Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Niższa cena Star Wars: The Old Republic w sklepie gram.pl, do oferty dołączyły zestawy z koszulką

21 postów w tym temacie

gram.pl

Jeśli chcecie jasno pokazywać po której stronie barykady stoicie nie tylko w świecie gry, ale i tym rzeczywistym, to powinniście rozważyć skorzystanie z naszej nowej oferty.

Przeczytaj cały tekst "Niższa cena Star Wars: The Old Republic w sklepie gram.pl, do oferty dołączyły zestawy z koszulką" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwisz się ? ;) gdy była premiera to srv były przepełnione musiałem czekać przez około 2 miechy jak grałem po 15min w kolejkach. A teraz? gdy już dawno przestałem grać bo gra nie posiada takiego czegoś jak "endgame" odpalam weekend testowy i wszedzie populacja standart więc coś tutaj bioware scieme wali z ilościa osób bo jak gram prawie nikogo już nie widzę podczas lvlowania ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 13:53, HumanGhost napisał:

Strasznie staniała. Już się tańsza seria jakaś szykuje? ;D


Nie zdziwiłbym się, gdybym w okresie wakacji znalazł tę grę w serii EA Classics za jakieś 50 zł. Na tę produkcję może i bym wydał takie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 16:02, maniekk napisał:

To teraz czekamy na wiadomości, że łączą serwery tudzież zamykają.

Łączenie serwerów = przyznanie się do porażki. A jak wiadomo "Czarny ry...(ops nie ta bajka) EA zawsze zwycięża".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 16:05, L33T napisał:

> To teraz czekamy na wiadomości, że łączą serwery tudzież zamykają.
Łączenie serwerów = przyznanie się do porażki. A jak wiadomo "Czarny ry...(ops nie ta
bajka) EA zawsze zwycięża".


Myślisz, że będą szli w zaparte, aż na serwerze zostanie jedna osoba? Podobno już teraz bywa kiepsko z frekwencją w niektórych, prawie jak Shattrath w WOW. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to po początkowych ohah i ahah wśród recenzentów, przyszło otrzeźwienie i obiektywizm. Gra podobno ani nie jest odkrywcza, ani nie rozwiązuje w najlepszy sposób wielu aspektów znany z MMO. Taki sedniak, tylko że w popularnym uniwersum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 16:46, maniekk napisał:

Myślisz, że będą szli w zaparte, aż na serwerze zostanie jedna osoba?

EA i przyznanie się do błędu po tym jak mówili że to rewolucja na rynku mmo, że nowe odkrywcze podejście do tematu, że to mmo dla każdego kto ceni fabułę i że uda im się to co nie udało się do tej pory nikomu czyli wpleść jakąś historię do MMO. Za duży hype zrobili i teraz zbierają to co zasiali. Karma.

Dnia 07.04.2012 o 16:46, maniekk napisał:

Podobno już teraz bywa kiepsko z frekwencją w niektórych, prawie jak Shattrath w WOW. ;)

A dziwi to kogoś ? To jest praktycznie gra SP, owszem jest spora interakcja między ludźmi via PvP ale, no właśnie brak wsparcia, idiotyczne zachowania modów ("I`m 12 what is this?" mem), brak balansu oraz leczenie objawowe zamiast profilaktyki problemów dają o sobie znać. Oby następnym "świetnym MMO z fabułą" nie była nowa Ultima online do której prawa ma EA a które oddało ją BW.

Samo uniwersum nie ma szczęścia wpierw SW Galaxies a teraz ToR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grę odpuściłem z prostej przyczyczyny, na niektórych maszynach gra po prostu nie działała, nie chciała się zaktualizować, zawsze dostawałem taką samą wiadomość sprawdź połączenie z internetem.

Oczywiście pisałem do pomocy ale ludzie tam siedzący robili to chyba z psiego obowiązku gdyż zazwyczaj zawsze dostawałem takie same rady, brakowało tylko pytań typu sprawdź czy masz połączenie z internetem ;) choć i takowe porady ze strony pomocy technicznej padały, od premiery minęły długie miesiące a problem jak był tak pozostał, dziwne w tym było to, że na jednym komputerze na wifi gra działała na innym nie - najśmieszniejsze w tym wszystkim było to, że na tym komputerze na którym wcześniej mi działała beta - full wersja już nie poszła - szczerze gryzłem się z pomocą Tech. przez długie niemalże dwa miesiace, co chwila otrzymując bardziej idiotyczne porady, abonament się skończył więc dałem sobie spokój - mimo iż gra troszkę mnie wciągnęła niemniej jednak ot kolejne mmo takich jakich wiele tylko inny świat i tyle.

EA pewnie nigdy się nie skala na przejście F2P - prędzej wyłączą serwery ;)

Od siebie dodam, iż czas MMO powoli zaczyna dobiegać końca - bardzo ciężko wymyśleć coś nowego, a takowe gry wciągają może na dwa trzy miesiące nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA/Bioware i MMO, dobre sobie :) Nad MMO trzeba czuwać 24/7, oni myślą że dodadzą ze 2 patche z jakimś contentem czy coś i ludzie będą płacić. A tu nie ma ;) Kolejny WoW killer za najdalej rok przejdzie na F2P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 18:31, Malcollm napisał:

Od siebie dodam, iż czas MMO powoli zaczyna dobiegać końca - bardzo ciężko wymyśleć
coś nowego, a takowe gry wciągają może na dwa trzy miesiące nie więcej.


Nieprawda. Można wymyśleć całkiem sporo tylko... musiałyby to być właśnie rzeczy nowe. A to oznacza ryzyko, bo nie wiadomo czy ludzie to kupią. Firmy takie jak EA nie lubią inwestować za bardzo w nowości, wolą rzeczy już sprawdzone.
Ale wystarczy spojrzeć na to, jak odmienne od innych MMO robi CCP, żeby zobaczyć, że w tym gatunku jest jeszcze wiele możliwości. Tylko trzeba zrezygnować ze schematu "dwie duże, nastawione do siebie wrogo frakcje, co chwila ratujące wspólnie świat przed jakimś zagrożeniem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 18:31, Malcollm napisał:

Od siebie dodam, iż czas MMO powoli zaczyna dobiegać końca - bardzo ciężko wymyśleć
coś nowego, a takowe gry wciągają może na dwa trzy miesiące nie więcej.


Idąc Twoim tokiem myślenia można stwierdzić że czas shooter''ów również dobiega końca, bo bardzo ciężko stworzyć nowe rodzaje broni, ba w każdym tylko strzelamy i strzelamy - jakie to wtórne.

Jak widać na przykładzie chociażby World of Warcraft, gry z tego gatunku potrafią wciągnąć nawet i na długie lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 18:43, Gorack napisał:

EA/Bioware i MMO, dobre sobie :) Nad MMO trzeba czuwać 24/7, oni myślą że dodadzą ze
2 patche z jakimś contentem czy coś i ludzie będą płacić. A tu nie ma ;) Kolejny WoW
killer za najdalej rok przejdzie na F2P :)



2 patche to wiecej niz w WoW''ie wyszlo od pazdziernika, bo od tamtego czasu zero nowego contentu i tak az do MoP, czyli pewnie wrzesien najwczesniej. Tak samo pod koniec WotLK, jeden caly rok grania jednego calego rajdu. Fajny endgame. ToR wrecz przy tym oplywa rzeczami do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, ilu piszących te komentarze, gra/grało/chociaż widziało tą grę. Nie wiem, co będzie za pół roku z SW:TOR, nie wiem, co będzie za rok. Może Guild Wars 2 skosi wszystkich, może TERA, a może nie. Od kilku lat gram (nie grałem - gram, mam abonament) w WoW, od premiery w SW:TOR, w wiele innych gier i online, i offline. Ludzie, czy wy udajecie, czy faktycznie jest tak źle... z wami? To chyba normalne, że najwyższa sprzedaż była w pierwszym miesiącu (szczególnie, jeśli weźmiemy kampanie reklamową itd. itp.), to normalne, że w zimie, w święta ludzi grało najwięcej. Nic nowego, żadnego zaskoczenia - przynajmniej dla mnie... Ilu z was zostawia kompa, bo robi się ciepło, bo nie ma już tyle czasu, co w święta, bo zwyczajnie zrobiliście jednego "maksa" i na razie wystarczy? A czasami piszecie takie bzdury, że szkoda słów. "...prawie nikogo już nie widzę podczas lvlowania ;p" <--- wiesz o czym piszesz? Na jakim serwerze grasz? Robię trzecią postać w SW, liczba grających spadła do STANDARD i nie mam problemów ze spotkaniem kogoś na planetach, zrobieniem heroic, czy sprzedaniem czegoś na aukcji... Za to w WoW, ooo tak... tam wręcz są przeciągi, kilka dni temu, z nudów, latałem od stolicy do stolicy i w Iron Forge jeden blood elf robił gnój, bo nie było komu go ubić (serwer Vek''nilash). End Game? Jeśli was to interesuje... Zrobiłem jedną 85-tke w WoW, nie mam ochoty biegać i ciągle robić to samo, żeby mieć topowego geara, po prostu jest to dla mnie koszmarnie nudne, wolę za to zrobić kolejną postać w SW, bo czuję jakbym grał w KOTOR i zwyczajnie bawi mnie fabuła, no, ale każdy ma inne preferencje - szanuję to. Jednak nie piszcie bzdur, że coś umiera albo nie, rozstrzygać będziemy to za rok, bo faktycznie będzie to widać gołym okiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować