Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dark Souls na PC z dwoma nowymi bossami - zobacz ich na skanach z PC Action!

44 postów w tym temacie

I znowu gram.pl łamie własny regulamin, rozpowszechniając (wbrew prawu) materiały pochodzące z kradzieży (czyli skany). Super. Naprawdę szacun. Nie ma to jak stosowanie podwójnych standardów i kompletne olewanie regulaminu, który samemu się przygotowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, podali źródło to nie ma co się czepiać, nie upierają się przecież, że ich skany, czy screeny.
A co do gierki- może kupię, o ile poziom trudności nie doprowadzi mnie do szewskiej pasji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym ze From Software powiedziało, że gra na konsole jest "kompletna" i że nie będzie do niej DLC, ciężko powiedzieć czy dodadzą tych bossów do gry na konsole, a jezeli tak, to raczej w zwykłym patchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo dobrego o tej grze słyszałem, ale nie mam pojęcia jak mniej więcej wygląda rozgrywka... Da się ją porównać do jakiegoś pecetowego rpg? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 16:25, Fimbulvinter napisał:

Cholernie trudne, zręcznościowe diablo z TPP.


Czyli bardziej typ H&S? Dużo walki, a mniej interakcji z NPC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 16:33, pawbuk napisał:

> Cholernie trudne, zręcznościowe diablo z TPP.

Czyli bardziej typ H&S? Dużo walki, a mniej interakcji z NPC?


Ta gra to głównie walka. W Dark Souls fabuła jest minimalistyczna a historia świata pochowana i nie jest podana na tacy, mimo to warto spróbować bo lore jest ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy to nie Manticore z rogami i mordą lwa tylko zjaponizowana chimera.
Ale czym jest drugi? Jakiś ...smokomar;)
Ale mniejsza o nowości: oryginalny content to powód, dla którego chcę w to zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 11:49, ACFan napisał:

Eee tam, podali źródło to nie ma co się czepiać, nie upierają się przecież, że ich skany,
czy screeny.


Chyba nie do końca zrozumiałeś... Kradzieżą nie jest zamieszczenie materiałów z innej strony. Kradzieżą jest zamieszczenie skanów bez zgody właściciela praw autorskich! Jest to nic innego, jak czysta, żywa kradzież i naprawdę dziwię się, że serwis, który w teorii udaje świętszego od papieża w kwestii piractwa, dopuszcza się czegoś takiego.

Gdybym ja zamieścił tu linki np. do serwisu, z którego można ściągnąć fragmenty jakiegoś nowego filmu, zostałyby one natychmiast skasowane, a ja dostałbym bana. Tymczasem z dokładnie takiej samej sytuacji (jedyna zmiana, to z filmu na magazyn o grach) robi się newsa i nikomu to nie przeszkadza. Bardzo ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować