Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

To wcale nie tak, że dyrektor kreatywny Assassin`s Creed III nie lubi Waszych pomysłów

30 postów w tym temacie

Mateusz Kołodziejski

Ludzie w Internecie proponują najnudniejsze lokalizacje - powiedział Alex Hutchinson komentując propozycje fanów na umiejscowienie akcji kolejnej części gry. Teraz poddany krytyce łagodzi swoje stanowisko.

Przeczytaj cały tekst "To wcale nie tak, że dyrektor kreatywny Assassin's Creed III nie lubi Waszych pomysłów" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczył że wkurzył graczy to teraz swym PRowym językiem próbuje się z tego wykręcić...
Tylko niedługo zabraknie im tych miejsc które zaskoczą ludzi i których nigdzie indziej nie ma... I co wtedy? Pewnie nagle osadzą asasyna w czasach 2 wojny i będzie to baardzo "ekscytującym" pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2012 o 16:24, mati285 napisał:

Facet musi się tłumaczyć z tego, że nie piszczy z radości na każdą sugestię graczy? Litości...

Jak się ma takich fanów, to trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się ciągle dziwie jak można cieci zatrudniać którzy różne bzdury gadają w firmach. Czy tacy ludzie nie mają wrażliwości o tym co mówić i JAK mówić? Przecież to proste żeby odpowiadać dyplomatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2012 o 16:22, Sanders-sama napisał:

Zobaczył że wkurzył graczy to teraz swym PRowym językiem próbuje się z tego wykręcić...
Tylko niedługo zabraknie im tych miejsc które zaskoczą ludzi i których nigdzie indziej
nie ma... I co wtedy? Pewnie nagle osadzą asasyna w czasach 2 wojny i będzie to baardzo
"ekscytującym" pomysłem.

akurat podejrzewam, że umieszczenie akcji w stanach w trakcie walki o niepodległość najmniej wynikało z chęci zaskoczenia. Podobnie Japonia, choć wydawałaby się najbardziej oczywistym i potencjalnie najlepszym miejscem dla gry o zabójcach, najpewniej odpadnie z przyczyn pozamerytorycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że większość graczy nie ma pojęcia jak zrobić dobrą grę. Zresztą patrząc na to co się wyprawiało z fanami Bioware, dobrze, że ktoś nie boi się szczerze powiedzieć co myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2012 o 17:24, KonradZero napisał:

Prawda jest taka, że większość graczy nie ma pojęcia jak zrobić dobrą grę. Zresztą patrząc
na to co się wyprawiało z fanami Bioware, dobrze, że ktoś nie boi się szczerze powiedzieć
co myśli.


zresztą, czy ubisoft zrobił jakiegoś AC w chmm klimatach? jak na razie nie więc można w nich pokładać nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2012 o 17:22, 1t4chi napisał:

AC w japonii mogło by być ciekawe, ale bardziej do tego pasuje mi rewolucja w rosji jako
4 część


Ostatnie dni caratu zostały przedstawione w komiksie Assassins Creed: The Fall, i szykuje się kontynuacja tego komiksu pt. The Chain. Nie sądzę żeby było po co wracać w tym okresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się z gościem w zupełności zgadzam. Mimo to, trochę szkoda, że nie chce AC w feudalnej Japonii, bo Ubisoft mógłby wreszcie zrobić porządnę grę o ninja na PS3/X360. Japończycy, niestety, już pokazali że nie radzą sobie z konsolami HD i jedyne, co potrafią robić, to klepać kolejne remake''i swoich "hitów" z PS2 najpierw na PSP, a teraz na Vitę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2012 o 21:21, doctorwho napisał:

"chcesz przygotować lokalizację, której nie zobaczysz w żadnej innej grze"- taa bo ameryki
to w innych grach nie pokazywali.


Nie chodziło o samą Amerykę a o epokę w której się akcja rozgrywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem screen z tego co teraz jest z ACIII to to mi się właśnie wydaje nudne... A jak mu się nie podobają pomysły graczy, którzy widocznie chcą jakieś określone realia no to mówi się bywa. Po co w ogóle pytać się niekiedy graczy o to co sądzą o czymś skoro to jest przewidywalne... szklana kula?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale ma racje z tymi pomysłami ''krzyczących graczy''. II Wojna Światowa, została wyciśnięta boleśnie niczym cytryna, fakt można znaleźć perspektywe która jak dotąd nie była ukazana. Po cholerę jednak, skoro można stworzyć coś całkiem nowego (tak jakby). Wracając do II Wojny Światowej, by zachować realia musieliby uzbroić bohatera w snajperkę, pistolet podręczny, wysuwane ostrza by zachować tradycję. I co? A to Hitmana by przypominało, a to, że lepsze ''sczelanki som'', a to że bohater nie może zabić czołgu.
Za to początki w Ameryce i całe cywilizowanie wydaje się być nadomiar sympatyczne, co chociażby zostało ukazane w rodzimej produkcji Call of Juarez czy Red Dead Redemption. Obie gry zyskały wiele fanów i wysokie noty, tylko ślepiec nie zauważyłby potencjału drzemiącego w tym miejscu. Powiedział co myśli i teraz musi przepraszać. Typowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2012 o 21:39, Sanders-sama napisał:

> "chcesz przygotować lokalizację, której nie zobaczysz w żadnej innej grze"- taa
bo ameryki
> to w innych grach nie pokazywali.

Nie chodziło o samą Amerykę a o epokę w której się akcja rozgrywa...

Total war: Empire (chyba 2, ale nie jestem pewien)? Podstawowa kampania dotyczyła wojny o niepodległość Stanów Zjednoczonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2012 o 21:48, NemoTheEight napisał:

Total war: Empire (chyba 2, ale nie jestem pewien)? Podstawowa kampania dotyczyła wojny
o niepodległość Stanów Zjednoczonych.


I na tym eksploatacja tej epoki się kończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować