Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

To wcale nie tak, że dyrektor kreatywny Assassin`s Creed III nie lubi Waszych pomysłów

30 postów w tym temacie

Boprawde powiedziawszy zbyt ciekawa( to jest moje zdanie) to ta epkoa nie jest.. glownie przez sposob prowadzenia wojen w tamtym okresie... podobvnie jest z pierwsza wojna.. juz widze ta"ekscytujaca" gre o siedzeniu w okopie i samobojczej szarzy od czasu do czasu;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mnie to obchodzi, właśnie skończyłem Revelations, bo czekałem na edycję z dodatkami w paczce i muszę powiedzieć, że jest coraz lepiej. Czekam z niecierpliwością na Connora. Jedynie multi to dla mnie porażka na całej linii, grałem i w ten z Brotherhooda i w ten nowy i obydwa kompletnie mi nie podchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o akcji AC dziejącej się w czasach starożytnej Persji, państwa Mabilońskiego, Mezopotamii z dodatkami Egipskimi (kilka misji) i ogólnej historii powstania zakonu Assasynów?;] Kto jest za niech się podpisze, ewentualnie wytyczy błędy mojego pomysłu. Wg mnie, argumentami za powstaniem takiego jednego epizodziku AC byłyby:
1. Klimat starożytności, mistyczność tamtych czasów,
2. Bardzo piękna, kolorowa (w sensie pozytywnym oczywiście) architektura ówczesnych budowli, możliwość wspinania się np na 7 cudów świata...;]
3. Szerokie pole popisu jeśli chodzi o fabułę, czyli dzięki mistyczności ówczesnych czasów, można by było stworzyć fabułę a''la Prince of Persia...
4. Problemem mogłoby być uzbrojenie, lecz na bank byloby ostrze, zatrute ostrze (strzałki, wynalazki indyjskie np), miecze, włócznie, maczety, łuk, kusza oraz można byłoby znaleźć zastosowanie dla prochu strzelniczego, sprowadzanego wtedy z Chin;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oho, znowu się zaczyna. Najpierw twórcy ME3 ośmielili się zrobić zakończenie po swojemu, teraz ludzie zajmujący się AC III kręcą nosem na pomysły graczy, na forach wrze... Cały absurd tej sytuacji polega na tym, że dawniej twórcy robili grę po swojemu, a komentarze graczy w internecie mogli sobie podejrzeć, jeśli mieli taki kaprys. Dzisiaj twórcy rozpieszczają fanów dając im do zrozumienia, że ich głos na Facebooku czy YouTube ma duże znaczenie. Nie trzeba było długo czekać i niektórym się w d**ach poprzewracało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat w tym wypadku gość niepotrzebnie się tłumaczy bo ma 100% racji. Przeciętny gracz (przeciętny człowiek) ma dość ograniczone horyzonty więc nie ma co liczyć na coś sensownego z tej strony.

Nie od dziś wiadomo, że casuale najbardziej lubią to co już znają więc podsuwają do bólu wyświechtane pomysły pt. Japonia (samuraje & ninja) czy II wojna światowa (MoH, CoD) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, super, fajnie. Podjęli decyzję o umieszczeniu gry w czasach wojny o niepodległość i mówi się trudno. To ich decyzja, ich gra i gracze to muszą zaakceptować. Jednak takie wypowiedzi nie sprzyjają wizerunkowi marki... Osobiście się "przeproszony" nie czuję. Sam Ubisoft przecież robił ankietę wśród internautów, w której SAM wybrał możliwości do wyboru dla głosujących, wśród których między innymi Japonia, Egipt i IWŚ (nie podobała mi się całkowicie ta opcja :P) się znajdowały... Po co skoro Ubi od początku uważał je za "nudne"? Idiotyzm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol. A stany zjednoczone to wg niego ciekawa lokalizacja? Prooooszeee. Tylko amerykance chyba mysla, ze stany to zajebista lokalizacja. JA nudniejszej sobie wyobrazic nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 09:52, michal_w napisał:

Akurat w tym wypadku gość niepotrzebnie się tłumaczy bo ma 100% racji. Przeciętny gracz
(przeciętny człowiek) ma dość ograniczone horyzonty więc nie ma co liczyć na coś sensownego
z tej strony.

Nie od dziś wiadomo, że casuale najbardziej lubią to co już znają więc podsuwają do bólu
wyświechtane pomysły pt. Japonia (samuraje & ninja) czy II wojna światowa (MoH, CoD)
;-)


A ty co? Badacz jakis? Przedstaw jakies dane, a jesli ich nie masz to nie komentuj o "przecietnych graczach" bo sam sie ponad nich nie wybijasz.

Po drugie to Ubishit w przygotowanej ankiecie poddal glosowaniu rozne lokalizacje. Po kiego to robili skoro uznawali juz na starcie czesc z nich za nudna?

Wojna Secesyjna to jeden, z mojej perspektywy, z nudniejszych tematow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 10:08, Onyxpvp napisał:

Wojna Secesyjna to jeden, z mojej perspektywy, z nudniejszych tematow.


ACIII nie będzie się toczyć w czasie Wojny Secesyjnej, tylko rewolucji amerykańskiej :) tak więc pewnie nie będzie Cię to nudzić ;)
bardzo chętnie się o tym okresie coś więcej dowiem, bo jakoś nigdy się w niego nie zagłębiałem, a gry Ubi motywują mnie do poznawania historii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 10:08, Onyxpvp napisał:

A ty co? Badacz jakis? Przedstaw jakies dane, a jesli ich nie masz to nie komentuj o
"przecietnych graczach" bo sam sie ponad nich nie wybijasz.

Przeciętny gracz to praktycznie statystyczny obywatela od kiedy gry stały się rozrywką masową. Np. w USA 70% społeczeństwa ma problemy ze zrozumieniem przeczytanego tekstu a sprawnych językowo jest ok. 2%. Wnioski nasuwają się same.

Dnia 09.04.2012 o 10:08, Onyxpvp napisał:

Wojna Secesyjna to jeden, z mojej perspektywy, z nudniejszych tematow.

Jesteś dobrym przykładem potwierdzającym moją teorię. Nie odróżniasz amerykańskiej wojny o niepodległość (1775-1783) od wojny secesyjnej (1861-1865). :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować