Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Darmowe DLC do Mass Effect 3 już w przyszłym tygodniu! Zobacz trailer

53 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Wiemy, kiedy zadebiutuje pierwsza (nie licząc udostępnionego w dniu premiery From Ashes) dodatkowa zawartość do Mass Effect 3. Od razu wyjaśnijmy: nie chodzi tu o DLC, które doprecyzuje zakończenia gry.

Przeczytaj cały tekst "Darmowe DLC do Mass Effect 3 już w przyszłym tygodniu! Zobacz trailer" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW EA daje coś za darmo :). Bardzo się cieszę bo co-op w ME3 jest całkiem ok. Mogli by jeszcze przy okazji naprawić bugi w co-op''ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, From Ashes bardzo dobre, ale za krótkie jak na 800 MSP. Co-Op mnie wciągnął od premiery i ciągle w to gram, CoD poszedł w odstawkę. Jak ktoś gra na X360 to wyślijcie pm, grywam silver, ale z ekipą możemy gold próbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby EA przejęło się jakże zaszczytną złotą kupą w hameryce i próbuje kilkoma darmowymi DLC wykupić swoje winy? A może chcą trochę złagodzić graczy przed wypuszczeniem Extended Cut do single-playera. Niemniej, darowanemu gethowi w zęby się nie zagląda.

btw. ciekawe ile zarobili na weapon packach ze sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 21:47, Oxva napisał:

Dodatkowych mapek, postaci oraz broni nigdy za wiele.


Btw.
Brace Yourselves
Haterz are coming

Czyli co beda jeszcze jakies w pozniejszym terminie oprocz tych dwoch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 22:29, Slavoigan napisał:

Szkoda, a tak na marginesie czy ktoś jest rozczarowany liczbą rodzajów modów broni oraz
liczbą panczerzy w kampanii ?

Ja, no ale jak położysz łapska na M-82 Black Widow to w sumie mam gdzieś wszystkie pozostałe bronie. Gorzej ze zbrojami, troszkę szkoda (dla zapalonego rpgowca), że coraz mniej przedmiotów, ale z drugiej strony - nie traci się czasu na noszenie ze sobą setek podobnych do siebie broni, których się nigdy nie założy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja śmieję się ze scenki w 15 sekundzie, szczególnie z czerwonego getha?

ten miotacz harpunów wyglada interesująco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 22:41, Shveid napisał:

Czy tylko ja śmieję się ze scenki w 15 sekundzie, szczególnie z czerwonego getha?


Chyba tak, bo w ME czerwonych gethów pojawiło sie całkiem sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ DeithWX - no właśnie pancerze i broń - tu dev team skrewił - bo w sumie dostajem copy/paste''y z ME2. W ME1 "Widma" miały " Master Gear". Skoro mamy import save''a z ME 2 to dlaczego dostajemy npc-ów a nie dostaje zawartości " Armor Locker" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować