Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórca Medal of Honor: Warfighter zdradza dlaczego w grze znalazł się GROM

29 postów w tym temacie

Przez tę całą polską politykę, pewnych generałów itp. GROM niestety traci na prestiżu a przecież jeszcze nie tak dawno był w pierwszej piątce najlepszych oddziałów specjalnych na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli "robimy grę dla dzieci, nie spodziewajcie się długiej, wymagającej rozgrywki i poważnej fabuły"?


Żeby nie było - nic do MoHa nie mam i cenię sobie produkcje DC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ou my god, duma narodowa, jakie jeszcze bzdury zaczną wrzucać do gier? Grając Gromem może jeszcze hymn usłyszymy (np. podczas ekranu ładowania misji)?
Tak wgl to tworzą grę dla dzieci czy dla ciut starszego odbiorcy?
No i jeszcze jedno, 12 jednostek - dla każdej po jednej misji znając życie :> Zaprawdę przez 10-20 misji grania Gromem będzie mnie rozpierać taka duma, że aż na stojąco będę grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W porządku, ta gadka o dumie narodowej to może i bzdura, ale spójrzmy prawdzie w oczy, według mnie jeżeli w grze znajduje się jakiś polski akcent to od razu milej się w nią gra albo jest choćby i mała chęć sprawdzenia jej nawet jeśli będziemy tym GROM-em tylko przez 1-2 misje grać. Pomyśleli sobie pewnie "O! Wsadzimy kilka różnych jednostek z różnych krajów, może uda się zainteresować większą grupę osób!" Jakiś selling point, coś wyróżniającego grę musi być, co nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.04.2012 o 13:32, KamyK_84 napisał:

No i jeszcze jedno, 12 jednostek - dla każdej po jednej misji znając życie :> Zaprawdę
przez 10-20 misji grania Gromem będzie mnie rozpierać taka duma, że aż na stojąco będę
grał.



Gromem i 11 innymi jednostkami specjalnymi będziemy grali zapewne tylko na multi.
Kampania ma się opierać na Preacherze i amerykańskich jednostkach tier 1 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie FORMOZA jest bardziej elitarna tylko po rozdmuchaniu przez MEDIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GROM-u FORMOZĘ włączono do GROM-u to tak samo jakby SEAL-ów połączyć z DELTA FORCE WTF!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się cieszę, że będzie można zagrać GROM'' em, czy to multi czy w singlu. Nie wiem dlaczego niektórzy są przeciw, pewnie ich wiedza opiera się tylko na anty terrorystach z counter strike''a, albo znowu by chcieli grać tymi marinesami czy inną piechotą morską. Tak się składa, że prawie każdy kraj może się pochwalić swoimi siłami specjalnymi o których g*wno wiecie, a się wypowiadacie. Kamyku_84 jeśli duma narodowa to dla ciebie bzdura to ok, rozumiem, że nie każdy musi być patriotą, ale okazałbyś przynajmniej trochę szacunku tym, którzy kiedyś o nasz kraj walczyli po to, żebyś teraz mógł siedzieć na dupie i pisać polskie komentarze. Pozdro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się cieszę, bo Hamerykanami grać na pewno nie będę :P Za to mój młodszy braciszek, który jest totalnym nerd amerikan fanboyem, już nimi będzie.

Czy GROM zszedł na psy, czy nie nie jest tu ważne, ale to, że następny twórca zdaje sobie sprawę z tego, że coś takiego jak Polska istnieje, to chyba jednak dobrze, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli jak gra dla dzieciaków to kolejny raz realizmowi, ciężkim ranom, krzykom podczas umierania, błaganiom o litość, urwanym kończynom, wylewajacym się jelitom, gwałtom na wojnie możemy zrobić papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 14:44, 34all napisał:

czyli jak gra dla dzieciaków to kolejny raz realizmowi, ciężkim ranom, krzykom podczas
umierania, błaganiom o litość, urwanym kończynom, wylewajacym się jelitom, gwałtom na
wojnie możemy zrobić papa :)

Z tego, co wiem, to w nowym Spec-Ops ma być większość z tego, co opisałeś. No, poza gwałtami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 14:24, oxygar napisał:

Kamyku_84 jeśli duma narodowa to dla ciebie bzdura
to ok, rozumiem, że nie każdy musi być patriotą, ale okazałbyś przynajmniej trochę szacunku
tym, którzy kiedyś o nasz kraj walczyli po to, żebyś teraz mógł siedzieć na dupie i pisać
polskie komentarze. Pozdro...


No pewnie, będę okazywał też szacunek ludziom ,którzy dokonywali zbrodni na Ukrainie (w tym nasze wspaniałe AK).
Wiesz jaki jest problem patriotów (przynajmniej dużej liczby)? To, że mają wkute w łeb tylko te wspaniałe sceny z historii Polski, lub też jakimi męczennikami byli nasi rodacy. Ale o tych gorszych stronach to się g*wno wie, ale co tam, pomachamy flagą, Polska jest wspaniała.
Siedzę na dupie i piszę polskie komentarze ale nie wiem czy się ciesze z tego, gdzie siedzę na dupie i w jakim języku piszę. Koniec tematu o patriotyzmie, dumie narodowej, tym kto walczył o ten kraj, a kto nie. To nie ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze. Bo już wymotuję tym że w prawie kazdym FPSsie gramy hamerykańcem i ratujemy hamerykę zaatakowaną przez tych "złych"(najczesciej to Ruscy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 15:59, LionelPL napisał:

I bardzo dobrze. Bo już wymotuję tym że w prawie kazdym FPSsie gramy hamerykańcem i ratujemy
hamerykę zaatakowaną przez tych "złych"(najczesciej to Ruscy)

Tyle, że GROM będzie jedynie frakcją w multi, single będzie się raczej opierał na działaniach Tier 1 (czyli USA).
Co do "tych złych" - aż dziw mnie bierze, że prawie w ogóle nie bierze się pod uwagę Chińczyków (wiem o BF2, ale to było dawno), tylko powtarza się Rosja czy Arabowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 16:41, Lisun napisał:

Co do "tych złych" - aż dziw mnie bierze, że prawie w ogóle nie bierze się
pod uwagę Chińczyków (wiem o BF2, ale to było dawno), tylko powtarza się Rosja czy Arabowie.

Chinole są np. w "Operation Flashpoint: Dragon Rising" oraz w "Operation Flashpoint: Red River". Obie gry są teraz do kupienia za grosze jakby był ktoś zainteresowany. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować