam, że na wersjach konsolowych podczas dłuższych misji były punkty zapisu? Bo dziś, grając na PC, zginąwszy pod sam koniec misji napadu na bank musiałem ją przechodzić od nowa (na X360 z tego co pamiętam zaczynałem gdzieś od połowy misji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować