Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dark Souls na PC z GfWL. Gracze protestują

88 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2012 o 22:07, bobobo napisał:

Tęsknie za czasami,gdy można było pożyczać gry kumplowi...

Podziękuj graczom, że zagłosowali portfelami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 21:08, Kajmal napisał:

Z LIVEM męczyłem się przy GTAIV, BULLETSTORMIE itd.Problemy z aktualizacjami, instalacją i nie wspierane przez Microsoft.Naprawdę świetna platforma-.-


No ale ktoś kazał ci się męczyć? To tylko Twoja wina, że nie posiadasz odpowiednich umiejętności do obsługi a potem i tak zwalasz na LIVE. Wiń siebie i swoją nieudolność. Gdzie to w ogóle jest jakaś trudność. Instalujesz grę jak każdą inną, rejestrujesz się, wpisujesz serial, włączasz auto logowanie i gitara. Patche same się wyszukują więc nie problem. Wcale nie trzeba się z tym męczyć dalej. Jedyne oznaki LIVE w grze to będzie info, że zostałeś zalogowany (w tle, nic nie musisz robić) i info o zdobyciu osiągnięcia. Dużo lepsze to niż Steam.

Dnia 12.04.2012 o 21:08, Kajmal napisał:

Ta w GTA 4 i Dawn of War II użyli obu to dopiero była masakra przy uruchamianiu :D


GTA IV nie wymaga Steama a Dawn of War II dzisiaj instalowałem i odpalałem i żadnych problemów. No ale wygląda na to, że to trzeba umieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 22:23, Drazok napisał:

GfWl jest bardziej awaryjny od steama.


Pozwolę się nie zgodzić. Z LIVEm nigdy nie miałem takiej sytuacji, żeby mnie wywaliło z gry czy coś takiego. A ze Steamem to szara codzienność. Gra może się włączać szmat czasu a i tak wywali ci, żebyś spróbowałem później. A jak już uda ci się włączyć do crashe są dosyć częste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej masz inne doświadczenia.
Ja nie raz miałem problemy z odłanczaniem się GfWl w trakcie gry, przez co wywalało mnie z multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem problemy i z GFWL ( tylko w przypadku Bulletstorma ) i ze Steamem ( tutaj o wiele więcej trudności i utrudnień ) i z usługą UbiSoftu a takze z Orgin - i co?, mam w nic nie grać bo żaden system nie jest i raczej nie będzie doskonały?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem, co ludzie mają do GfWL. Kupiłem używkę GTA IV, dodatkowo dostałem konto do GfWL, lecz i tak udało mi się zarejestrować grę na swoim własnym koncie, a tego na Steamie bym nie zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 22:33, lis_23 napisał:

i co?, mam w nic nie grać bo żaden system nie jest i raczej nie będzie doskonały?.


Oczywiście, że nie. Możesz grać we wszystko ale preferować konkretnego klienta i spamować, że jest genialny :D
Jak u mnie. Steam do bani, Origin do bani, Uplay ujdzie, LIVE najlepsze co jest na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 22:34, Gumisiek2 napisał:

Nie bardzo wiem, co ludzie mają do GfWL. Kupiłem używkę GTA IV, dodatkowo dostałem konto
do GfWL, lecz i tak udało mi się zarejestrować grę na swoim własnym koncie, a tego na
Steamie bym nie zrobił.

A jaka wersja? Karton czy cyfra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.04.2012 o 22:39, kesik93 napisał:


Oczywiście, że nie. Możesz grać we wszystko ale preferować konkretnego klienta i spamować,
że jest genialny :D
Jak u mnie. Steam do bani, Origin do bani, Uplay ujdzie, LIVE najlepsze co jest na rynku.


Jak dla mnie najlepszy jest Steam ( choć z nim mam ostatnio najwięcej problemów ) ale lubię korzystać z każdej z wymienionych usług, najmniej problemow miałem z usługą Ubi ( raz lub dwa zerwało mi się połączenie z netem podczas gry w ACII ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 20:54, kesik93 napisał:

Jak nie będzie LIVE to na pewno nie kupię. Widać, że głąby nie umieją się obsługiwać
LIVEm i już rozpaczają i chcą gówniany Steam. Banda idiotów...

>szczególnie jeśli komuś zależy na osiągnięciach (łatwiej je przeglądać, jeśli
się ma Steama z opcją autologowania na kompie
)

Dobry dowcip. Jeżeli o to chodzi to LIVE jest daleko z przodu. Osiągnięcia na Steamie
i ich przeglądanie to jakaś parodia.

Może to dlatego, że jestem trochę kiepski jeśli chodzi o wyższą sztukę obsługi komputera, ale ja uważam, że kliknięcie 2 razy na ikonkę na pulpicie i wybranie gry jest łatwiejsze i wygodniejsze od włażenia na konto i szukania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 22:14, kesik93 napisał:

> Z LIVEM męczyłem się przy GTAIV, BULLETSTORMIE itd.Problemy z aktualizacjami, instalacją
i nie wspierane przez Microsoft.Naprawdę świetna platforma-.-

No ale ktoś kazał ci się męczyć? To tylko Twoja wina, że nie posiadasz odpowiednich umiejętności
do obsługi a potem i tak zwalasz na LIVE. Wiń siebie i swoją nieudolność. Gdzie to w
ogóle jest jakaś trudność. Instalujesz grę jak każdą inną, rejestrujesz się, wpisujesz
serial, włączasz auto logowanie i gitara. Patche same się wyszukują więc nie problem.
Wcale nie trzeba się z tym męczyć dalej. Jedyne oznaki LIVE w grze to będzie info, że
zostałeś zalogowany (w tle, nic nie musisz robić) i info o zdobyciu osiągnięcia. Dużo
lepsze to niż Steam.

> Ta w GTA 4 i Dawn of War II użyli obu to dopiero była masakra przy uruchamianiu
:D

GTA IV nie wymaga Steama a Dawn of War II dzisiaj instalowałem i odpalałem i żadnych
problemów. No ale wygląda na to, że to trzeba umieć.


Co ty chłopie za bzdury piszesz.To, że są problemy z aktualizacjami, albo nie raz jest problem i instalacją to moja nie umiejętność???Naprawdę dobry żart.Wszyscy moi kumple narzekają na to gówno, a ty mi tu o jakiś wymoślonych umiejętnościach.Ze Steamem nie mam żadnych problemów o dziwo jak na moje "złe" umiejętności jak i większości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ten żałosny pecetowy beton jest czasami przezabawny. Dać im palca, wezmą całą rękę. Dostali dobrą grę z konsol, którą sami sobie wywalczyli - na pewno dopracowaną, z dodatkową zawartością, ale nie, za mało, dalej trzeba szukać dziury we wszystkim, wiecznie głupie wymagania, wiecznie głupie problemy. Dlaczego PC jest u deweloperów niemal zawsze na szarym końcu? Właśnie przez swoje debilne, niewdzięczne commmunity. Ale no tak, przez DRM crack wyjdzie jeden dzień później, to pewnie dla nich największa tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko tego brakowało, by grupka fanatycznych wyznawców Steam o mentalności ulicznych krzykaczy upichciła na kolanie petycję, której rezultatem może być jedynie wepchnięcie Steamworks na siłę, czyli dwie warstwy zabezpieczeń (vide Dawn of War 2). Nie wspomnę o tym, że efektem tego kretynizmu będzie jedynie wystawienie społeczności graczy komputerowych na pośmiewisko...

Rzeczoną petycję ewidentnie pisał totalny imbecyl, modlący się do portretu Gabe''a przed snem, a efektem są rodzynki pokroju:
"GFWL is unpopular, (...) and is downright unpleasant." (?!!!)
"Please reconsider the use of GFWL, or offer the game on both services" (trzeba być naiwnym, by wierzyć, że DS nie będzie można zakupić przez Steam, o co mu właściwie chodzi?)
"Thank you for taking the effort to port this game, but for a lot of customers it''s Steam or no sale." (no i zdradził się na koniec ze swoją filozofią "na kolana przed potęgą Valve, chamy!"... uzależnienie od klienta Valve można ponoć leczyć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować