Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak przebiegają prace nad Edycją Rozszerzoną Afterfall: Insanity?

12 postów w tym temacie

Adam Berlik

W sieci pojawił się komunikat zarządu Nicolas Games S.A., w którym ujawniono postęp prac nad poszczególnymi elementami Edycji Rozszerzonej Afterfall: Insanity oraz zaprezentowano plany na bliższą i dalszą przyszłość.

Przeczytaj cały tekst "Jak przebiegają prace nad Edycją Rozszerzoną Afterfall: Insanity? " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może w końcu to kupię, bo po demie to myślałem, że padnę... żałosne były fil miki, nawet nie było wiadomo KTO, i DO KOGO mówi dany tekst nie wspominając o sztuczności dialogów i nie najlepszych animacjach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem grę w dniu premiery i bawiłem się całkiem nieźle, nie wiem czy za sprawą "polskości" ale nie bło najgorzej. Na edycje rozszerzoną czekam jak najbardziej. Myslę, że po jej wydaniu gra będzie zasługiwała no oceny w okolicach 70%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życze chłopakom i jak są dziewczyną dużo szczęścia. Ale nie rozumiem jak można było dopuścić taki produkt do sprzedaży, do tego ta lista mówi jedno. Prawidłowa gra jeszcze jest robiona ;/ To niestety i wpływa na firmę jak i na markę tej gry. Tego się nie da już uratować, trzeba wynieść wnioski z tej lekcji i następny projekt zrobić porządnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może teraz uda mi się chociaż grę ukończyć, bo po premierze po prostu nie dałem rady :/ Dobrze, że chociaż ścieżka dźwiękowa im dobrze wyszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ZubenPL - dokładnie - Wiedźmin 1 i 2, Hard Reset, no i Afterfall. Ale może to i dobrze - darmowa dodatkowa zawartość to na pewno coś lepszego niż płatne dlc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjdzie ER to zagram w Afterfall ponownie, narazie po skończeniu gry daje jej naciagane 5,5/10. Jeżeli wszystkie poprawki osiągną zameirzony efekt to gra ma szansę na ocenę 7/10 ale wszystko wskazuje na to, że w dniu premiery dostaliśmy mocno niedopracowaną wersję beta, co niestety skończyło się fatalnymi recenzjami i zapewne sprzedażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2012 o 18:02, wwwhitek napisał:

@ZubenPL - dokładnie - Wiedźmin 1 i 2, Hard Reset, no i Afterfall. Ale może to i dobrze
- darmowa dodatkowa zawartość to na pewno coś lepszego niż płatne dlc.


Ktoś inny powie, że mogli od razu zrobić chociaż poprawną grę a nie wydawać gniota;) (chodzi oczywiście o Afterfall)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować