Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - Edycja Rozszerzona - darmowa aktualizacja na PC już dostępna do pobrania

92 postów w tym temacie

Adam Berlik

Zgodnie z obietnicą firma CD Projekt udostępniła znaczną część aktualizacji do gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - reszta zostanie wydana w dniu premiery Edycji Rozszerzonej.

Przeczytaj cały tekst "Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - Edycja Rozszerzona - rozpocznij pobieranie aktualizacji już dziś" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PITBULL bedziesz musial przejsc odnowa...Bo wszystkie nowe rzeczy sa w 3 akcie.Jest wyjscie, jezeli masz stare savy zachowane, lub sobie takowe sciagniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 11:05, Sanders-sama napisał:

Nie pali mi się jakoś do zagrania 3 raz... Poczekam aż wyjdzie pełen patch i nie zawalone
serwery, potem ściągnę.


Serwery nie są zawalone, działa wszystko bardzo dobrze, aż jestem zaskoczony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 11:39, Henrar napisał:

300MB zostaje do pobrania na dzień premiery? Czy mi się tylko wydaje, czy znowu będzie
problem z serwerami?


Patrząc na szybkość i łatwość pobierania tego rozszerzenia w tej chwili wątpię by w dzień premiery wystąpiły jakieś problemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 11:49, Isildur napisał:

Patrząc na szybkość i łatwość pobierania tego rozszerzenia w tej chwili wątpię by w dzień
premiery wystąpiły jakieś problemy :)

Jednego nie wziąłeś pod uwagę. Dochodzi południe, jest środek tygodnia więc nie wszyscy mają dostęp do kompa z grami. Ja mam o tyle dobrze, że do pracy biorę laptopa i tam ściągam co chcę. Jest szybszy od mojego domowego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Niestety nie można pobrać plików. Sprawdź połączenie z internetem bla bla bla wtf? Nic mi nie blokuje pobierania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 11:49, Janek_Izdebski napisał:

Czy wersja pudełkowa "Edycji Rozszerzonej" na PC to exclusive do nabycia tylko na Gram.pl?
Ktoś wie może? Dzięki.

Podepnę się - czy ta wersja będzie zawierała wszystko to co podstawowa (gadżety, soundtrack itp.)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 11:49, TobiAlex napisał:

Sanders-sama przecież to jest w zasadzie pełen patch. Mało tego, w chwili obecnej pobiera
u mnie z prędkością 1.9MB/s

poczekaj do wieczora albo do 16:00 wtedy pogadamy jak co niektórzy mają za transfer XD ja 16 min. temu zacząłem pobierać dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować