Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Limitowana Resident Evil 6 będzie kosztować ponad 4 tysiące złotych!

39 postów w tym temacie

Dnia 11.04.2012 o 16:00, MisticGohan_MODED napisał:

A myślałem ,że tylko Blizzard ma takie wygórowane ceny xp


Pewnie, CE Diablo 350zł a GW 500zł... kto tu ma wygórowane ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phi, jak zobaczyłem obrazek to myślałem, że będą dodawać dmuchaną lalę Leona. A tak nic specjalnego, mogliby słoik Uroborosa za taką cenę dorzucić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie idiotyzm, ale znając skośnookich, to na długo przed premierą wszystkie kolekcjonerki rozejdą się co do sztuki. A propos tego przebijania się na ceny - za ok. 600-800 zł można mieć ramoneskę czy inną porządną kurtkę z grubej motocyklowej skóry. Chyba, że ktoś lubi wiejski lans na metki znanych producentów, to za tę cenę nie dostanie nawet podszewki. :P
I w ogóle - 30 godzin potrzebne na ukończenie gry? Ciężko mi w to uwierzyć. RE5 przeszedłem za pierwszy razem ( w singlu ) w jakieś 10 godzin zaglądając do każdego kąta i ucząc się gry. Później już w ok. 7-8, by grając on-line ze znajomą zejść do poniżej 4 godzin na veteranie. Residenty nigdy nie były długie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, ale to jest Edycja Limitowana kurtki do której dodają grę jako gadżet, czy odwrotnie ? Bo dawno już nie słyszałem o dodatku który cenowo przewyższa podstawowy produkt 40 krotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 16:11, maniekk napisał:

A tu się okaże, że to co prawda skóra, ale syntetyczna i do tego niezbyt ciekawie wyglądająca
;) no ale nosił ją Leon:)

Kiedyś w jakimś sklepie internetowym dla ludzi zajmujących się LARP'' ami replikę kurtki
jaką nosił Wolverine w X-men, cena około 300 $.

Ta. To by wyszło dużo taniej. Poza tym syntetyki to dno. Po pierwsze szybko się niszczą. Mam spororzeczy ze skóry mających lata i nic. Miałem torbę (i to dobrej firmy), etui na telefon (kiepskiej firmy) i na okulary przeciwsłoneczne (też dobrej firmy) z syntetyków. Etui pobiło rekord wytrzymując rok, ale to dla tego, że rzadko je używałem. Poza tym nawet sprzedawcy przyznają, że syntetyki są mniej trwałe (zaznaczają, że pielęgnacja przedłuża trwałość, ale pielęgnacja prawdziwe skóry też to robi). Po drugie (kwestia "ekologiczna") syntetyki przy mniejszej trwałości rozkładają się wolniej. Kiedyś obliczyłem jaka byłaby różnica w ilości odpadów w danym momencie po iluśtam latach, gdyby wszyscy nosili kurtki z prawdziwej skóry (i mieli tylko 1 w danym czasie), a identyczną sytuacją z kurtkami ze sztucznej skóry.

Dnia 11.04.2012 o 16:11, maniekk napisał:

Nie chce wam nic mówić ale uszycie skórzanej kurtki ( z prawdziwej skóry), która jest
gruba i uszyta na miarę to koszt do 2500zł. Żadne hilfingiery, gucie i gabany bo tutaj
znaczek tylko kosztuje. Prawdziwa ręczna kuśnierska robota.

I to za wyrób seryjny. Tu masz limitowaną. Tylko czy to jest zakup gry, czy kurtki? Bo w sumie kupiłbym kurtkę, gdyby nie to, że już mam jedną porządną i to, że ostatnio musiałem szarpnąć się na kompa., bo fajna. A grę można odsprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 15:39, SarenkaB napisał:

Chciał bym więcej takich edycji. Najlepiej zwykła edycje, edycja kolekcjonerska(figurki,
soundtrack, standard w dzisiejszych kolekcjonerkach) a na końcu coś na prawdę ekskluzywnego
i drogiego.

To idź do centrum handlowego, poszukaj jakiegoś droższego sklepu i sobie coś kup. Apotem idź do sklepu z grami i kup grę. Na jedno wyjdzie.
P.S. Co do drogich rzeczy to widziałem figurkę Jokera naturalnych rozmiarów za 6,5 tysięcy. To miałoby większy sens.

Dnia 11.04.2012 o 15:39, SarenkaB napisał:

> Za 4 kawałki to można naprawdę luksusową kurtkę skórzaną sobie sprawić :P Co za
bezsens
> :P
Chyba w lumpeksie. Od 4K zaczynaja sie kurtki u Hilfigera, a oni maja tanie (jak na skore).
Osobiscie uwazam ze tyle pieniedzy za lach to przegiecie, ale nie zmienia to faktu, ze
skorzane kurtki sa bardzo drogie.

Zależy jak liczyć. Po zsumowaniu ile się wyda na inne kurtki noszone zamiast 1 skórzanej, która wytrzymałaby znacznie dłużej to wychodzi różnie.

Dnia 11.04.2012 o 15:39, SarenkaB napisał:

Ja za swoją kurtkę skórzaną zapłaciłem 30 złotych a sam Leon by taką na pewno chciał.

Ta. I ile wytrzymała?
P.S Jak to była SKÓRZANA kurtka porządniej roboty to mi skrzydła wyrosną.

Dnia 11.04.2012 o 15:39, SarenkaB napisał:

Lepszy numer jak ktoś zamówi takie EK i dostanie kurtkę za małą/za dużą dla siebie -
co wtedy? Nie sądzę, by była możliwość przymierzenia jej przed zakupem. ;)

Wątpię, żeby można było wymienić. W końcu są limitowane. Chyba, że każdego zmierząi zrobią na zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 22:35, NemoTheEight napisał:

To idź do centrum handlowego, poszukaj jakiegoś droższego sklepu i sobie coś kup. Apotem
idź do sklepu z grami i kup grę. Na jedno wyjdzie.


Tak, tylko to ma być ekskluzywne, na tyle że nie dostaniesz tego bez gry. Dla największych(i najbogatszych?) zapaleńców.

Dnia 11.04.2012 o 22:35, NemoTheEight napisał:

P.S. Co do drogich rzeczy to widziałem figurkę Jokera naturalnych rozmiarów za 6,5 tysięcy.

Raczej standard. Moim osobistym faworytem pod tym względem jest http://www.aliensgroup.pl/2558_Fantasy_Star_Wars_DARTH_VADER_BRONZE_STATUE.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja myślałem że jak w wypadku wersji rocznicowej pakiet wszystkich gier plus jakiś gadżet.
Kurtka może być fajna ale podobną na zamówienie w niższej cenie można sobie załatwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 17:02, Eilene napisał:

Juz myslalam, ze laptopa dodaja czy cos innego, a tu kurtka za niemal 4 tysiace. Zal

O cenach wypowiada se ktoś kto nie ma o nich pojęcia. Żal.

Swoją drogą nie wie ktoś, gdzie można kupić podobną? Praktyczna.. Moja ma trochę mało kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy ludzie!! skaji nie potraficie odróżnić od skóry ? XD trolololo
Przecież ta EK to przekręt roku w świecie gier będzie.
Ogólnie rzecz biorąc ludziom nieźle popadało na łby. Co następne ... sukienki od Diora ? -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>. Co następne ... sukienki od Diora

Dnia 12.04.2012 o 03:42, Braveheart napisał:

? -.-


EK gry muzycznej z autentycznymi majtkami noszonymi przez Elvisa - cena milion baksów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 01:23, NemoTheEight napisał:

> Juz myslalam, ze laptopa dodaja czy cos innego, a tu kurtka za niemal 4 tysiace.
Zal
O cenach wypowiada se ktoś kto nie ma o nich pojęcia. Żal.

Tak sie sklada, ze za 4 tysiace zloty spokojnie kupisz laptopa i to nie najgorszego, wiec kto tu sie nie zna? Oczywiscie odliczyc by trzeba sama gre i inne duperele, ale 3,5 tys zloty to i tak dobra cena. No chyba, ze chodzilo ci o laptopa dla gracza, ale nie sprecyzowalam, ze powinno dac sie odpalic gre na tymze laptopie. Lubisz obrazac innych, co?

p.s. Ja kupilam laptopa za 2 tys zloty i da sie grac w starsze tytuly np wowa czyli da sie. Poza tym to byla taka pierwsza mysl, skojarzenie, a nie pobozne zyczenie choc myszka w EK bym nie pogardzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 18:42, xDeuSx napisał:

Residenty nigdy nie były długie.


Lol,grałeś kiedyś w RE 4? Ja tą grę relaksując się przeszedłem w pełne 30 h,i nie żałuje,plus do tego 15 h za dodatkowe kampanie i Mercenaries. To był długi Resident.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To samo co wyżej, troszkę dużo.
Nie koniecznie też na każdym taka kurtka może leżeć idealnie, wiadomo różni ludzie są na świecie.
Chociaż w sumie jeśli wierzyć news''owi pojawi się tylko na japońskim rynku, pewnie i tak będą szyte na jeden standardowy rozmiar.
Taki mały żarcik (ot co) ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować