Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - Edycja Rozszerzona - darmowa aktualizacja na PC już dostępna do pobrania

92 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2012 o 02:20, mistrzgry napisał:

Mam pytanie... czy jak pobiorę ten patch to da się go zainstalować czy trzeba czekać
do 17 na pozostałe pliki?

trzeba czekać, niestety, na przysłowiowe 50 megabajtów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pobrałem pre-patch edycji rozszerzonej :) Czas operacyjny 2 godziny na 10,2 GB danych jest ok :) ...3 razy w trakcie pobierania przerwało mi połączenie ale na szczęście była opcja wznowienia pobierania - jakby nie było to bym się @#@!!!!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale ja po wejściu na ich stronę otrzymuję komunikat (wyświetlany na ich stronie): "Brak dostępu do strony". Trzeba zrobić jakiś myk, czy po prostu skończył się czas dobroci CDP?
EDIT: już nieważne, przypomniałem sobie że ostatnio wpisałem przypadkowo datę urodzenia 2012, i to pewnie dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 15:19, morgan_pl napisał:

No dobra, ale ja po wejściu na ich stronę otrzymuję komunikat (wyświetlany na ich stronie):
"Brak dostępu do strony". Trzeba zrobić jakiś myk, czy po prostu skończył się czas dobroci
CDP?


Wyczyść ciasteczka w przeglądarce bo strona działa bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra a której godz. dokładnie wersja finalna patch''a będzie dostępna??

Praktycznie jedyne marudzenie nie jest oto, że rozmiar za duży bo 10 GB patch zajmuje. Tylko każdy licytuje się kto ma gorsze łącze !! ROTFL XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 16:11, Numenpl napisał:

dobra a której godz. dokładnie wersja finalna patch''a będzie dostępna??


Pewnie od północy a może Redzi zrobią niespodziankę i wcześniej udostępnią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przenosić do innych folderów czyli mam domyslnie to 10GB ściągać na C:/Downloads???? ja na C mam 6GB wolnego wiec mam teraz się męczyc? Czy coś zle zrozumiałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 16:52, Ziemas napisał:

Nie przenosić do innych folderów czyli mam domyslnie to 10GB ściągać na C:/Downloads????
ja na C mam 6GB wolnego wiec mam teraz się męczyc? Czy coś zle zrozumiałem


Możesz wybrać dowolną ścieżkę zapisu plików, sęk w tym, byś po ewentualnym ponownym uruchomieniu programu umożliwiającego pobieranie składników patcha wskazał mu ten sam katalog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować