Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Żołnierski ekwipunek z Medal of Honor: Warfighter na nowych filmikach

6 postów w tym temacie

Natomiast ja wolałbym, żeby takie np EA czy każdy inny gigant przypomnieli sobie genialnego FPS''a jakim był Soldier of Fortune i zamiast bawić się w "realne" tłumiki i celowniczki postawili na prawdziwy realizm wojny ---> czyt. GORE... nie chcę tu czytać po moim komentarzu, że "to nie przejdzie w dzisiejszych czasach bo aby zarobić to musi być dla dzieci i ocenzurowane blah blah blah" etc. ... Przykład ? Off KORS Mortal Kombat ---> sprzedał się ? TAK ! Było gore ? aż za bardzo ! Był/jest the best ? JEST ! Można ? Można ! Tego chcą gracze i ja również ! Realizmu a nie prezentacji broni, która tak naprawdę zrobi plamkę/dymek krwi po postrzale... tu muszą kończyny być wyrywane i flaki z bebechów się wylewać by czuć realizm jakiejkolwiek wojny ! W d**** mam efekciarskie cutscenki rodem z Hollywood chcę realizmu.

P.S. jestem po piwku stąd moje agresywne wypowiedzenie się no ale niestety tak czy owak takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na tą grę i mam nadzieję, ze teraz nie zawiodę sie na multi tak jak w pierwszej odsłonie, a o singla się nie martwie, bo raczej będzie dobry tak jak w 2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stawiamy na realność, stawiamy na autentyczność bla bla bla a przeładowanie w połowie pełnego magazynka nadal nie powoduje utraty amunicji która w nim jest i za każdym razem po przeładowaniu magazynek jest pełny, i pewnie po raz kolejny dostaniemy hordy tepych przeciwników którzy pakuja sie pod lufe. Na koniec misji okaże sie że wytłukilismy populacje małego miasteczka. Nie zrozumcie mnie żle gierka zapowiada się fajnie ale niech sobie odpuszczą ta gadke o realnosci i autentycznosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować