Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - Edycja Rozszerzona - darmowa aktualizacja na PC już dostępna do pobrania

92 postów w tym temacie

Jakieś info czy doczekamy się tego patcha w wersji pudełkowej za jakąś niewielką cenę, tak jak to miało miejsce przypadku pierwszego Wiedźmina?
Pobranie 10gb wielkim problemem nie jest ale chcialbym miec to na plytce (a że nagrywarki Blu-ray nie mam) to nie pogardzilbym posiadaniem tego w wersji "twardej" którą mógłbym dołączyć do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 15:23, Jarden napisał:

Jakieś info czy doczekamy się tego patcha w wersji pudełkowej za jakąś niewielką cenę,
tak jak to miało miejsce przypadku pierwszego Wiedźmina?
Pobranie 10gb wielkim problemem nie jest ale chcialbym miec to na plytce (a że nagrywarki
Blu-ray nie mam) to nie pogardzilbym posiadaniem tego w wersji "twardej" którą mógłbym
dołączyć do gry.


Pytałem o to samo, to skierowali mnie do sklepu gram.pl po wersję rozszerzoną. Także nie wiem, czy w ogóle jest przewidziana. Na chwilę obecną jest plan zrobienia z tego iso i podzielenia na 2-3 płyty.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 15:37, Sanders-sama napisał:

My Polacy musimy ciągle na coś marudzić... A to za drogie, a to za dużo. Czas skołowć
sobie lepszy internet a nie marudzić jak ma się neostradę :-)


Dokładnie. Aż strach pomyśleć co by się działo gdyby te 10 giga nie było darmowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 15:26, maniekk napisał:

Pytałem o to samo, to skierowali mnie do sklepu gram.pl po wersję rozszerzoną. Także
nie wiem, czy w ogóle jest przewidziana. Na chwilę obecną jest plan zrobienia z tego
iso i podzielenia na 2-3 płyty.


To kicha, mialem nadzieję chociażby na samą płytkę z patchem:/
Szczerze mówiąc nie bardzo mi się chce kupować poraz drugi Wieśka, tym bardziej ze się na EK wykosztowałem przed premierą.
Tak czy inaczej dzieki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 15:48, Jarden napisał:

To kicha, mialem nadzieję chociażby na samą płytkę z patchem:/
Szczerze mówiąc nie bardzo mi się chce kupować poraz drugi Wieśka, tym bardziej ze się
na EK wykosztowałem przed premierą.
Tak czy inaczej dzieki za info.


Proszę bardzo.
Swoją drogą teraz mam nauczkę i jeśli będzie Wiedźmin 3 to poczekam aż wydadzą go w wersji rozszerzonej i wtedy kupię. Ehh, a tak przydałoby się miec to na jednej płytce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2012 o 15:57, maniekk napisał:

Proszę bardzo.
Swoją drogą teraz mam nauczkę i jeśli będzie Wiedźmin 3 to poczekam aż wydadzą go w wersji
rozszerzonej i wtedy kupię. Ehh, a tak przydałoby się miec to na jednej płytce.

Ale marudzenie ...
Piszesz, ze nie potrzebujesz patcha na dysku twardym bo żadko grasz w W2, w takim razie po co Ci on na plytce?
jak dla mnie to jest to robienie z igły wideł ... ale polak na wszystko musi narzekać
dodam jeszcze, że chyba nie ma gier idealnych, gier, ktore nie wymagałyby patchy po premierze - ba, nawet uznawany za najlepszą grę ub. roku TEDV Skyrim ciągle potrzebuje patchy a owe patche, oprócz naprawy błędów i bugów, dodają nowe błędy, nie wspominajac już o tym, ze gra ciągle się wiesza ( przynajmniej u mnie ) co zabija przyjemność z rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 16:22, lis_23 napisał:

Ale marudzenie ...
Piszesz, ze nie potrzebujesz patcha na dysku twardym bo żadko grasz w W2, w takim razie
po co Ci on na plytce?
jak dla mnie to jest to robienie z igły wideł ... ale polak na wszystko musi narzekać
dodam jeszcze, że chyba nie ma gier idealnych, gier, ktore nie wymagałyby patchy po premierze
- ba, nawet uznawany za najlepszą grę ub. roku TEDV Skyrim ciągle potrzebuje patchy a
owe patche, oprócz naprawy błędów i bugów, dodają nowe błędy, nie wspominajac już o tym,
ze gra ciągle się wiesza ( przynajmniej u mnie ) co zabija przyjemność z rozgrywki.


Bo jak mi się w końcu zachce po roku czy dwóch, to nie mam zamiaru specjalnie kisić 10GB na dysku. Tak mam mały dysk, dlatego chcę mieć na płytce, to jakaś zbrodnia?
Mam nadzieję, że się nie czepiasz, bo wyraziłem swoją opinię, iż przydałoby się coś takiego jak w pierwszym Wiedźminie? bo obrażam tym fanów gry?
To takie trochę na siłę, czepianie się.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Git i szafa gra.
CD project Red pokazuje jak powinno się traktować graczy. Wszystko za darmo i to jeszcze tydzień przed można ściągnąć sobie aktualziację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 12:06, The_Gray_Fox napisał:

10gb to morderstwo ^^ jak ktoś ma wolnego neta to będzie pobierać z 3-5 dni dlatego lepiej
se kupić Mroczną Edycję na xboxa 360 wtedy nie trzeba się użerać z aktualizowaniem gry
na blaszaka bo te 10gb to masakra dla posiadaczy neta wolnego.


Powiem ci, że akurat aktualizacja bardzo szybko się sciąga.A platforma nie ma nic tu do rzeczy.Tak czy siak na x-klocku też będzieś musiał sciągać aktualizacje, która pewnie będzie ważyła tyle samo;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bzdura panie, bzdura. Łatka doprowadza wersję pctową do tej, która pojawi się 17 kwietnia na xklocku.

Mi aktualizacja już się ściągnęła, czekam do wydania pełnej wersji łatki i biorę się za ponowne przechodzenie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 18:54, LESZ3u napisał:

Bzdura panie, bzdura. Łatka doprowadza wersję pctową do tej, która pojawi się 17 kwietnia
na xklocku.

Mi aktualizacja już się ściągnęła, czekam do wydania pełnej wersji łatki i biorę się
za ponowne przechodzenie gry.


Sorry.Kompletnie zapomniałem, że łatka pc-towa ma zawierać te same elementy które już mają być na xklocku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 15:57, maniekk napisał:

Proszę bardzo.
Swoją drogą teraz mam nauczkę i jeśli będzie Wiedźmin 3 to poczekam aż wydadzą go w wersji
rozszerzonej i wtedy kupię. Ehh, a tak przydałoby się miec to na jednej płytce.


Takiego wielkiego "apdejta" masz za darmo i marudzisz. :O Gdyby jakaś inna firma odpowiadała za Wiedźmina, to dostałbyś co najwyżej płatne DLC, albo nic...

EDIT: Na jaką wersję się instaluję tą edycję rozszerzoną? Jakieś patche trzeba wcześniej ściągać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 19:33, Feallan napisał:

Takiego wielkiego "apdejta" masz za darmo i marudzisz. :O Gdyby jakaś inna firma odpowiadała
za Wiedźmina, to dostałbyś co najwyżej płatne DLC, albo nic...

EDIT: Na jaką wersję się instaluję tą edycję rozszerzoną? Jakieś patche trzeba wcześniej
ściągać?


Człowieku ja nie "marudzę", że go mam za darmo, rozumiesz to co czytasz? Gdzie napisałem, że żałuję, iż nie mogę wydać swoich pieniążków na łatkę?
Wkurza mnie tylko to, że mam do wyboru: kupienie kolejnej gry za 65 pln, albo ściągnięcie i zgranie na dvd. Brakuje mi czegoś co było w poprzedniej części: za 20 pln było pudełko i płytka.
Dlatego przy trzecim wiedźminie poczekam do wersji rozszerzonej.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 20:17, maniekk napisał:

Człowieku ja nie "marudzę", że go mam za darmo, rozumiesz to co czytasz?


Rzeczywiście nie marudzisz, że jest za darmo. Marudzisz, bo jest.

"Swoją drogą teraz mam nauczkę"

Dnia 11.04.2012 o 20:17, maniekk napisał:

Gdzie napisałem, że żałuję, iż nie mogę wydać swoich pieniążków na łatkę?


A nie wiem, skąd ty to wziąłeś w ogóle.

Dnia 11.04.2012 o 20:17, maniekk napisał:

Wkurza mnie tylko to, że mam do wyboru: kupienie kolejnej gry za 65 pln, albo ściągnięcie
i zgranie na dvd. Brakuje mi czegoś co było w poprzedniej części: za 20 pln było pudełko
i płytka.


Ale po co? Nawet argumentu "żeby ładnie na półce wyglądało" nie ma, bo to tylko płytka z patchem. To się nie opłaca nikomu, ty jesteś 20 zł do tyłu, a CDP wychodzi na zero w najlepszym wypadku.

Dnia 11.04.2012 o 20:17, maniekk napisał:

Dlatego przy trzecim wiedźminie poczekam do wersji rozszerzonej.


Jak chcesz. Ja tam wolę po prostu grać w to co mam, a nie czekać na nie wiadomo co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 15:57, maniekk napisał:

Swoją drogą teraz mam nauczkę i jeśli będzie Wiedźmin 3 to poczekam aż wydadzą go w wersji
rozszerzonej i wtedy kupię. Ehh, a tak przydałoby się miec to na jednej płytce.


Może jak ponarzekamy i zaspamujemy maile CDP i gram.pl to nam umożliwią zakup (bo na darmochę nie licze) płytki/płytek z patchem:P
Mógłbym powiedzieć to samo ale znam siebie i wiem że bym tego postanowienia na dotrzymał:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można ściągnąć u znajomego, co ma lepszego neta, albo po prostu czekać... ludzie! Narzekacie, ale inna firma dałaby ten DLC jako 10 osobnych dodatków po 5$ każdy...
Płać za dodatkową zawartość - źle
Miej obficie sytą zawartość dodatkową za darmo - JESZCZE GORZEJ
brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować