Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

25 minut z nowych questów – gameplay z gry Wiedźmin 2: Zabójcy królów: Edycja Rozszerzona

14 postów w tym temacie

Czy ktoś się orientuje czy aby gra wyglądała ładnie trzeba będzie instalować dvd2? Czy drugie DVD to tylko gra a nie lepsze tekstury? (coś jak w BF''ie 3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 09:36, Kafar napisał:

Czy ktoś się orientuje czy aby gra wyglądała ładnie trzeba będzie instalować dvd2?

Myślę, że CDP powiedziałby o czymś takim przed premierą. Nieeee, na drugiej płytce jest najpewniej zwyczajnie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 09:54, Damianuss1 napisał:

> Czy ktoś się orientuje czy aby gra wyglądała ładnie trzeba będzie instalować dvd2?
Myślę, że CDP powiedziałby o czymś takim przed premierą. Nieeee, na drugiej płytce jest
najpewniej zwyczajnie gra.


No dobrze, Bo akurat mam problem z HDD. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Po prostu Akt III i końcówka. Z tego, co wiem, to wszystko. A gra bangla całkiem nieźle nawet bez instalacji, bo sam byłem zmuszony tak grać przez długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 10:14, Myszasty napisał:

Po prostu Akt III i końcówka.

Miałbym pytanko. Ile gra zajmuje miejsca na hdd? Mam mały dysk jeszcze z białego Xboxa i dlatego pytam jeśli można wiedzieć, z góry dziękuję za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czołem ! Czy dokładka jaką serwuje RED, dodaje misje dla ścieżki Roshe''a ? Czy tyczą się wyłącznie ścieżki Iorwetha ? Jeśli Myszasty o tym pisze, to proszę o potwierdzenie ;) Dzięki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 21:30, RebelMan91 napisał:

Czołem ! Czy dokładka jaką serwuje RED, dodaje misje dla ścieżki Roshe''a ? Czy tyczą
się wyłącznie ścieżki Iorwetha ? Jeśli Myszasty o tym pisze, to proszę o potwierdzenie
;) Dzięki !

Nowe questy są dla obu ścieżek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Udało się Wam zainstalować tego zbabolonego patcha. Chylę czoła. U niektóych występuje błąd z plikiem "pack0.dzip" (mimo, iż zrobili wszystko z instrukcji instalacji łatek). Cóż pozostaje mi rzec... Miłej gry życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie gdzie można zacząć questy dla ścieżki Roche''a? Czy tyczy się to wyłącznie III aktu, czy może w II też coś nowego jest? Nie chciałbym żadnego przegapić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować