Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis 3, Black Ops 2, Dead Space 3 i GTA V na Vitę w PLAY-u!

10 postów w tym temacie

Henrar a czemu nie. Może w końcu Rockstar zmieni złą pasę Vity. Tylko ile można czekać na te gry? Gdyby moja żonka nie powtarzała "nie sprzedawaj jeszcze" to pewnie swoją Vitę sprzedałbym już miesiąc temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 10:59, TobiAlex napisał:

Henrar a czemu nie. Może w końcu Rockstar zmieni złą pasę Vity. Tylko ile można czekać
na te gry? Gdyby moja żonka nie powtarzała "nie sprzedawaj jeszcze" to pewnie swoją Vitę
sprzedałbym już miesiąc temu.


Sprzedałbyś już miesiąc temu? To trzymałbyś urządzenie przez 2-3 tygodnie? Trochę krótko na ocenę konsoli/gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem z PSP i teraz właśnie wyciskam ostatnie soki z PSP... dwa lata po jego kupnie. Jak kupiłem to miesiąc pomłóciłem w Tekkena, kupiłem kilka tytułów i tyle. Leżała i się kurzyła do momentu, gdy komputer mi poszedł w drzazgi to i konsolka się pojawiła ;)

Ale właśnie GTA V na Vitę? No jeżeli będzie tak jak z GTA na PSP, gdzie sporo chrupi to podziękuję. Wolę żeby dużo RPG się pojawiało na Vitę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA5 na Vicie? jak dla mnie BS na podbicie sprzedaży. gdyby to była prawda Sony by zakazało ujawniania takich informacji do E3. pominę już oczywiste rzeczy jak to, że Vita jest sporo słabsza od ps3/360tki oraz fakt, że Rockstar nigdy nie wypuszcza głównych części swoich gier na handheld''ach. Sony by musiało nieźle sypnąć kasą co jak dla mnie jest idiotyzmem w przypadku GTA5 nikt nie kupi specjalnie Vity by grać w gorszą wersję gry, którą może sobie kupić na konsolę, którą ma.
w ogóle dziwie się zapendowi Sony w wypuszczaniu portów z konsol i jakichś nędznych spinoff''ów - porażka PSP chyba powinna dać im do myślenia. zresztą i obecne gry z Vity poniosły klęskę pod względem sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.nowgamer.com/news/1319532/gta_5_on_playstation_vita_heads_up_issue_217_of_play_magazine.html - Trzeba bardziej dociekliwym być :P Ten artykuł to SPEKULACJE i gadki z analitykami, nie ma żadnego oficjalnego potwierdzenia GTA V na Vitę.

Poza tym, po lekturze paru forów zagranicznych, na których wypowiadają się czytelnicy tego pisma, wychodzi na to, że ogólnie cała ta okładka to tylko przypuszczenia i spekulacje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kiedy k**** wychodzi? Bo news trochę z dupy wzięty, jeżeli nadal nie wiemy, kiedy się dowiemy ;o(chyba każdy wiedział, że się dowie kiedyś, a teraz kiedy powinniśmy wiedzieć kiedy, nadal nie wiemy...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować