Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wesołych Świąt Wielkanocnych życzy polska branża i ekipa gram.pl

56 postów w tym temacie

Wszystkim graczom i całej załodze gram.pl życzę udanych Świąt Wielkanocnych. Smacznego jajeczka i zająca. Dużo czasu spędzonego w gronie najbliższych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 15:11, Shinigami napisał:

Wesołych, a teraz wracać do stołu ;)


Chyba kobiety do kuchni, nie bądź taki nadgorliwy, święta dopiero jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 16:00, Ostrowiak napisał:

dalej nie rozumiem co ma zając do Zmartwychwstania Pańskiego


Tak samo jak ja nie rozumiem, po co komu życzyć smaczego zająca xD.

Dobrze wiesz, jak to jest z laicyzacją - z pięknego chrześcijańskiego święta zrobiono pogański festyn, ale przynajmniej nie jest to taki kult mamony i komercji jak w przypadku świąt Bożego Narodzenia, bo przynajmniej prezentów się nie daje i choinek nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Laicyzacja nie ma nic do tego - większość obrzędów związanych z Wielkanocą (jak i właściwie całe Boże Narodzenie) nie pochodzi z tradycji chrześcijańskiej, ale z pogaństwa i jest związana z przesileniem wiosennym.

Spokojnych i radosnych Świąt wszystkim! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 16:54, Laid_back napisał:

Laicyzacja nie ma nic do tego - większość obrzędów związanych z Wielkanocą (jak i właściwie
całe Boże Narodzenie) nie pochodzi z tradycji chrześcijańskiej, ale z pogaństwa i jest
związana z przesileniem wiosennym.


Wiesz, ale mnie akurat nie interesują pogańskie zwyczaje związane z wiosną, tylko istota Zmartwychwstania Pańskiego, nic więcej, żadne gusła i ludowe zwyczaje nie są mi potrzebne ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczęśliwego nowego... a nie, to już było ;)

Gramowi życzę mniejszych problemów ze stroną, wielu czytelników i klientów. Z kolei nam, graczom chciałbym życzyć oczywiście wielu ciekawych gier. Do tego dochodzą także bardziej ludzkie potrzeby - miłość, smakowita strawa, dobre trunki (tylko dla tych pełnoletnich) i powodzenie w edukacji/pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować