Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Barbarzyńca na nowym zwiastunie Diablo III

18 postów w tym temacie

Kacper Matuszewski

Czekacie na Diablo III? Jeśli tak, to dobrze się składa, bo do sieci trafił nowy zwiastun promujący grę. Na materiale zaprezentowany został Barbarzyńca - jedna z klas postaci, które będą dostępne w trzeciej części Diablo.

Przeczytaj cały tekst "Barbarzyńca na nowym zwiastunie Diablo III" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barbarzyńca w Diablo II był moją najmniej ulubioną postacią, nigdy nie lubiłem nim grać. Może kiedy znudzą mi się pozostałe klasy postaci w III części to rzucę okiem w wolnej chwili na barbarzyńcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To fakt barbar fajnie wymiata. Nawet w Becie można zobaczyć mały przedsmak przedsmaków :D.
Jednak jeśli chodzi o postać mele którą bedę walczył to jednak wybieram Monka :)
Czary mary pierdo lamento dystnans :D - Wizard - Zakochałem się w nim. bardzo przyjemnie się nim gra.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę wydaje mi się, że Barb jest najtrudniejszą postacią do okiełznania. No chyba że na wyższych poziomach będzie naprawdę wymiatał. Ciągle boli mnie to, że nie ma starego Necro z dwójki. Jest za to Wizek i dobrze, bo pewnie z nim spędzę najwięcej czasu po premierze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 22:05, adrenalynn napisał:

Macie refleks ;) mam nadzieję, że wysyłka będzie na czas ;p


Na stronie sklepu jest napisane, że wysyłają 14 maja. Fajnie by było gdyby wysłali dzień wcześniej to ludzie z kolekcjonerkami mieli by dostęp do gry kiedy serwery zostaną uruchomione. Nie wiem czy gram i inne sklepy nie są zmuszone prawnie z polskim dystrybutorem do wysyłki na dzień przed (tj 14.05).

Battlefielda 3, Skyrima i Mass Effecta 3 dostałem na 2-3 dni przed polską premierą, jest to troszkę inna sytucja bo w tych grach premiera w Polsce była kilka dni po światowej premierze, a z Diablo 3 premiera 15 maja jest na całym świecie.

Powiem szczerze, kupuje na gramie ze względu na wygodę i to że zawsze szybko i przed premierami dostawałem gry. Wysyłka 13 maja, tak aby otrzymać grę przed premierą w przypadku Diablo 3 była by miłym gestem i mocnym argumentem przed zmianą sklepu na konkurencje (aka muve) z czysto finansowych względów finansowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 23:35, tosz napisał:

mam nadzieję że Palladyn lub ktoś do niego podobnypojawi się w dodatkach

Już się pojawił: Monk będzie sprawował bardzo podobną rolę do Paliego, więc luzik. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 07:58, Pajonk78 napisał:

> mam nadzieję że Palladyn lub ktoś do niego podobnypojawi się w dodatkach
Już się pojawił: Monk będzie sprawował bardzo podobną rolę do Paliego, więc luzik. :P

jakoś marnie to widzę tenMonk lata w tunice zkijem w ręku gdzie mu do Palladyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 10:21, Jacor32 napisał:

zlinczujcie mnie, ale nigdy nie grałem w Diablo. to jest slasher czy co w końcu? z trailera
wygląda zajeee, no fajnie :)


Zlinczujcie mnie, ale napiszę, że to po pierwsze:

1. król Slasherów
2. to klasa sama w sobie, czyli jest Diablo i są inne slashery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 10:44, tosz napisał:

jakoś marnie to widzę tenMonk lata w tunice zkijem w ręku gdzie mu do Palladyna

Pffff... powiedział co wiedział.
http://www.youtube.com/watch?v=Te8t3UPv7yI#t=1m50s
Zawsze staraj się patrzyć i myśleć w 4 wymiarach ;-)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=738&pid=4788 [zapraszam do czytania ostatniego akapitu]
To, że Monk lata na gameplayach z kijem nie znaczy, że musisz go używać. Masz do wyboru wiele przedmiotów o fistach [kastetach dla Monka nie wspominając]. Chcesz to sobie lataj ze sztyletem/mieczem [bo można normalnie] + tarcza byle by miał dobry dmg i jakieś adds.
Wszystkie te postaci choć prezentować się mogą ładnie i efekciarsko są zbalansowane. Demon Hunter na początku był nie dorobiony ale Blizzard przeprowadził nań lekki lifting i już jest całkiem przyjemnie :)

Pozdrawiam wytrawnych diabelskich graczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować