Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czy powstanie film na podstawie Need for Speed? Wiele na to wskazuje

14 postów w tym temacie

Kacper Matuszewski

Pojawiły się nieoficjalne doniesienia w temacie ekranizacji serii Need for Speed. Electronic Arts podobno zatrudniło już reżysera i scenarzystę oraz prowadzi rozmowy z dużymi wytwórniami filmowymi.

Przeczytaj cały tekst "Czy powstanie film na podstawie Need for Speed? Wiele na to wskazuje" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brad Bitt w roli Nissana 350 Z...
Paris Hilton jako ciężarówka z lodami...

Współczuję scenarzyście, bo tytuł ten praktycznie nie wiąże się z żadną fabułą... Równie dobrze można by nakręcić film na podstawie Trains Simulator''a:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to o czym? Fast and furious z udziałami dla EA. Nie mam nic przeciwko - czasem nie mam ochoty na nic więcej, niż, niekoniecznie dobry, ale nie tragiczny, film akcji wysokiej jakości. Trochę dziwne, że nie wskoczyli na to lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 13:04, Mr_Spike napisał:

Jestem absolutnie pewien, że ten film będzie reprezentował poziom znany z horrorów klasy
c :/


Ale skoro to EA, to na pewno będzie EPICKI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee chyba będę wolał obejrzeć całą serię Fast & Furious (ewentualnie poczekać na kolejną część) niż to coś o nazwie NFS. Same gry dawno już nie mają nic wspólnego z NFSem, są wielkim kotletem i crapem przy okazji do potęgi entej, więc film raczej ponad ten syf się nie wybije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 13:45, DeithWX napisał:

A więc Szybcy i Wściekli to nie był NFS? :O

Nie żebym wprowadzał błąd, ale F&F wyszedł chyba wcześniej niż NFS: Underground. Tak więc to EA się wzorowało na filmie, a nie film na grze. Inaczej by panowie z ea pozwali twórców filmu o plagiat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jaka spina, omfg, ja np. z wielka checia obejrzałbym sobie taki film przypuscmy ze bd to fabuła z nfsug2 albo z carbona te fabuły były zaje albo z mw też spoko jakby główny bohater wspinał sie po black liści nwm jak wy ale ja myśle ze to moze być ciekawy pomysł ze strony EA, i dać np. obsade ze f&f , moim zdaniem zaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 15:09, Daneeek napisał:

Ludzie jaka spina, omfg, ja np. z wielka checia obejrzałbym sobie taki film przypuscmy
ze bd to fabuła z nfsug2 albo z carbona te fabuły były zaje albo z mw też spoko jakby
główny bohater wspinał sie po black liści nwm jak wy ale ja myśle ze to moze być ciekawy
pomysł ze strony EA, i dać np. obsade ze f&f , moim zdaniem zaje :D

Bez komentarza... I co może chcesz zamiast porządnego filmu pokaz ładnych samochodów, 153515 wyścigów i nierealne akcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 15:09, Daneeek napisał:

Ludzie jaka spina, omfg, ja np. z wielka checia obejrzałbym sobie taki film przypuscmy
ze bd to fabuła z nfsug2 albo z carbona te fabuły były zaje albo z mw też spoko jakby
główny bohater wspinał sie po black liści nwm jak wy ale ja myśle ze to moze być ciekawy
pomysł ze strony EA, i dać np. obsade ze f&f , moim zdaniem zaje :D

Wykonanie byłoby tragiczne, jeśli dodać tragiczną (jak dla filmu) fabułę z NFSów imo. Bo NFSy nigdy nie miały jakiejś tam super-fabuły...
A F&F wyszło w 2001 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować