Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Electronic Arts oficjalnie potwierdza: Crysis 3 w produkcji

32 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2012 o 14:38, Gacol08 napisał:

Znowu NY...

Spoiler

Przeciesz w 2 uratowaliśmy to zadupie i nawet był filmik na końcu jak
sprzątają bajzel po tym całym zajściu.



no to właśnie pisałem w spojlerze też; Sanders-sama po prostu źle zinterpretował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ie mogę się doczekać crysisa 3. nieukrywajmy crysis 2 jest gra ZAJEBISTĄ,lepszy od 1 pod każdym względem. bardzo dobrze opowiedziana fabuła,fenomenalna ścieżka audio(hanz zimmer daje radę),nowy york i jeszcze bardzo dobry polski dubbing. czekam z niecierpliwością na pierwsze szczegóły odnośnie 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 15:24, LionelPL napisał:

ie mogę się doczekać crysisa 3. nieukrywajmy crysis 2 jest gra ZAJEBISTĄ,lepszy od 1
pod każdym względem. bardzo dobrze opowiedziana fabuła,fenomenalna ścieżka audio(hanz
zimmer daje radę),nowy york i jeszcze bardzo dobry polski dubbing. czekam z niecierpliwością
na pierwsze szczegóły odnośnie 3


Jak dla mnie gra jest gorsza od jedynki pod prawie każdym względem ( właśnie sobie ją odświeżam po roku ), przede wszystkim nie wykorzystuje potencjału, marnuje zaletę w postaci NY i cierpi na klaustrofobię 9 brak swobody, tunelowa budowa ) - mam nadzieję, że trójka będzie bardziej przypominać jedynkę, ewentualnie zaoferuje to co najlepsze z obu wcześniejszych odsłon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 15:29, lis_23 napisał:

Jak dla mnie gra jest gorsza od jedynki pod prawie każdym względem ( właśnie sobie ją
odświeżam po roku ), przede wszystkim nie wykorzystuje potencjału, marnuje zaletę w postaci
NY i cierpi na klaustrofobię 9 brak swobody, tunelowa budowa )

A teraz wyjaśnij mi, na czym polegała niby ta swoboda w Crysisie, skoro nic tam ciekawego do roboty nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.04.2012 o 17:49, Henrar napisał:

A teraz wyjaśnij mi, na czym polegała niby ta swoboda w Crysisie, skoro nic tam ciekawego
do roboty nie było...


Zależy co dla kogo jest ciekawe
fajne tam było to, że mozna było podejść wroga jak się chce, można go było nawet ominąć, mozna było kożystać z pojazdów, z łodzi
a w dwójce?, tylko z korytarza do korytarza, ewentualnie dwa sposoby dojścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoboda byla mniej wiecej taka jak w FC2- na pierwszy rzut oka milion mozliwosci, w praktyce trzy, dwie lub jedna zasadna sciezka (z ta roznica, ze AI w FC2 bylo dosc slepe w porownaniu do C1). W sumie gdyby potyczki byly dluzsze i podbajerzone nawet fajnie by sie gralo, liniowosc dwojki w pewnym sensie pozwolila pchnac ten element do przodu, kosztem -jak wiadomo- obszaru dzialania. Pojazdy to fajna sprawa, choc dla mnie w zadnej czesci furory nie zrobily (w koncu to nie Battlefield czy Warhawk). Nie obraze sie, jesli jednak trojeczka pozwoli z nich korzystac na wieksza skale (albo chociaz jak w C1). Reszte imo powinni oprzec na C2 i formule dynamicznego, efektownego shootera. Jesli C3 mial by jednak byc pc-only to lepiej niech posluchaja fanow i wroca do korzeni ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować