Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy Dante to terrorysta i... zboczeniec? Przekonacie się o tym sami oglądając najświeższy klip z gry DmC Devil May Cry!

19 postów w tym temacie

Czyli Dante za młodu był amerykańskim emo zbuntowanym dzieciakiem. Do tego moce, jakaś hot licealistka do wyrwania, główny zły do pokonania, i mamy przepis na ekranizacje gry. Co gorsza to się sprzeda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 11:01, zgrzyt napisał:

Czyli Dante za młodu był amerykańskim emo zbuntowanym dzieciakiem. Do tego moce, jakaś
hot licealistka do wyrwania, główny zły do pokonania, i mamy przepis na ekranizacje gry.
Co gorsza to się sprzeda :/

Fanem DMC nie jestem, ale zgadzam się z powyższym. Plus dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leczcie się ludzie. Co za owczy pęd i powtarzanie byle czego... Z której strony koleś z tego trailera jest "emo" i "dzieciak"? A oryginalny Dante to niby nie był zbuntowany? :P Jezusie....

Mi się podoba. Hejters gona hejt oczywiście... Ale nawet walka przypomina stare DMC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w DMC 3 to Dante nie wyglądał... jak "dzieciaczek"... na to "hejterzy" nie patrzą :) Oczywiście popieram to co powiedziałeś.

Powiem szczerze, że spodziewałem się gorszego wyglądu i właśnie takiego "emo". Tutaj się okazuje że to jest młody Dante, który jeszcze nie ma białej czupryny. Nadal ma wszystko i wszystkich w głębokim poważaniu, a przy okazji rozwala wszystko dookoła bez zastanowienia. Dlatego nowy DMC będzie fajny i mi się podoba. Mam tylko nadzieję, że Capcom nie wpadnie na pomysł z DLC na płycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Muradin - Właśnie chodzi mi o to, że to już jest zupełnie inna morda niż ta z pierwszego obrazka, który wywołał taką burzę. Poza tym grałem we wszystkie DMC i wiem, że Dante zawsze był zbuntowanym i mającym wszystko w d**pie pyskatym młodzieńcem :f

@Lfdcaron - Oglądaj ze zrozumieniem. To propaganda, facet w TV opowiada, że Dante to taki zwyrodnialec, żeby nastawić przeciw niemu opinię publiczną, no rany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 11:01, zgrzyt napisał:

Czyli Dante za młodu był amerykańskim emo zbuntowanym dzieciakiem. Do tego moce, jakaś
hot licealistka do wyrwania, główny zły do pokonania, i mamy przepis na ekranizacje gry.
Co gorsza to się sprzeda :/


Wyglada jak Hayden Christensen. Możliwe że jakiś "reżyser" wpadnie na zrobienie filmu o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż taki tępy nie jestem, to o spaniu na golasa było pisane dla żartu.

@Muradin_07:

Dnia 10.04.2012 o 11:37, Zdenio napisał:

młody Dante, który jeszcze nie ma białej czupryny

Którą miał mieć od urodzenia...

Dnia 10.04.2012 o 11:37, Zdenio napisał:

Mam tylko nadzieję, że Capcom nie wpadnie na pomysł z DLC na płycie...

Trzeba pewnie będzie osobno dopłacić za tryb Krwawego Pałacu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 11:37, Sanders-sama napisał:

Wyglada jak Hayden Christensen. Możliwe że jakiś "reżyser" wpadnie na zrobienie filmu
o tym...


Nie kuś, bo jeszcze tak ktoś stwierdzi, że dobry pomysł... a wtedy hejterzy to nie dadzą żyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 11:22, Moooras napisał:

Nie wątpię, że to będzie dobra gra, ale to nie DMC niestety :( Niech nazwą to inaczej
i nie będzie problemu

Podobnie jak HvI to nie Heroes, Hitman: Absolution to nie Hitman, itp. Dajcie spokój. Swoją drogą fanboye mają jakiś fetysz na włosy. Max Payne ogolony na łyso - nie ten Max. Dante przycięty i przefarbowany - nie ten Dante. To jak ja obetnę się na łyso, albo przefarbuję włosy na seledynowo (tak mi się podoba) to stracę osobowość?

Dnia 10.04.2012 o 11:22, Moooras napisał:

W którym miejscu Dante to zboczeniec bo chyba mi coś uciekło?

Facet w telewizji to mówi.

Co do wyglądu, to równie dobrze mógłby być punkiem (przypominam, że esencją punka nie jest kolorowy irokez obowiązkowo u każdego), albo kimkolwiek innym. No, może oprócz rasta i drecha.

Tylko jak on wskoczył w koszulkę w locie? Też tak chcę, szybciej będzie mi schodziło ubieranie się na studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować