Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Epic Games pracuje nad grą przeznaczoną wyłącznie na PC

33 postów w tym temacie

Mateusz Kołodziejski

Po zakończeniu prac nad serią Gears of War Epic postanowiło wrócić do korzeni i stworzyć ekskluzywny tytuł na PC - takie wieści dla pecetowych graczy ogłosili na PAX East szef firmy Mike Capps i dyrektor kreatywny Cliff Bleszinski.

Przeczytaj cały tekst "Epic Games pracuje nad grą przeznaczoną wyłącznie na PC" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, aby to był UE 4. Pamiętacie sprzęt na jakim pokazywano tech-demo "Samaritan"? A był to dopiero UE 3.97. :) Kto będzie mógł sobie pozwolić na tak wypasiony sprzęt pokroju tego:

http://www.komputronik.pl/super_pc?utm_source=KT_BK_14_03_2011_super_komputer&utm_medium=banner&utm_campaign=super_komputer

Myślę, ze ta gra będzie stworzona na mocno podrasowanym UE 3 i tyle. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2012 o 17:44, Dared00 napisał:

Gra na Facebooka.

Jeśli oprócz PC, dałoby się w tę grę grać na Mac''u, tabletach i smartphone''ach, to chyba już nie byłby to pecetowy ex...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem za wcześnie jeszcze na grę opartą ma UE 4. Obstawiam UE 3.975 i coś związanego z ''Samaritan (Epic nie wykluczył, że powstanie gra o takim tytule).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Janek_Izdebski tak naprawdę było to UDK, które z zastosowanymi tam efektami można pobrać nawet w nowszej wersji (wiadomo, demo jest już dość stare a od tego czasu pojawiło się kilka nowych wersji UDK) i tak naprawdę nie trzeba wypasionej maszyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2012 o 17:44, Janek_Izdebski napisał:

Nie sądzę, aby to był UE 4. Pamiętacie sprzęt na jakim pokazywano tech-demo "Samaritan"?
A był to dopiero UE 3.97. :) Kto będzie mógł sobie pozwolić na tak wypasiony sprzęt pokroju
tego:

http://www.komputronik.pl/super_pc?utm_source=KT_BK_14_03_2011_super_komputer&utm_medium=banner&utm_campaign=super_komputer

Myślę, ze ta gra będzie stworzona na mocno podrasowanym UE 3 i tyle. Pozdrawiam.

Mówi ci coś słowo - optymalizacja?
Ostatnio zdecydowanie nad tym popracowali. I to ponoć do tego stopnia, że tech demo idzie na jednej 680''tce. Według innych zapewnień, UE4 ma podobo spokojnie działać na przyszłej generacji konsol.
Więc
http://www.komputronik.pl/super_pc?utm_source=KT_BK_14_03_2011_super_komputer&utm_medium=banner&utm_campaign=super_komputer
to duże nieporozumienie. Przecież nie pracowali by nad silnikiem do przyszłych gier, gdyby nie dało się go wykorzystać, w rosądnych specyfikacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałbym zeby to byl ut4, ale watpie, zeby wtedy byl tylko na pc (chyba ze chca to potem sportowac, jak bylo w przypadku ut3). Imo bedzie to cos freemium, z mikroplatnosciami. Juz jedna taka gre robia "tylko na pc"...

Trudno ufac Epic, bo ostatnia prawdziwa gre na pc zrobili w 2003 roku i bylo to ut2k4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Unreal Tournament 4... z możliwością robienia własnego zespołu, który będzie walczył w turnieju i tak dalej. Coś jak było w UT2004. To był kawał gry i pamiętam jak się w to zagrywałem. UTIII był fajny, ale bardziej był po to mi się zdaje żeby pokazać możliwości silnika graficznego. Więc jakby dali mi taki kąsek to na pewno bym go zjadł ze smakiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować