Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dark Souls oficjalnie potwierdzone na PC, premiera w sierpniu

90 postów w tym temacie

Dnia 07.04.2012 o 16:33, dragnor napisał:

> Nikt już nie wierz w te bajeczki wyssane o mitycznym piractwie na PC

LOL xD To przywaliles w jakim swiecie zyjesz? xD Masz tutaj jeden z przykladow " wyssanego
mitu" http://gry.onet.pl/artykuly/komputerowi-piraci-kozacy,1,5078942,artykul.html nie
mowiac o Chinach, Korei, Ukrainie i biedniejszych panstwach Europy. Faktycznie mity jak
nic xD Tam to nawet nie sciagaja tylko po prostu kupuja w sklepach na bazarach i innych
stoiskach wiec taki torrentfreak tego nie uwzglednia. Torrenty jedno a inne serwisy udostepniajace
pliki to drugie. W jakiej rzeczywistosci alternatywnej trzeba zyc i jakim ignorantem
byc aby pisac "wyssanych bajeczkach z mitycznym piractwem" to ja nie wiem tego ale chyba
w jakims innym ukladzie slonecznym xD


Źle to ująłem chodziło mi o mityczne straty powodowane piractwem. Przepraszam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZubenPL--> Chłopie bez obrazy ale na jakim ty świecie żyjesz, nawet bez uwzględniania jakichkolwiek statystyk odnośnie torrentów/serwerów hostingowych/bazarów wystarczy tylko spojrzeć na proces wydawania gier na PC, gdyby owe piractwo było na PC tylko "mitycznymi bajeczkami wyssanymi z palca" to nie czekał byś 2 lata na Dark Souls, jakakolwiek większa premiera gry typu AAA i pierwsze pytania odnośnie wersji PC to czy w ogolę się ukarze!, a jak już to kiedy i w jaki stopniu spartolonym portem oraz opóźnieniem premierowym odnośnie wersji konsolowych, moim zdaniem na PC są jeszcze wydawane gry dzięki dystrybucji cyfrowej, modelowi Free-to-play oraz zyskowi z implementacji oprogramowania z PC-towego sprzętu np Nvidia i jego ''gadżety" ala 3D i Physx

PS: Nie zdziwił bym się gdyby za jakiś czas dostaliśmy info ze owy Dark Souls na PC dostanie wsparcie owych "gadżetów" oraz Steamworks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 17:13, Sebo1020 napisał:

ZubenPL--> Chłopie bez obrazy ale na jakim ty świecie żyjesz, nawet bez uwzględniania
jakichkolwiek statystyk odnośnie torrentów/serwerów hostingowych/bazarów wystarczy tylko
spojrzeć na proces wydawania gier na PC, gdyby owe piractwo było na PC tylko "mitycznymi
bajeczkami wyssanymi z palca" to nie czekał byś 2 lata na Dark Souls, jakakolwiek większa
premiera gry typu AAA i pierwsze pytania odnośnie wersji PC to czy w ogolę się ukarze!,
a jak już to kiedy i w jaki stopniu spartolonym portem oraz opóźnieniem premierowym odnośnie
wersji konsolowych, moim zdaniem na PC są jeszcze wydawane gry dzięki dystrybucji cyfrowej,
modelowi Free-to-play oraz zyskowi z implementacji oprogramowania z PC-towego sprzętu
np Nvidia i jego ''gadżety" ala 3D i Physx

PS: Nie zdziwił bym się gdyby za jakiś czas dostaliśmy info ze owy Dark Souls na PC dostanie
wsparcie owych "gadżetów" oraz Steamworks


Po pierwsze już sprostowałem że chodzi mi o straty spowodowane piractwem.Po drugie Dark Souls wyszło w październiku 2011 więc twoja umiejętności matematyczne są naprawdę niskie. Po trzecie nie wiem co "gadżety" w postaci fizyki i 3D(z którego praktycznie nikt nie korzysta) mają wspólnego z wynikami sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 17:13, Sebo1020 napisał:

gdyby owe piractwo było na PC tylko "mitycznymi
bajeczkami wyssanymi z palca" to nie czekał byś 2 lata na Dark Souls


Hm, październik 2011 był 2 lata temu? Ciekawa matematyka.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za Niemcy, ale pojechali z tym MoPem na głównej stronie, zostawiając DarkSoul gdzieś w kącie.
No ale cieszę się bardzo z wersji DS na PC, nawet udzielałem się gdzie mogłem na ten temat, aby dali wersje PC. I się doczekałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 15:13, kupapiasku napisał:

Powiem krótko. Wydają na PC? To znaczy, że marka umiera (wiem jak wspaniale się sprzedawał
tytuł na konsole). PirateBay będzie wniebowzięty. Tak, uważam, że jest to gra dla masochistów.
Nie, nie gram w CoD i BF3. Pozdrawiam.


To taka trolloneza czy na poważnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 16:53, TobiAlex napisał:

Ludzie w takie gry gra się padem.


Zależy jak kto woli.Ja wole na klawierce i myszce, więc wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 20:11, Grz3chu napisał:

no i rozpocznie się masowe, bezkarne piracenie tej zacnej giereczki :(


Kurde ogranijcie się co nie którzy.Widzę, że masz dar jasnowidzenia.To, że ci nie pasuje, że gra wyjdzie na pc to nie oznacza, że inni tego nie chcą-.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to PC-towcy szykujcie zapas antydepresantów, ziółek uspokajających, zieloych herbatek i zalecane jest zamontowanie gumowych ścian i mebli dla zwiększenia bezpieczeństwa grania. Kto miał stycznośc z grą ten wie o co chodzi;). Genialny tytuł w końcu pojawi się na PC...genialność tego tytułu jest w prost proporcjonalna do trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skonczylem na ps3 ale chetnie kupie na PC i zagram jeszcze raz :) Chodz co prawda Dark Souls przynajmniej dla mnie jest o wiele prostszy niz Demon Souls, ale jednak jest to swietna gra, chyba jedyna w tamtym roku od ktorej nie moglem sie oderwac przez kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 14:51, Henrar napisał:

Ciekaw jestem, jak rozwiążą sprawę systemu anty-cheaterskiego, bo patrząc jak radzą sobie
MW2 i 3 czy Mass Effect 3 na PC, to będą się musieli mocno postarać.


Oni sobie nawet nie poradzili z tym na konsoli :) (chodzi mi o Dark Souls ofc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 16:53, TobiAlex napisał:

Ludzie w takie gry gra się padem.

I co za problem. Większość graczy PC ma pada od Xboksa podpiętego.
Swoją drogą wydawcy przejrzeli na oczy, że PC jest jedyną sensowną platformą. Jeszce tylko Turn 10, Naughty Dog i Quantic Dream i można dać sobie spokój z konsolami na zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 20:36, byverter napisał:

Swoją drogą wydawcy przejrzeli na oczy, że PC jest jedyną sensowną platformą.

Taaa, przejrzeli. Dlatego po pół roku wypuszczają konwersję.

Konsole sobie nigdzie nie idą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować