Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jest pierwszy gameplay trailer Medal of Honor: Warfighter

41 postów w tym temacie

Dźwięk jest wspaniały, graficznie też bardzo ładnie. Jeżeli kampania będzie w stylu współczesnych Call of Duty, a multiplayer wyważony niczym ten z Battlefield 3 to biorę w ciemno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 15:59, Chaak napisał:

Bo Frostbite sam w sobie działa pod XP (patrz NFS: The Run). DICE nie chciał być w przypadku
PC ograniczany
przez DX 9.


To jak to traktować? Jest realna szansa na Windows XP w takim razie? Czy po prostu te wymagania które podałem wcześniej są wyssane z palca? Chętnie zagrałbym w MoHa, ale dla jednej gry nie będę zmieniał systemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te dodatki do Pre-orderów są wciskane na siłę. Moim zdaniem to beznadziejne, co oczywiście nie znaczy, że cała gra taka będzie, bo ona zapowiada się naprawdę ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta historia z atomówkami to powtórka z rozrywki. Podobają mi się natomiast miejscówki. Zawsze chciałem postrzelać w Bośni i Somalii ;) O ile singiel będzie w stylu poprzedniej części tylko dłuższy to bardzo chętnie kupię. Mam nadzieję, że nie zrobią z tego CoDa z absurdalnymi misjami. Liczę też na multi w stylu CS to znaczy jeden spawn na rundę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 16:30, Razron napisał:

Te dodatki do Pre-orderów są wciskane na siłę. Moim zdaniem to beznadziejne, co oczywiście
nie znaczy, że cała gra taka będzie, bo ona zapowiada się naprawdę ciekawie :)

To nie jest dodatek tylko odblokowanie jednej postaci wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 16:24, djsound napisał:

Kolejny festiwal skryptów. Równie dobrze mógłby to być zwiastun CoDa czy BFa lub 158
FPSa który jest kalką MW. Szkoda kasy.

Czy ja wiem poprzedni MoH był lepszy niż wszystgkie ostatnie CoDy i porównywalny do pierwszego MW. Także dla tych, którzy mają dość CoDa za brak rozwoju to będzie dobry tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akcja upodabnia się do tej z BF 3 i CoD''a, będzie szybko i widowiskowo, możliwe, że też spektakularnie w pewnych momentach :)

btw GROM został naniesiony na mapę świata kilkaset km na wschód od Moskwy, gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 15:38, Lerajas napisał:

Poza tym z tego co mi wiadomo, całe zamieszanie z WinXP i silnikiem frostbite 2 to nieco
naciągane jest... Z tego co wiem, konsole i tak działają na DX9


Nawet bardziej niz "nieco". BF3 jest programem 32 bitowym, a zamknieta beta na PC banglała tylko i wyłącznie na DX9 - wiec cala ta marketingowa gadanine mozna miedzy bajki włożyc.
Z MoHem sa 2 opcje: zrobią to samo co z BF3, czyli beta obslugujaca DX9 a pełna tylko 10 i 11, albo poszli po rozum do głowy i rowniez pelniak bedzie smigal na XP-eku.
Jezeli chodzi o Frostbite 2 to fizycznie nigdy nie było ku temu przeszkod - gdybym był fanem teorii spiskowych to byl powiedzial, że taka a nie inna polityke w stosunku do BF3 zawdzieczamy zmowie EA z Microsoftem i producentami kart graficznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyważanie drzwi w zwolnionym tempie? Jest.
Świat na skraju trzeciej wojny światowej? Jest
Kapitan Price? Jest
Motorówki? Są.

:O To Activision zapowiedziało MW4? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na trailerze jest wszystko czego się spodziewałem i dzięki czemu obejdę się bez nowego Medal of Honor. Bo jakoś nie mogę się oprzeć wrażeniu, że gdzieś to wszystko już (parę razy) widziałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

q..a! Co za d...l wpadł na pomysł z tym mruganiem ekranu na filmikach! Można dostać ataku epilepsji! I do tego ŻADNEGO ostrzeżenia o szybko zmieniających się obrazach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 17:44, Henrar napisał:

:O To Activision zapowiedziało MW4? :O

Nope, comrade Hater, aczkolwiek temu jest dość blisko do CoDowego stylu narracji.
Teraz zaś czekam na odpowiedź Treyarcha i potwierdzenie spekulacji o Black Ops 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 17:44, Henrar napisał:

Wyważanie drzwi w zwolnionym tempie? Jest.
Świat na skraju trzeciej wojny światowej? Jest
Kapitan Price? Jest
Motorówki? Są.

:O To Activision zapowiedziało MW4? :O


Cóż już BF3 kampanią próbował się upodobnić do COD''a a wyszedł z tego syf . No ale jak się nie ma pomysłów na fabułę i akcję to warto ściągać z dobrze sprzedającej się marki.

Chociaż to nie gra DICE może wyjdzie z tego coś dobrego (przynajmniej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 19:37, KamyK_84 napisał:

Cóż już BF3 kampanią próbował się upodobnić do COD''a a wyszedł z tego syf .

Nienienienienie.
BF3 to był Black Ops 2. Teraz mamy MW4, bo wrócił Price :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ - Lisun - DICE jedynie dało im Frostbite 2 do użycia
DICE nikomu nic nie dalo tylko EA wlada DICEm wiec rowniez silnikiem i bedzie teraz wszystko walic ja froscie oby $$ splywaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 15:40, Lisun napisał:

Czy mi się wydaje, czy w 16 sekundzie słychać "withdrawal of troops from Poland" ?


a mi sie wydaje że w 29 słychać strzały lol XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować