Zaloguj się, aby obserwować  
Qnik3

CDA 06/06 - zapowiedź

226 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2006 o 08:30, Colidor napisał:

Recenzja GW:F będzie. Ale musisz pamiętać o czymś takim jak cykl wydawniczy. Aby recenzja weszła
do bieżącego numeru, trzeba byłoby recenzję pisać na szybko, po łębkach, po spędzeniu niewielkiego
czasu w grze. Wolisz taką recenzję, czy też tekst bedący efektem gruntownego przetestowania
gry?


Szkoda że z taką samą rzetelnością nie podchodziliście do polskiego wydania DS2. Może bym się nie naciął.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 20:22, Elwro napisał:

Black Mirror - znakomicie, moja dziewczyna i ja cierpimy ostatnio na glod przygodowek :-).

ehh... zazdroszcze CI, chciałbym miec dziewczyna która lubi sobie pograc :D
Na razie nie znam zadnej :D
---
Co do CDA - oczywiscie jak comiesiecznie bede rano w kiosku, a miła pani bedzie jeszcze przegryzac sniadanie i na moje pytanie "Jest Cd-Action" ona odmruknie mlaskaniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 20:25, Bajuj napisał:

ehh... zazdroszcze CI, chciałbym miec dziewczyna która lubi sobie pograc :D
Na razie nie znam zadnej :D

A zebys wiedzial, ze to skarb. Lubimy zwlaszcza przygodowki. Wspolne rozwiazywane zagadek cementuje związek :-)

Dawno dawno temu moja Anetka grala w Cywilizacje 1 ze swoim tata i zamilowanie do gier jej zostalo. Co dziwne, to ze ostatnio to jej, a nie mnie bardziej chce sie grac w Playboy: The Mansion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 21:13, Elwro napisał:

> ehh... zazdroszcze CI, chciałbym miec dziewczyna która lubi sobie pograc :D
> Na razie nie znam zadnej :D
A zebys wiedzial, ze to skarb. Lubimy zwlaszcza przygodowki. Wspolne rozwiazywane zagadek cementuje
związek :-)

Dawno dawno temu moja Anetka grala w Cywilizacje 1 ze swoim tata i zamilowanie do gier jej
zostalo. Co dziwne, to ze ostatnio to jej, a nie mnie bardziej chce sie grac w Playboy: The
Mansion.


pozazdroscic ;)

tak swoja droga to nawet mroczniaste te gry ;) thief :P legacy of kain :P i reszta. Ale jak co miesiac: must have! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu znakomity numer. Będzie co czytac.Co do coverka to szczególnie cieszę się na ta przygodówkę dawo już w żadną nie grałem więc pewnie spędze nad nią kilka godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2006 o 19:34, Minsc i Boo napisał:


Szkoda że z taką samą rzetelnością nie podchodziliście do polskiego wydania DS2. Może bym się
nie naciął.....


A pomyślałeś że ty i recenzent macie odmienne wrażenia z gry ze jemu sie podobała nie znaczy ze kazdmeu sie spodoba ja zanim kupie gre gram w demo oglda trailery i czytam przynajmnije 2 recenzje CDA Gamespot czaem jeszcze jakis Random :D a nie wierze na słowo jednej osobie bo to tak jakby ci powiedzial ze maluch racer jest lepszy od NFSMW a ty bys tego niegdzie nie sprawdzał tylko poleciał do sklepu i potem sie obrazał a ja bym ci powiedział ze nie amsz o co bo w moieje ocenie aluch racer jest lepszy od NFSMW pamietaj ze recenzja jest subiektywna po ta se dema i po to rozni ludzie pisza recenzje bo gdybysmy wszysycy mieli taki sma gust wystarczylaby jedna osoba piszac recenzje do wszytkiego filmow gier spektakli itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie chodzi mio "subiektywne wrażenia z gry. Chodzi mi o fakty(a raczej ich brak) zawrte w recenzji polskiej edycji DS2. Recenzent nie wspomniał o tak "drobnym szczególe" jak brak cut scenek w polskiej wersji. Dlaczego? bo zapewne recenzent nie skończył nawet pierwszego aktu gry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 14:07, Colidor napisał:

Hmmm... to może zrobimy odtąd inaczej? Wstrzyma się zapowiedzi nowych numerów, jakiekolwiek
przecieki, tak, by informacje o nowym wydaniu znalazły się równolegle z premierą kioskową?
Skończą się narzekania tych, któzy doczekać się nie mogą WIEDZĄC, co bedzie w numerze? Co Wy
na to?


Jestem przeciw - ja wiem, że to była podpucha - po co mi informacje o zawartości, gdy numer będzie już w moich łapkach? Wcześniejsze przecieki na temat zawartości czasopisma pozwalają się przygotować mentalnie na dużą dawkę nowinek, recenzji, itp. ze świata gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 20:25, Bajuj napisał:

ehh... zazdroszcze CI, chciałbym miec dziewczyna która lubi sobie pograc :D
Na razie nie znam zadnej :D


Tak i rywalizowalibyście ciągle o dostęp do komputera... - chyba, że mielibyście 2:)
Dobrze jest, gdy druga połowa ma jakiekolwiek własne zainteresowania - wówczas, gdy ona poświęca się swoim pasjom, masz czas na granie;)

Dnia 12.05.2006 o 20:25, Bajuj napisał:

Co do CDA - oczywiscie jak comiesiecznie bede rano w kiosku, a miła pani bedzie jeszcze przegryzac
sniadanie i na moje pytanie "Jest Cd-Action" ona odmruknie mlaskaniem :D


Oby tylko czegoś na CDA nie zwróciła, jak będzie Ci odpowiadała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2006 o 15:16, ShadowG napisał:

Już 15.05 a CDA nie ma...

Przeciez ma byc 16.05 czyli jutro :P
Poczytaj jeszcze raz dokładnie post Qn`ik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2006 o 15:19, Ponury rzniwiaż napisał:

A smuggler dawal jewzcze okladki:)

Fajnie fajnie a na tym dysku dodatkowym beda jakies dema??


na dysku dodatkowym bedą rozne rzeczy związane z seria Kolekcja Klasyki m.in. dema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dwie gry które według moich podejrzeń będą w CDA 07/06 :) :
Frater(ktoś mówil że gdzieś w tipsomaniaku pisało że ta gra będzie w CDA)
Thief: Deadly Shadows(był Thief 1 i 2 może więc i 3?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2006 o 18:52, mikim napisał:

dwie gry które według moich podejrzeń będą w CDA 07/06 :) :
Frater(ktoś mówil że gdzieś w tipsomaniaku pisało że ta gra będzie w CDA)
Thief: Deadly Shadows(był Thief 1 i 2 może więc i 3?)

Hehe, DS na pewno prędko nie dadzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2006 o 12:03, Qn`ik napisał:

###########################ZAWARTOŚĆ CD/DVD###################


###Pełne wersje
Legacy of Kain: Defiance
Black Mirror PL
UFO: Gniew Boga PL/[Laser Squad Nemezis]
Thief 2 [TYLKO DVD]


Czy poprawiliście spolszczenie Black Mirror? Podobno jest schrzanione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować