Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jaki będzie nowy Warhammer 40,000: Dark Millennium Online?

15 postów w tym temacie

"Jaki będzie nowy Warhammer 40,000: Dark Millennium Online?"
Pierwsze co mi przyszło na myśl: Nie będzie online :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MMO w uniwersum Warhammera 40k było by fajne , lecz zmieszczenie całej akcji na jednej planecie moim skromnym zdaniem nie jest realne ani wiarygodne , nie grałem nigdy w figurkowy pierwowzór ale za to przeczytałem kilka nowel i zakochałem się w opisanym świecie i zwykle nie chodzi tylko o jedną planetę ale o cały sektor .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje zainteresowanie tym tytułem wzrosło znacznie bardziej od chwili ogłoszenia, że ta gra nie będzie MMO ;]

A kolejne informacje tylko potwierdzają, że może wyjść udana gra w moim ukochanym uniwersum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jeśli spodobał ci się Space Marine, pokochasz i Dark Millennium Online",

To zdanie sprawiło, że na pewno nie kupię tego tytułu.

Space Marine było bezmyślną sieczką, pozbawioną sensu i fabuły grą akcji, która nawet dobrze nie oddawała realiów WH40K. Jeżeli Dark Millenium ma iść w jego ślady, to dziękuję, postoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 13:01, Cebul86 napisał:

"Jeśli spodobał ci się Space Marine, pokochasz i Dark Millennium Online",

To zdanie sprawiło, że na pewno nie kupię tego tytułu.


Mam dokładnie tak samo. Space Marine było jedną z niewielu gier, które tak mnie znudziły, że po kilku godzinach wywaliłem go z dysku i nawet przez sekunde nie myślałem, by spróbować dać jej szansę. Bezmózga, monotonna jak cholera sieka, stworzona bez żadnego pomysłu, z denną fabułą i masą bugów. Jeżeli W4kO ma być podobne, to wiem, by trzymać się od niego jak najdalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Space Marine nie jest taki zły :d...prawdę mówiąc jest fajny jeśli mówimy o samym gameplayu.
Fakt że fabuła nie wymiatała, ale Dark Milenium na 100% będzie miał inną, lepszą.
Tylko właśnie mnie zastanawia czy efektywnie uda im się zmienić ten MMO gameplay na taki z gry akcji z prawdziwego zdarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć tylko nadzieję, że w DM będzie wszystkiego więcej i lepiej niż w Space Marine. Obie gry mają ze sobą mnóstwo wspólnego. Bo choć studia są różne to łączy je bardzo wiele aspektów. Najważniejszy z nich to silnik graficzny. W obu tych produkcjach jest taki sam, a właściwie to silnik Darksiders. Więc o widowiskowość się nie martwię, ludzie z Vigil są bardzo utalentowani i wiem, że mogą zrobić świetną grę. Obawiam się jednak, że mogą zmarnować ten potencjał, choć bardzo bym chciał żeby tak się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli celem wypowiedzi pana Bilsona było uspokojenie fanów zaniepokojonych wieściami o dość diametralnej zmianie charakteru WH40K: Millenium, to obawiam się, że celu nie udało się osiągnąć. Nie ukrywam, że porównanie do Space Marine - gry, która po demie rozczarowała i znudziła mnie tak bardzo, że nie wyłożyłem kasy na pełną wersję - raczej nie pozwala mi z optymizmem patrzeć w przyszłość. Pozostaje czekać i trzymać kciuki w nadzei, że jednak wyjdzie z tego coś przyzwoitego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety Space Marine ciezko nazwac dobra gra, ale dla odmozdzenia mozna sobie posiekac z kumplem. Brakuje mi jakiegos mrocznego RPG w tym systemie, cos w klimacie Space Hulka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 15:00, Trolowarzysz napisał:

"Powodem jest mnóstwo innowacji znajdujących się w grze. Dla przykładu, mechanika strzelania
jest w czasie rzeczywistym, a nie w turach."

cóż za innowacja ŁAŁ !

Chodzi (a przynajmniej ja tak to odebrałem) o innowacje względem poprzedniej postaci gry - MMO.

@Berserk_666
A tu z kolei, według mnie, drugie zdanie nie odnosi się do poprzedniego, tylko mówi o tym, że nikt nie widział zawartości tej gry. Inaczej, to faktycznie wychodzi bezsens.


Projektem się na pewno zainteresuję, szczególnie, że Space Marine mi się BARDZO spodobał (głównie ze względu na dobrze oddany klimat uniwersum). Pewnie, jest przekolorowany i nastawiony na siekę, ale c''mon... jak Kosmiczny Marine ma zadanie do wykonania, to idzie po trupach obcych/heretyków, żeby je wykonać. A filozofami, to oni generalnie nie są.
Fabuła też moim zdaniem była w porządku. Ok, nie był to Planescape:Torment, ale z drugiej strony czy gra akcji o najpotężniejszych żołnierzach Imperatora musi mieć wysublimowaną fabułę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@MacJak
...ale c''mon... jak Kosmiczny Marine ma zadanie do wykonania, to idzie
po trupach obcych/heretyków, żeby je wykonać.

to jest sedno

Też mi się gra nie spodobała (znam figrukowe,książkowe,komiksowe i pctowe wydania gamesworkshop) na początku ale po czasie stwierdziłem że to ma być hack and slash więc wyszedł WZOROWO - bolter brzmi tak jak sobie zawsze wyobrażałem, plasma gun jest cudowna, troche martwi mnie wytrzymałość jednostek - wolałbym 4 razy więcej ale słabsze. Generalnie gra jest tym czym (chyba) miała być. Co do niedoszłego mmo to sądzę że właśnie dzięki temu że tyle czasu i wysiłku ładowani w ten model (MMO) wyjdzie coś fajnego po dodaniu rasowej sieczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować