Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oto najbardziej oczekiwane gry roku. Czy są wśród nich również Twoi faworyci?

34 postów w tym temacie

Lol,dostajemy poważną i zrobioną od serca grę (Bioshock Infinite) a oni chcą kolejnego AC czy futbolu. Widać,że ludzie wolą po raz dziesiąty odgrzewane mięcho,niż świeżutką,pyszną rybę.

hejting let''s start

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Risen 2
2. Mass Effect 3
3. DMC (chyba, że nie wyjdzie w tym roku)
4. Do niedawna Assassin''s Creed 3, ale nie kupię tego, jeśli te paździochy nie dadzą sterowania mychą i klawą! W związku z tym tutaj ląduje Tomb Raider.
5. Niezapowiedziana gra Quantic Dream. A jeśli nie wyjdzie w tym roku to "Diabolo, numer czy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na GHOST RECON:FUTURE SOLDIE, nowy Assassin Creed tylko Single player mnie interesuje bo multi znowu zrobią tak jak zawsze.
Bym pograł w jakąś grę strażacką gdzie jest się strażakiem kamera z oczu bohatera i musimy jak najszybciej wsiąść do pojazdu, jak najszybciej wejść na drabine i ratować ludzi, niesiemy dziecko idziemy do wyjśćia a tu nagle się zawala sufit na przejsćiu i musimy szukać innej drogi. Liczy się jak najszybszy czas wykonania misji,ile ludzi udało nam się uratować i tak dalej. I na końcu najtrudniejsza misja uratować swoją rodzinę z płonącego budynku. I taki ending że uratował swoją rodzine ale sam spłonął w ogniu, i wkońcu bym był zadowolony że wkońcu jakiś smutny ending xD no i grafa musi być dobra żeby się bardziej wkręcić w grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie zdecydowanie na pierwszym miejscu Bioshock: Infinite. Poza tym Dark Souls na PC i D3. Jest jeszcze kilka tytułów w ktore pewnie zagram, ale wiekszego cisnienia na nie nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze kazdy oczekuje czegos innego, ale Darksiders 2 zapowiada sie bardzo dobrze i jest to obecnie moj numer 1. Dalej DMC, Bioshock Infinite, i licze bardzo na Castlevania Lords of Shadow 2 o ktorej zaczyna sie mowic.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Pomyślmy. W tym roku muszę sprawdzić:

- Diablo III
- Guild Wars 2
- Risen 2
- Max Payne 3
- Assassin''s Creed III
- Fifa 13
- Bioshock: Infinite
- Hitman: Absolution

Reszta to dla mnie ciekawostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować