Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2: Zabójcy królów: Edycja Rozszerzona - recenzja

70 postów w tym temacie

Dnia 16.04.2012 o 08:04, Zorpen napisał:

> Drogi Autorze - która ścieżka nowych questów z Edycji Rozszerzonej jest tą dłuższą?
:)

Tez jestem ciekaw.


Zdecydowanie ta po stronie

Spoiler

Roche''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 10:56, Myszasty napisał:

Zdecydowanie ta po stronie

Spoiler

Roche''a.


a czy te nowe questy da się też prowadzić po stronie Iorwetha z scoiatel ? bo w poradniku znalazłem tylko tym dodanym o Rochea ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 12:41, The_Gray_Fox napisał:

a czy te nowe questy da się też prowadzić po stronie Iorwetha z scoiatel ? bo w poradniku
znalazłem tylko tym dodanym o Rochea ?.


Nowe zadania są w obydwu ścieżkach i w obydwu trafiłem na inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 12:43, Myszasty napisał:

Nowe zadania są w obydwu ścieżkach i w obydwu trafiłem na inne.


A dużo gorzej jest u tego

Spoiler

Iorwetha

?

Zwlekałem z graniem tą ścieżką właśnie do premiery EE, a tu okazuje się, że trzeba było grać na odwrót ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na premierę na xboxa ponieważ mój pc już nie dawał rady na 2:) Teraz muszę poczekać aż będę po 2 egzaminach przedterminowych żeby zagrać bo jak kupię wcześniej to niestety cięzko to widze;P Ogólnie dobrze że jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 14:33, mikins napisał:


A dużo gorzej jest u tego

Spoiler

Iorwetha

?

Zwlekałem z graniem tą ścieżką właśnie do premiery EE, a tu okazuje się, że trzeba było
grać na odwrót ;P


Krócej. Po prostu krócej, choć nie gorzej. W ogóle mam takie wrażenie (w Wiesława drugiego już 3,5 raza przeszedłem), że

Spoiler

o ile w Akcie II ścieżka Iorwetha jest ciekawsza i może nawet bardziej rozbudowana, o tyle w Akcie III dominuje Roche. Więc jakaś tam równowaga jest.

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, zagrałem w najnowszego patch''a do Wiedźmina i powiem szczerze, nie instalujcie go sobie. Może dla tego mam problemy z tą grą gdyż jest to patch na PC. Nie wiem nic o wersji na X-Boxa, wychodzę z założenia że jest mniej więcej na 9. Ale wersja na PC jest straszna i szczerze radzę pozostać w starszej edycji, bo gra jest sama w sobie świetna i warto w nią zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 14:51, whistler napisał:

Cześć, zagrałem w najnowszego patch''a do Wiedźmina


A niby jak można zagrać w patcha? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mnie się wydaje, czy w edycji rozszerzonej na x360 wycięto kilku npctów? Gdzie się podział koleś, który przekazywał wiadomość od Talara ("Nie wychylaj się, słuchaj się Roche''a. PS. w zamku to zjeb***"), albo gościu w Bindudze, któremu matka truła, żeby nie wyjeżdżał :/ Nie widzę ich, chociaż przechodziłem dziesiątki razy w miejscach, w których pojawiali się w wersji PC. To tylko drobiazgi, ale nie lubię, jak twórcy cokolwiek wyrzucają z gry i opatrują to jeszcze napisem "Edycja rozszerzona".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować