Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Capcom zapowiada Lost Planet 3. Jest pierwszy zwiastun

15 postów w tym temacie

Kacper Matuszewski

Capcom zapowiedziało, że w 2013 roku na rynku ukaże się Lost Planet 3 - kolejna odsłona trzecioosobowej strzelanki w śnieżnej scenerii. Przy okazji tej zapowiedzi wydawca zaprezentował pierwszy zwiastun gry.

Przeczytaj cały tekst "Capcom zapowiada Lost Planet 3. Jest pierwszy zwiastun" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spark Unlimited - autor takich hitów jak Turning Point: Fall of Liberty czy Legendary... Przy odrobinie dobrej woli może wyciągną średnią ocen z recenzji na poziomie 57% albo nawet 60%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 15:40, Henrar napisał:

Warto obadać jedynkę czy lepiej unikać tej serii?

Warto. Mi osobiście jedynka bardzo się podobała, z resztą została też całkiem dobrze przyjęta przez recenzentów.
W dwójkę nie grałem, ale z tego co wiem, chyba nieco słabsza od jedynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi może powiedzieć dlaczego Capcom daje do robienia gry innym? Przecież to są ich marki. Powinny być robione przez Japończyków. A potem się dziwią, że kolejny rok na minusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 15:40, Henrar napisał:

Warto obadać jedynkę czy lepiej unikać tej serii?


Taki Serious Sam tylko ze śniegiem i w TPP - czy ja wiem, gra dość przyjemna, ale szału znowu nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ja tam słyszę: Gale. Ciekawe czy to zbieg okoliczności czy to będzie prequel?

PS A propos czapek: w LP prawie wszyscy nosili jak nie czapki to masywne czupryny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 18:08, Kreek napisał:

Taki Serious Sam tylko ze śniegiem i w TPP - czy ja wiem, gra dość przyjemna, ale szału
znowu nie robi.


No z tym to się trochę zapędziłeś... fakt, że jeden, dwa momenty są w których trzeba rąbać ile wlezie w tabun potworków. Ale do SS bym tego nie porównał. Bardziej do Armed and Dangerous, może nie humorem ale ogólnie podobne to do tego... może jeszczek kilka strzelanek TPP by się znalazło ;)

Co do trailera to mam mieszane uczucia: w jedynkę mi się grało świetnie, w dwójkę dosyć średnio... teraz wracamy znowu do zimowych scenerii... nie wiem, nie wiem... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 18:03, mic_m3 napisał:

Ktoś mi może powiedzieć dlaczego Capcom daje do robienia gry innym? Przecież to są ich
marki. Powinny być robione przez Japończyków. A potem się dziwią, że kolejny rok na minusie.

Jest wiele japonskich gier zalosnie zrobionych. Ba, wiekszosc ichnich produkcji nawet nie wychodzi poza Japonie. Wychwalane pod niebiosa gry z serii Final Fantasy tez poza filmikami byly zenada. Niby historia byla OK, postaci dalo sie polubic, ale jesli sie temu przyjrzec na powaznie, to zal dupe sciska. Zobacz jak wygladaja dzisiejsze produkcje z Japonii. Chocby kolejna odslona Yakuzy. Przeciez to jest inna epoka i amatorszczyzna. Tak wiec nie ma co generalizowac. Najwazniejsza jest tak naprawde historia i mechanika rozgrywki. Jesli gameplay jest przyjemny, to mozna przymknac oko na niedorobki. A np. taki Crysis albo Far Cry. Swietna grafika i w ogole, ale nuda taka, ze mozna usnac na siedzaco.

A Capcom jest na minusie glownie dlatego, ze probuje nieustannie odcinac kupony od starych produkcji. Nie ma w nich zadnej innowacyjnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować