Zaloguj się, aby obserwować  
TomekVader83

NBA 2K13 - Temat ogólny

4 posty w tym temacie

Witam

Ostatnio w poszukiwaniu jakichkolwiek informacji dotyczących kolejnej odsłony NBA 2K a mianowicie NBA 2K13. Natknąłem się na trochę niemiłą informacje. Otóż docelowymi platformami na, które to ma trafić NBA 2K13 są jedynie konsole PS3 oraz X360. Ku mojemu rozczarowaniu nie było tam wersji PC. Jestem oczywiście świadomy tego, że wersja pecetowa jest tylko portem. Ale w ostatnich latach 2K Sports bardzo u mnie zaplusowali z tego względu, iż mają świetne pomysły, bardzo dobrze je realizując. A co w tym wszystkim jest piękne to ostatnie odsłony serii czyli NBA 2K11 oraz 2K12. "Wskrzeszenie" takich gwiazd jak np. Oscar Robertson czy Julius Erving (Dr. J) to jak dla mnie absolutnego maniaka NBA jest fenomenalną sprawą. Lecz znajdując informacje o tym, że kolejna część serii, która to jak mniemam będzie świetna nie ukaże się na PC jest bolesna. Ale jako, iż nie posiadam konsoli nie będe się mógł tym cieszyć. Wypowiedzcie się na ten temat czy również będzie wam przeszkadzało to, że NBA 2K13 nie ukarze się na PC. Myślę, że 2K Sports będzie podążać teraz ścieżką obraną przy ostatnich odsłonach a co za tym idzie będą się pojawiać specjalne tryby gry czy to dla konkretnej gwiazdy czy też tryb legend jak w przypadku NBA 2K12. Jak myślicie co pojawi się lub co chcielibyście aby znalazło się w NBA 2K13... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow. Ale ten temat jest martwy. Cóż, może ktoś pomoże.

Gierkę zakupiłem na cda w promocji. Dodałem do Steama, wszystko ładnie się pobrało. Jednak gdy uruchomiłem grę, po paru sekundach, wywala error i gra zostaje zamknięta. Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować