Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zadaj pytanie twórcom Risen 2: Mroczne Wody!

50 postów w tym temacie

Zdajecie sobie sprawę, że technologicznie - wykonanie i rodzaj animacji, mimika twarzy, wpływ na wygląd świata i interakcja z nim - zostaliście za konkurencją w tyle? Nie sądzicie, że nawet nisza, w jakiej znajdują się gry z serii Gothic i Risen, powie w końcu "dość"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Czy będzie postać w stylu, postaci z Gothica 1. Wrzód? :d <oby nie>
2. Udało wam się stworzyć jakąś postać tak charakterystyczną, by o niej nie zapomnieć? Z Gothica pamiętam większość postać. A cóż w Risenie tak dobrze ich nie zapamietałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można jeszcze dodawać pytania? Jeśli tak to:

Czy Gregorius Stalowoborody to naprawdę Greg Z gothica 2 NK ? Na wielu stronach można znaleźć opis który by na to wskazywał więc mogliby sami producenci wyjawić tą informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Risen to bardzo dobra gra w pewnych momentach można rzec że podobna do gothica II NK , lecz najbardziej interesuje mnie to czy zrobicie/zakończycie serie Gothic gdyż nie wiem co mam myśleć o bezimiennym czy on się urodził bez imienia czy zapomniał czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 11:17, Pawelp27 napisał:

najbardziej interesuje mnie to czy zrobicie/zakończycie serie Gothic

Pytania można było zadawać do 15 kwietnia, więc już "po ptokach" :)

Dnia 23.04.2012 o 11:17, Pawelp27 napisał:

nie wiem co mam myśleć o bezimiennym czy on się urodził bez imienia czy zapomniał czy co ?

Nie, nie zapomniał. Parę razy było w Gothickach tak, że Bezi chciał się przedstawić, ale rozmówca rzucał coś w stylu "Nie interesuje mnie jak się nazywasz" itp. Chodziło pewnie Piraniom o to, aby samemu sobie takie imię wymyślić lub myśleć o Bezim jako o sobie - to pozwala na lepszą identyfikację z bohaterem.

A poza tym Bezi ma na imię Bezi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować