Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórca Medal of Honor: Warfighter zdradza dlaczego w grze znalazł się GROM

29 postów w tym temacie

Najpopularniejszym schematem w grach jest przekonanie o tym, że amerykanie to ci dobrzy, którzy ratują wszystkich i wszystko. Niech zrobią grę, w której pokażą prawdziwe oblicze wojny secesyjnej to się dopiero wszyscy zesrają.

KamyK_84, wiem masz rację, to nie ten temat. Tylko chcę sprostować, żeby nie było jaki to ja jestem za naszym krajem, bo mnie krew zalewa jak widzę tych wszystkich co tym krajem rządzą. Chodziło mi tylko o to, że w grach mało zauważa się polaków, ciągle tylko amerykanie i brytyjczycy. Troche bym popisał, ale mi ktoś post usunie za pisanie nie na temat. Nieważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 19:27, oxygar napisał:

Niech zrobią grę, w której pokażą prawdziwe oblicze
wojny secesyjnej to się dopiero wszyscy zesrają.

Wystarczyła by gra o tym, co Amerykanie odwalali w Iraku (Abu Gharib, Haditha, Zabicie tych dziennikarzy z Reutersa itd.). Spokojnie by wystarczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Janek_Izdebski - nie obraź się ale jak uważa gen. Polko za nieudacznika to masz coś z głową, pod jego dowództwem GROM był najlepszy a i teraz pomijając samą burzę na górze polityczną rzecz jasna tylko i wyłącznie, chłopcy z samego oddziału, Ci od brudnej roboty, dalej są najlepsi. A to że GROM jest to mnie nawet cieszy chociaż wolałbym żebyśmy sami zrobili grę w stylu MofH, skoro umiemy zrobić Wiedźmina...A Amerykanie w MofH niech dalej robią Sealsa Tier 1 i inne buretowe swoje cuda grach. ja kupuje w ciemno te tytuły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miła rzecz.Aż dziw bierze, że nikt wcześniej na to nie wpadł ,aby umieścić w multi wojska z różnych państw.Czuję jednak ,że będzie to jedynie ubiór żołnierza z polską flagą na ramieniu.Obym się mylił i twórcy gry wysilili się na coś więcej w stylu przypisania broni do odpowiedniej formacji bez możliwości kustomizcji (np.GROM z karabinkiem M4 byłby nierealistyczny) jak i język ,którym się posługują(oczywiście polski).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 20:12, Vaderko napisał:

Janek_Izdebski - nie obraź się ale jak uważa gen. Polko za nieudacznika to masz
coś z głową, pod jego dowództwem GROM był najlepszy a i teraz pomijając samą burzę na górze
polityczną rzecz jasna tylko i wyłącznie, chłopcy z samego oddziału, Ci od brudnej roboty,
dalej są najlepsi. A to że GROM jest to mnie nawet cieszy chociaż wolałbym żebyśmy sami
zrobili grę w stylu MofH, skoro umiemy zrobić Wiedźmina...A Amerykanie w MofH niech dalej
robią Sealsa Tier 1 i inne buretowe swoje cuda grach. ja kupuje w ciemno te tytuły

To popytaj wojskowych z Akademii Obrony Narodowej w Rembertowie chociażby co sądzą o Panu pułkowniku, przepraszam teraz już generale Polko... Zresztą podobnie mówi się teraz także i o Zawadce... Przekręty przy ustawianych przetargach oraz śledztwa CBA i ABW w tej sprawie są najjaskraszym przykładem...

A GROM najlepszy był za Petelickiego oraz ministra Brochwicza. Wystarczy popytać odpowiednich ludzi, którzy coś więcej o tym wiedzą. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 20:12, Vaderko napisał:

Janek_Izdebski - nie obraź się ale jak uważa gen. Polko za nieudacznika to masz
coś z głową, pod jego dowództwem GROM był najlepszy a i teraz pomijając samą burzę na górze
polityczną rzecz jasna tylko i wyłącznie, chłopcy z samego oddziału, Ci od brudnej roboty,
dalej są najlepsi. A to że GROM jest to mnie nawet cieszy chociaż wolałbym żebyśmy sami
zrobili grę w stylu MofH, skoro umiemy zrobić Wiedźmina...A Amerykanie w MofH niech dalej
robią Sealsa Tier 1 i inne buretowe swoje cuda grach. ja kupuje w ciemno te tytuły

To popytaj wojskowych z Akademii Obrony Narodowej w Rembertowie chociażby co sądzą o Panu pułkowniku, przepraszam teraz już generale Polko... Zresztą podobnie mówi się teraz także i o Zawadce... Przekręty przy ustawianych przetargach oraz śledztwa CBA i ABW w tej sprawie są najjaskraszym przykładem...

A GROM najlepszy był za Petelickiego oraz ministra Brochwicza. Wystarczy popytać odpowiednich ludzi, którzy coś więcej o tym wiedzą. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło jest pograć swoją drużyną :D jaka ona by nie była. Takie rzeczy przyciągają graczy i cieszą, miło ze strony EA, że to dostrzega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować