Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Porównanie medalionów z edycji kolekcjonerskiej Wiedźmina i Mrocznej Edycji Wiedźmina 2

30 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Zwykle na naszych łamach w parze ze słowem "porównanie" występuje fraza "jakość grafiki", tym razem mamy dla Was nieco inne zestawienie, które powinno zainteresować kolekcjonerów i fanów Geralta z Rivii.

Przeczytaj cały tekst "Porównanie medalionów z różnych edycji Wiedźmina 2" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja. Już chyba zdecydowanie nie macie o czym pisać. Przecież to jakieś pierdoły. Czekam na newsa o fakturze papieru instrukcji czy kleju zastosowanym w naklejkach. Napiszcie o czymś sensownym, bo o ile lubię wiedźmińską sagę i gry, to wasze "newsy" są po prostu nudne i nic nie wnoszące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie tutaj prawdziwy medalion z EK 1, bo nie ma go na tym screenie.

Ten z EK 1, jest brelokiem na klucze itd.

Jak wrócę do domu ( niestety to będzie późno ) zrobię zdjęcie i pokażę jak on wygląda, chyba, że ktoś inny zrobisz wcześniej.

Pepsi ---> Naucz się rzetelności w dziennikarstwie, bo czasami co tego brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak nie wiedzieć, co się samemu dawało do jakiej kolekcjonerki, trolololololol.
Mam w łapie medalion z edycji Xboxowej i wygląda zacnie, choć bardziej podoba mi się ten "brelok" z 1. I chętniej noszę ten brelok na szyi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał mój przedmówca, na zdjęciu znajduję się dwa te same medaliony. Posiadam obydwa i zdaje się że autor tekstu, albo wogóle nie widział na oczy medalionu z pierwszej EK(do dzisiaj robi u mnie za brelok do kluczy), albo wziął pierwsze lepsze zdjęcie z internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 13:21, pepsi napisał:

Racja, przepraszam za błąd, powieliłem błędny wpis z Facebooka. Już poprawione.


Znowu popełniłeś błąd, pecetowa wersja Wiedżmina 2 nie posiadała medalionu, medalion był dołączany jako rekompensata za uszkodzenia EK(głównie popiersi Geralta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 13:14, Piotrbov napisał:

Jak wrócę do domu ( niestety to będzie późno ) zrobię zdjęcie i pokażę jak on wygląda,
chyba, że ktoś inny zrobisz wcześniej.


Ubiegnę cie dla zainteresowanych Medalion z EK 1.

20120413143555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informuję ludzi, którzy twierdzą, że do edycji PC Wiedźmina 2 nie było medalionu to się mylicie, a autor niewsa ma racje ;) w sklepach Saturn oraz Media Markt były promocje - edycja premierowa za 79 zł, bądź za 99 edycja właśnie z tym medalionem po prawej. Jak dla mnie jest on lepszy od tego z xboxa, ze względu na bardziej poważny wyraz.. szczęki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 13:24, Meketh napisał:

Znowu popełniłeś błąd, pecetowa wersja Wiedżmina 2 nie posiadała
medalionu, medalion był dołączany jako rekompensata za
uszkodzenia EK (głównie popiersi Geralta).


True. O ile dobrze pamiętam, w mediaku sprzedawano W2 z medalionem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie ma edycji komentarzy..... albo jej nie widze ;)
Zaryzykuję nawet takie spostrzeżenie, że medalion po prawej to samic, zaś po lewej samica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować