Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed III z odświeżonym HUD-em - zobacz go na screenach!

19 postów w tym temacie

Adam Berlik

Do sieci wyciekły screeny z gry Assassin's Creed III prezentujące ujęcia z właściwej rozgrywki, co oznacza, że możemy na nich zobaczyć zmodyfikowany HUD. Warto również nadmienić, że jakość obrazków nie powala na kolana.

Przeczytaj cały tekst "Assassin's Creed III z odświeżonym HUD-em - zobacz go na screenach!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny HUD tylko, żeby było pokazane ile metrów jest do danego celu tak samo jak było to w poprzednich częściach, ale tak patrząc są to dopiero pierwsze screeny bez żadnych przeróbek i obróbek, prosto z gry a nie zmodyfikowane screeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie cieszy że w końcu ten Assassin nie będzie się wyróżniał pośród tłumu. Bedzie niczym Tommy Lee Jones w ściganym ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak... po tym co widzę to właśnie ich "innowacje" mogą wyjść bokiem. Duże bitwy i zabójca chodzący między żołnierzami od tak po środku... nie kupię tego, choć to nie jest tak że skreślam totalnie. Po prostu nie podoba mi się cały pomysł na ACIII. To nie jest też tak, że chcę bardzo AC w Azji i teraz będę bojkotował każdy inny pomysł. Po prostu z tego co widzę jest to... nie za fajne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhem...
TO NIE SĄ SCREENY.
To są przechwycone klatki z filmu z rozgrywki, który pokazywany był na PAX East. Filmu, który rzekomo był nagrywany na wersji gry sprzed dwóch lat, a więc pre-alphy. Ubi samo powiedziało, że pierwsza grywalna wersja (czyli po prostu alfa) powstała parę tygodni temu - niedługo po oficjalnym ogłoszeniu AC3. Zatem, jeżeli ktokolwiek chce wyciągać wnioski co do jakości oprawy graficznej gry w dniu premiery na podstawie powyższych (ohydnych, tak przy okazji - spójrzcie na liście na ostatnim i na tekstury na żołnierzu leżącym u dołu ekranu na drugim, fuj. Z kolei model Connora wygląda już ładnie) klatek, niech weźmie to pod uwagę.
Już, już, uspokoiłem się.
Nota bene, skoro skądś mamy przechwycone klatki (i to więcej, niż te 4, widziałem jeszcze przynajmniej 2), co samo wydaje się niesamowicie dziwne, jako że na PAX ludzie stai w "sali kinowej" ok. 10x10m i nie mieli żadnego dostępu do komputerów z grą, to czemu jeszcze nie wyciekł sam film? Szukałem po najmroczniejszych zakamarkach Sieci i nic nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 20:04, Muradin_07 napisał:

Tak... po tym co widzę to właśnie ich "innowacje" mogą wyjść bokiem. Duże bitwy i zabójca
chodzący między żołnierzami od tak po środku... nie kupię tego, choć to nie jest tak
że skreślam totalnie. Po prostu nie podoba mi się cały pomysł na ACIII. To nie jest też
tak, że chcę bardzo AC w Azji i teraz będę bojkotował każdy inny pomysł. Po prostu z
tego co widzę jest to... nie za fajne...

Obejrzyj film "Patriota" z Melem Gibsonem. Potem zagraj w AC2. Następnie znów obejrzyj "Patriotę" i pomyśl, że postać grana przez Mela Gibsona będzie miała krew Indianina i będzie Asasynem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie skreślam tego do końca. Ale z tego co widzę teraz wygląda to dosyć średnio, nawet jeżeli to jest pre-alpha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować