Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - co wycięto z największych hitów?

34 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2012 o 14:03, Henrar napisał:

> grałeś w ogóle ?
Pytanie jest, czy Ty grałeś...
Destrukcja w BF3 jest wręcz krokiem w tył w stosunku do tego, co było w BC2 i piszę tu
o multi, bo w singlu destrukcji real-time nie stwierdzono, bo jest oskryptowana. A pamiętam,
jak się ludzie rzucali, że walący się budynek z gameplay''u to nie skrypty. Ciekaw jestem,
gdzie się podziali...


I się z tobą tu już nie zgodzę.W BF3 jest lepsza detrukcja bo tu rozwalasz ściany znacznie większych budynków, a w BC2 miałeś jakieś małe domki.Jak tak czytam to nie którzy mnie rozśmieszają.Widzę, że wszyscy wyobrażali sobie, że będą mogli zniszczyć wieżę Eiffla, albo budynki wielkości tych bossów z Dark Souls.Nie mogli by bo po pierwsze kompy trzeba było by mieć dla programistów, a po drugie pamiętajcie, że konsole w życiu by nie dzwignęły lepszej destrukcji jak tam były gdzieś z co najmniej 20 razy większe budynki.Jak dla mnie to jednak destrukcja jest lepsza w BF3 niż w BC2!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 23:51, Kajmal napisał:

I się z tobą tu już nie zgodzę.W BF3 jest lepsza detrukcja bo tu rozwalasz ściany znacznie
większych budynków, a w BC2 miałeś jakieś małe domki.Jak tak czytam to nie którzy mnie
rozśmieszają.Widzę, że wszyscy wyobrażali sobie, że będą mogli zniszczyć wieżę Eiffla,
albo budynki wielkości tych bossów z Dark Souls.Nie mogli by bo po pierwsze kompy trzeba
było by mieć dla programistów, a po drugie pamiętajcie, że konsole w życiu by nie dzwignęły
lepszej destrukcji jak tam były gdzieś z co najmniej 20 razy większe budynki.Jak dla
mnie to jednak destrukcja jest lepsza w BF3 niż w BC2!


W BF3 jakbys nie zauwazyl to oprocz wielkich budynków sa takze mapy z mniejszymi budowlami pokroju tych z BC2. A teraz mi powiedz ile z nich mozesz calkowicie zniszczyc, tak zeby przykladowo sie zawalily? W BC2 dalo sie zrownac CALA mape z ziemia, w BF3 mozesz niszcysc kawalki scian, ale sama konstrukcja budynku pozostaje nienaruszona. Nie wiem gdzie tu widzisz lepsza destrukcje.
Ja osobiscie bylem strasznie zawiedziony tym co zobaczylem w trojce, po tak szumnych zapowiedziach - i wcale nie mowie o Wiezach Eiffla czy wielkich hangarach i kamienicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz po obejrzeniu filmiku z Bioshocka 2 żałuję, że w finalnej grze siostrzyczki nie mówią tyle co w tej pokazówce :/ No ale poza tym to i tak doskonała gra (w pierwszej piątce mojego Top10).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 00:26, Stingerji napisał:

W BF3 jakbys nie zauwazyl to oprocz wielkich budynków sa takze mapy z mniejszymi budowlami
pokroju tych z BC2. A teraz mi powiedz ile z nich mozesz calkowicie zniszczyc, tak zeby
przykladowo sie zawaliły?


całkiem sporo, zawalić jest je trudniej (nie jak w BC2, że rozwalisz 4 ściany)

Dnia 10.04.2012 o 00:26, Stingerji napisał:

W BC2 dalo sie zrownac CALA mape z ziemia


nie, nie dało.

Dnia 10.04.2012 o 00:26, Stingerji napisał:

w BF3 mozesz niszcysc kawalki scian, ale sama konstrukcja budynku pozostaje nienaruszona. Nie wiem gdzie tu
widzisz lepsza destrukcje.


Fakt wysokich miejskich budynków nie rozwalisz, teraz znajdź mi w BC2 taki budynek jak paryskie kamienice z map: Metro czy Seine Crossing a jak już znajdziesz to zrównaj je z ziemią ok ?

Dnia 10.04.2012 o 00:26, Stingerji napisał:

Ja osobiscie bylem strasznie zawiedziony tym co zobaczylem w trojce, po tak szumnych
zapowiedziach - i wcale nie mowie o Wiezach Eiffla czy wielkich hangarach i kamienicach.


Fakt, spece od marketingu jechali na tej destrukcji jak PiS na Smoleńsku ale też trzeba przyznać, że ludzie zaczęli wyobrażać sobie całe metropolie w zgliszczach zapominając, że im GTA 4 haczyło. Nic dziwnego, że mają marną destrukcje w BF3 jak na low grają...

W trójce jest nieporównywalnie więcej elementów które mogą ulec zniszczeniu, zresztą zacznijmy od tego, że największe mapy BC2 odpowiadają wielkością średniego Caspiana.
Jak tak bardzo kręcą cię walące się chatki z tektury to graj sobie dalej w ten konsolowy shit jakim jest BC2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 12:38, Henrar napisał:

Taki artykuł i brak Knights of the Old Republic II? :O

Kotor2 nie miał wyciętej zawartości, a niedokończoną. Odcięto tylko resztki tego co na skończonym etapie nie miałoby sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2012 o 01:35, Olamagato napisał:

> Taki artykuł i brak Knights of the Old Republic II? :O
Kotor2 nie miał wyciętej zawartości, a niedokończoną. Odcięto tylko resztki tego co na
skończonym etapie nie miałoby sensu.

Wszystko to, co miało być w grze a nie ma, podpada pod wyciętą zawartość. A KotORII pod tym względem konkurencji nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... większości z tego nie wiedziałem. Ze zmian w Mirror''s Edge oraz Saints Row 2 się cieszę, a tej zawartości w Modern Warfare szkoda - gra przyjemna, miło by było, gdyby była o połowę (czy nawet dwukrotnie) dłuższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> dobrze że w Batmanie nie było rozlewu krwi, w końcu Gacek nie zabija
Rozlew krwi nie oznacza zabójstw. Chociażby łamanie nosa pociąga za sobą krwawienie.

PS: Zdaję sobie sprawę z daty publikacji artykułu, ale cóż... komentarz dotyczy materiału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Asassin''s Creed III został troszku okrojony jak czytałem po jego premierze. No i najważniejsze GOTHIC został okrojony, nasz kochany Wrzód miał mieć ze sobą jakieś zadanie/nia dodatkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować